Ana Menü

Holosko'yu isteyen isteyene

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 05, 2008, 12:58:40

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Slovak forvet için devreye giren ekiplerden '8 milyon euro' bonservis istendi

5 cazip teklif

Beşiktaş'ın 24 yaşındaki golcüsü Filip Holosko, Avrupa'nın ünlü takımlarının transfer gündeminden düşmüyor. Sezon başında da birçok takımın listesinde yer alan Slovak forvet için üçü İtalyan, ikisi Fransız beş kulübün yeniden teklifte bulunduğu öğrenildi. Ancak Beşiktaş ile olan sözleşmesi 2010 yılında sona erecek olan Holosko için 5 milyon euro'yu 

[/t]
gözden çıkartan Napoli, Lecce, Bologna, PSG ve St.Etienne kulüplerine siyah-beyazlılardan kötü haber geldi. Beşiktaş yönetimi, "Bu paraya Holosko'yu vermeyiz" dedi.

Fikir değiştirdi
Yıldız futbolcu için girişimlerinden vazgeçmeyen ve "Onu ocak ayında kadromuza katmak istiyoruz" diyen kulüplerin, "Filip Holosko için kaç para bonservis istiyorsunuz?" sorusuna ise Beşiktaş'ın "8 milyon euro'dan aşağıya olmaz" yanıtını verdiği ifade edildi. Bu arada Sağlam döneminde gelen teklifleri, "Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmüyorum" diyerek geri çeviren Holosko'nun, yedek kalması nedeniyle fikir değiştirdiği iddia edildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

böyLe giderse satsınLar.. sadece geçen sene oynadı bu sene sahada yok..

eren06

Böyle giderse Holosko-Bobo ikilisinden birini kaybedeceğiz.

NoPasaran

İyi para açıkcası..

ANCAK Holosko bu sene bir kaç maç dışında yokları oynuyor..

Yabancı statüsü nedeni ile gönderilebilir..Daha iyileri bulunur illaki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjkclub

Holosko'ya 8 milyon € kimse vermez.Avrupa kulüplerinin maksimim vereceği para 3 4 milyon € dur.

8 veren gerizekalıdır.

Mattech

Alıntı yapılan: bjkclub - Aralık 05, 2008, 15:15:46
Holosko'ya 8 milyon € kimse vermez.Avrupa kulüplerinin maksimim vereceği para 3 4 milyon € dur.

8 veren gerizekalıdır.

Aynen katılıyorum... 8 milyon dolarlık oynasa beşiktaşta ne işi var ? Zaten kapışılırdır...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

husoeagle

8 veren gerizekalıdır.

8 verenmi gerizekalıdır yoksa 5 milyon dolar+iki oyuncu verip bunun altına satanmı

djinonu

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 05, 2008, 15:38:06

8 veren gerizekalıdır.

8 verenmi gerizekalıdır yoksa 5 milyon dolar+iki oyuncu verip bunun altına satanmı

senin dedigine katiliyorum kardes 5 verip bide elinde iki iyi futbolcuyu veren geri zekalidir...

satin satin satin zaten zarar yapan kulüplerin en iyisi durumuna getirdiniz del bosqueye verseydiniz 5 milyonu gerek kalmazdi 10 milyon ödemeye avanak herifler bi carewi karina sattik diye bisi olduk saniyorlar saftirikler

yenerr17

bu haberler gerçek dışı ya fotomac yazmış.

bjkclub

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 05, 2008, 15:38:06

8 veren gerizekalıdır.

doğru diyosun huso.o da işin başka boyutu tabiki.

eren06

Alıntı yapılan: Mattech - Aralık 05, 2008, 15:33:06

8 veren gerizekalıdır.

Aynen katılıyorum... 8 milyon dolarlık oynasa beşiktaşta ne işi var ? Zaten kapışılırdır...
Evet Beşiktaş sıradan bir anadolu takımı çünkü!!!!!!!1

carsi52

Holosko'ya 8 milyon euro vericeklerini hiç sanmıyorum.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 05, 2008, 13:05:57
böyLe giderse satsınLar.. sadece geçen sene oynadı bu sene sahada yok..

İlk 11 e Girebiliyormu ki ?

ZLataN

Destur yaa iyi ki bi maç yedek kaLdı

NoPasaran

Holosko yedek kalınca sorun
bobo yedek kalınca sorun
tello yedek kalınca sorun

Bir kadro kurun ne olur?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net