Ana Menü

Mücadelenin Adı Beşiktaş

Başlatan rudy1903, Aralık 01, 2008, 09:29:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rudy1903

Beşiktaş-''hocam kornerden topa vurdum gol attım''..

haramiler-yok o sayılmaz,hakem bu saymaz saymaz ,bi daha atacaksın..

(yahu ne zorunluluğum var attım işte)
-----------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''hocam kalecim topa elle dokunmadı ama sen oyundan attın''

haramiler-yanlış görmüşüm ama sen sahada niye varsın yeri geldi mi beni de yeneceksin..

(hö,seni de mi yenecem yahu bu oyun rakiple oynanmıyo mu)
------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''hocam her maç bana sarılar havada uçuşurken,zamanında 5 kırmızıyı görmüşken ben,ligin kırılma maçında penaltı beklediğim an en golcü oyuncum kırmızıyı görmüşken ;rakiplerim sana küfrediyo,ayağına basıyo,yüzüne top fırlatıyo,es-kaza sarı verirsen veriyosun,çoğu senin kapsama alanın dışında kalıyo''...

haramiler-ama ben herşeyi objektif yorumlayıp çalarsam abilerim decoder satamaz,işsiz kalırlar..

(he evet bunu daha önce de duymustum,neme lazım zaten memlekette kriz var kimse işsiz kalmasın varsın bana çifte standart olsun)
--------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''hocam bana penaltı çalarken kılı kırk yararsınız çalınanlar da yayıncı kurulusun gazabına uğrar ama rakiplerime kepçeyle dağıtırsınız hele ki kırmızı renklisine..''

haramiler-onlar arif erdemin torunları..

(yahu biz onu arif elle attı serefsizsin galatasaray diye duymustuk ama)
--------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''hocam dün kornerlerde 2 kez sahaya top atıldı 30 ar saniyeden 1 dakika ve daha önemlisi kosantrasyon kaybı oldu,hele ilk yarıda en etkili dakikalarımzıda sağdan Serdar bindirmişken Nobre diğer topu oyun alanı dışına atmaki için pozisyondan oldu,biraz da bunları konuşsak..3 sene evvelsi bitmiş maçta davul kasnağından sahamız kapanmıstı da derbi öncesi onun gerginliğinden maç havasından uzaklasmıstık..''

haramiler-kes sesini top atılır saha bu zamanında o saha hem de 2 defa atılan şemsiyeden kapandı da birilerinin talimatıyla açıldı,orası kadıkoy kurallar farklı işler..ispanyolca küfür serbest,toplku halde küfür serbest,kablo kesmek serbest,muz cumhuriyeti kanunları geçiyo orada..ilgili yetkililer de 3 maymunu oynuyor.

(2003-2004 senesi ya doğru ; aman hocam bi hatamız olduysa affola)

Beşiktaş-''hocam gelirken münferit gelin karayoluyla gelin diyosun,stad denizin dibinde değil ki vapura binicem KARAYOLU nu kullanarak 20 dk yürüyüp altıyoldan kardeşlerimle arkadaslarımla stada gelicem,hem başkasının atkısını takıp kimliğimi de gizlemem zorluk çıkarmam,dolanırım Sİyah-Beyaz'a öyle gelirim..karayolundan kasıt taksilerse ben son paramı bilete verdim malum 66 YTL,bi de borsadan alan arkadasalr var fiyatlar 150-200''..

haramiler-bilete para buluyosun da taksiye mi para bulamıyosun,karaborsa işini ben bilmem beyim bilir..

(tabi canım taksici esnafı da karaborsacı vatandaşlarda kazansın denizde kum bizde para zaten)..
------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''hocam tuvaletlerde pisuar yok nereye ne yapıcam afedersin..''

haramiler-koca adam olmuşsun çişini tutamıyosun,17.00 de gir en geç dedik 21.00 da maç biter 22.00 da çıkar ,23.30' a kadar yürür 00.30 de evde olursun..hiç tutmadın mı sen 5 saat..

(galiba bu sefer de prostat olup doktorları kalkındıracaz,para çoook bizde)

Beşiktaş-''bu stadda uefa finali oynanacakmıs,girerken dar kapı ardına kapıdan geçerken bazı arkadaşlaırmız nefessiz kaldı,bari memleketimizin kötü reklamı olmasın,biraz çeki düzen verseniz mesela büfeler ilk yarıda kapanmasa..''

haramiler-bu stad kurumsal bi lokasyon.domestik yatırımcılar invest yapıyorlar ciro elde ediyorlar..

(hayırlı bişey söyledi galiba)

Beşiktaş-''hocam maçtan 3 gün önce ''Beşiktaş'ı bitirieceğim'' diyen 3 gün sonraki rakibimle yakınmlığı kendi kongresinde ve kendi maçında 4-0'dan sonra bağırılan tezahuratlarla tescillenmiş eski federasyon görevlisi,eski kulüp başkanı,yeni federasyon görevlisi zaatla,yine Beşiktaş'a ve Çarşı 'ya antipatisiyle bilinen a.y bilikte yemekte bulusuyorlar''..

haramiler-adamın lokmalarını mı sayıyosun sen

(yok efendim tabi restauant da para kazansın)
-------------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş-''stadımda sadece g.toğlanı dendi diye ki -Can Yücel Abim doğru bi laf etmiş bu konuda- her neyse,stadlarda küfür var,çoluk - çocuk futboldan soğuduk diye feryat edenler dün akşam,dakika 1 Beşktaş aşağı Beşktaş yukarı diye edilen küfürleri duydular mı acaba''

haramiler-yok sanmıyorum diplerinde değilseler duyamamışlardır...seni sevmesem de kabul ediyorum

2250>48005..
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Haramilerin çaldıkları emeklere,sese,nefese,paraya kurulan ittifaklara,ağzı salyalı sunucu ve yorumculara,atıp tutan alkol oranı yüksek renkli yazarlara İNAT MÜCADELEYE DEVAM...

SAFLARI SIKLAŞTIRIN ÇOCUKLAR..

çünkü bizim;

MÜCADELEMİZİN ADI BEŞİKTAŞ...!!!
Alıntı[/]

Rammos

Helal kardeş çok güzel yazmışsın. Mücadeleye devam!!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

mackalitolga

günümüz futbounda hakemide yeneceksin.
G€L BU S€N€ SON V€R€LİM D€RTL€R€!!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Dem@

sahada 12 kişiyiz

Rakip Takımda 
11 FUTBOLCU
1 BAŞKAN -TARAFTAR KAÇ KİŞİ İSE İŞTE
1 DE HAKEMLER (YAN ,ORTA)

SORUNhakemleri yendikmi takımıda yeneriz işte

eren06

Açın gözlerinizi bakmayın şaşı alayınız gelse yıkamaz şanlı BEŞİKTAŞI

carsi52

Gerçekten çok güzel bir yazı.
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

insanın sabrı bir yere kadar ama biliyorsunuz değil mi?
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ilhan mansız_melis

ortada mücadele falan kalmadı Pes ediyorum ben !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

Gerçi son iki senede de ilk yarıyı kötü kapamıştık ama 2. yarıya iyi başlayarak son 5-6 haftaya girerken Şampiyonluğu bırakmıştık..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

wela

Kralkartal21

Gerektiğinde topu hakemle birlikte içeri sokmasını bileceksin.!

Sen iyi oyna.. O top hakemle birlikte girer ağlara..

Ama işlk önce sen iyi oyna..

Öyle bi maç iyi bi maç kötü olmuyor!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

yenerr17

güzel yazı ama bugün mücadelede yoktu.

+18 !

mücadeLe 7 yıLdır yokki bu takımda..

doğru asLında bi mücadeLe var.. o da Beşiktaş'ı yıkma mücadeLesi..

ama yıktırtmayız.. Yıktırmayacağız..

Açın GözLerinizi Bakmayın Şaşı, aLayınız geLse yıkamaz şanLı Beşiktaş'ı..