Ana Menü

ödevim için acele yardım edermisiniz?

Başlatan K.D, Kasım 29, 2008, 14:21:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

istatistiksel analizler yapabilen bilgisayar yazılımları nelerdir kısaca tanımlarıyla?bana yardım ederseniz sevinirim...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

K.D

bende aradım melis ama değişik şeyler çıkıyor 3-4 tane lazım

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

K.D

erdibatmaz

photoshop işte :D
resim düzenleme programı o piksel falan hesaplıyo :D
bitti, dağılın.

K.D

abi yapma bunu ya böyle visual basic gibi şeyler çıkıyor araştırınca:)

erdibatmaz

photoshop cs 3 falan yaz programın özellikelrini arıyosan artık ordan istediğin bilgiyi al :D
bitti, dağılın.

K.D

abi düşünsene bidebu matematik performans ödevi of yaa...

erdibatmaz

bitti, dağılın.

K.D

evet abi ama bizim matamatikçi manyaktır azıcık hiçsevmeyiz zaten napalım:)

[KralKartal]

Istatik icin en cok kullanilan program dunyada SPSS programidir..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

salvador

Bu son baskıda Paket programların son sürümleri olan MATLAB 6,1, MINITAB 14, STAT1STICA 6.0 ve SPSS 11.5 ve NCSS 2000 programlarının çokdeğişkenli istatistiksel yöntemlerin uygulanışı ile ilgili içerdikleri kolaylıkları okuyucularıma sunmaya çalıştım.
Özellikle; İstatistikçi, Bİyoistatistikçi, Biyometrist, Ekonometrisi, vb. profesyoneller dışındaki araştırıcıların da bu kitaptan yeterince doğru ve yoğun biçimde yararlanabilmeleri için örnekle çözümleri geniş biçimde açıkladım. İstatistik yöntemler konusunda profesyonel bilgi birikimine sahip olmayan araştırmacıların, araştırmalarında kullanacakları yöntemleri bir istatistikçi, Bİyoistatistikçi, Biyometrist, Ekonometrist`ten birisinden danışmanlık almasını öneririm.
Artık Ülkemizde ve Dünyada dergi editorial bordlarındaki bilim insanları ve hakemlik yapan bilim insanları profesyonel düzeyde istatistiksel uygulamaları denetleyebiliyorlar. Yayınların refuze edilmesini minimize etmek için bu danışmalığı mutlaka almanızı ya da araştırmalarınızı bu profesyonellerle birlikte planlayarak yürütmenizi öneriyorum.
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...