Ana Menü

Sinan Engin: Taraftar haddini bilmeli

Başlatan Simurg, Aralık 07, 2008, 13:14:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Giresunspor Asbaşkanı Sinan Engin, Kanaltürk'te katıldığı programda Beşiktaşlı taraftarları sert bir dille eleştirdi

[/t]
kanaltürk'te usta gazeteci serhat Ulueren'in yönettiği Tele Gol programına yorumcu olarak katılan Sinan Engin, sivri açıklamalarıyla dikkat çekti. Ligin uzun bir maraton olduğunu vurgulayan Sinan Engin," Bu köprünün altından daha çok sular akacak. Bir yenilgiyle dünyanın sonu gelmez. Beşiktaş düzelecek" dedi.
Taraftarların yönetimi istifaya davet etmesine anlam veremediğini belirten Sinan Engin, "Taraftar taraftarlığını bilmeli. yenilgi sonrası onu istemiyoruz bunu istemiyoruz diye tepki göstermemeli. Bugün yıldırım demirören'i istifaya davet etmeleri hiç hoş bir şey değil. başkan işini gücünü bir kenara bırakıp Beşiktaş'a hizmet istiyor. 2010 yılında demirören'in rakibi kim olacak çok merak ediyorum. Taraftar benim de aleyhime bağırmıştı. Neden bağırdıklarını kendileri de bilmiyor. Gerçi ben bağıranları çok iyi tanıyorum. Taraftar Beşiktaş'a hizmet edenleri küstürmeli. Bugün başkan yıldırım Demirören küstürülmemeli. O taraftara kızsa gitse kulübü kaos ortamı sarar. Yarın taraftarın bu tavrı yüzünden kimse Beşiktaş'a hizmet etmek istemez. Bu yüzden taraftar akıllı olmalı" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

ya sanane gittin mi bizden gittin kes sesini o zaman
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

ulan sen nasıl bir ŞEYsin ya
takımın içine ettin, Beşiktaşlılık ruhunun yerlerde sürünmesi için hala çaba gösteriyorsun birde yönetime tepki gösterenlere tepki gösteriyorsun varsa uşaklarınıda al git..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Sen akıllı ol bence.
Alırlar o olmayan aklını !
Bölünür senin için uykular!

CR7

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 07, 2008, 13:14:05

başkan işini gücünü bir kenara bırakıp Beşiktaş'a hizmet istiyor. 2010 yılında demirören'in rakibi kim olacak çok merak ediyorum.
Taraftar Beşiktaş'a hizmet edenleri küstürmeli. Bugün başkan yıldırım Demirören küstürülmemeli.
O taraftara kızsa gitse kulübü kaos ortamı sarar.
Yarın taraftarın bu tavrı yüzünden kimse Beşiktaş'a hizmet etmek istemez. Bu yüzden taraftar akıllı olmalı" dedi.

keşke gitse de kaos ortamı sarsa..

illa ki birisi çıkar yönetecek

ve son olarak sen akıllı ol bay s.e.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ata vicente

asıl merak ettigim sen ne zaman haddini bilecekzin???

Batuhan

O --------->  işte sinan
koskoca bir  sıfırsın ayrıldın takımdan hala konuşuyosun utanmaz adam !
Koca hestiy aya bedenem ?

Delirdik

Kimse Beşiktaşa hizmet etmek istemiyor çünkü öyLesine borca batırdınız, geleceği şimdiden ipotek ettirdiniz ki geLen ne diye geLecek, nerden geLir getirecek kuLübe her daLı bir bir kuLLandınız şimdiden bide geçmiş karıLar gibi konuşuyorsun bıdı bıdı

uLan zaten dipteyiz parasaL oLarak
fener koymuş gitmiş, gs desen düzene oturmuş bi şekiLde ama biz borçta borç..

İstifa uLan işte!
Yönetim İstifa

İçinde patLasın.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eyup1903

eren06

beckyZWICKY

lan zaten sinirlerim tepemde sövücem şu adama forumda olmıcak
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

allen ıverson

utanmadan hala Beşiktaş'ı yorumluyo gevşek gevşek!
Bana gordonu anlat sinan efendi??

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

+18 !

önce sen haddini biL sonra konuş.. adam biLe değiLsin Lan sen..

sercAn1903

neyi düzeltecek. düzeltse bundan öncekileri düzeltirdi.  Sinan Akıllı oL Akıllı !.. 
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !