Ana Menü

Şansal Büyüka nın Eskişehir maçında yapılan tezahürlara yaptığı açıklama

Başlatan AHMETCOM, Kasım 25, 2008, 10:06:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AHMETCOM

"BEŞİKTAŞ MAÇINDA SPİKERİN SESİNİ KISMAK ZORUNDA KALDIK"

MARATON.COM.TR: TRİBÜNLERDEKİ KÜFÜRÜ YAYINCI KURULUŞ OLARAK KESMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ. PEKİ KULÜP YÖNETİCİLERİ SİZİN KADAR DUYARLI MI?

ŞANSAL BÜYÜKA: Kimsenin duyarlı falan olduğu yok. Kılı kıpırdamadı hiçbir yöneticinin. Beşiktaş maçında ben bu kadar küfür görmemiştim. Bu kadar devam eden ve tempolusunu kalabalıkların katıldığı bir küfrü bugüne kadar maalesef duymamıştım. Ama kimsenin kılı kıpırdamıyor başta kulüp yöneticileri olmak üzere. Ben beklerdim ki Beşiktaş yöneticileri bir müdahale etsinler böyle bir şey olmadı. Biz de Don Kişot gibi doğru mu yapıyoruz yanlış mı yapıyoruz bilmiyorum. Düşünün biz Beşiktaş'ın maçının bir dakikasında sunucunun bile sesini kesmek zorunda kaldık. Normal saha içindeki mikrofonları kestik olmadı spikerinde mikrofonunu kesmek zorunda kaldık. Sessiz film gibi bir dakika geçirdik inanılır gibi değil.

"KÖTÜYE KÖTÜYLE CEVAP VERMEYİ DOĞRU BULMUYORUM"

MARATON.COM.TR: BEŞİKTAŞ TARAFTARININ DÜNKÜ KÜFÜRLERİ KADIKÖY'E NASIL YANSIR?

ŞANSAL BÜYÜKA: Dilerim karşılık bulmaz. Kötüye kötüyle cevap vermeyi doğru bulmuyorum. Dün Beşiktaş taraftarı kötü bir tutum sergiledi. Bu kadar övdüğümüz Beşiktaş taraftarı son derece kötü, ayıplanacak bir tavır sergiledi. Dilerim Fenerbahçe seyircisi buna karşılık vermez.

AHMETCOM

Arkadaşlar geçen hafta FB ankara maçında bize edilen küfürleri duymayan zihniyetten bu beklenirdi. Bize yapılanlardan hiç bahsedilmez içinde küfür olmayan tezahüratlara mikrofon kısılır.

erdibatmaz

ulan zorla devam ettiriyorsunuz, illa ceza verecek birileri ondan sonra göbek atacaksınız dimi..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Geçen hafta bursa taraftarı ana avrat dümdüz giderken gayet net duyuluyordu, o zaman nerdeydiniz diye sorarlar adama...

+18 !

burak abi hep bunu yapıyorLarki bizim maçLarımızın hepsinde ses gidiyor ama diğer maçLarda gayet net anLaşıLıyor..

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

bizde maraton programınımı şikayet edelim illa ermanın yaptıklarını
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Mattech

taraftlar tarafıdnan çarşı acıklama yaptı zaten
Rtük İhbar HATTI 178
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carsi52

carsi52

Bütün maç boyunca edilmiş tek küfür, ki o da yüzyılın bestelerinden birisi olarak gösterilebilecek "Burası Beşiktaş" bestesi içinde gecen ".ot oğlanı" sözcüğü. Bu mudur mikrofonu kapattıran? Bu mudur kuyruğuna basılmış kedi gibi ciyak ciyak tepki vermenizi sağlayan, ana avrat küfürler vardı demenizi sağlayan? Bu bestenin geçmişine gidelim isterseniz biraz? Azize'nin masa başı oyunlardan bahsettiği. sürekli Beşiktaş üzerine ve Kapalı Tribünü bitirmeye yönelik hareketlerinin yoğunlaştığı dönemlerde çıkmış ve sembolleşmiş bir beste bu. Tepkinin en güzel şekilde kapağa dönüştüğü, rakip takim tribününü aval aval bakmaya sevk etmiş bir beste. Maç olmuş 2-0. Taraftar tabii ki göndermesini yapacak.

Gelelim Erman Beye,

Bizce kapatılması gereken mikrofon varsa o da maraton'un mikrofonudur. Nedir bu rahatlık kardeşim? Programda her saniye bir mangal yapılabilme ihtimali var. Erman Bey genital bölgesini kaşıya kaşıya konuşur. Bel altı fıkralar anlatır. Hıyarı, patlıcanı seks objesi olarak kullanır. Ondan sonra Beşiktaş taraftarı .ot oğlanı deyince küfür etmiş olur. Kanaatimizce Erman Beyin yaptıkları ve anlattıkları çocuklarımızın, bacılarımızın ve kız arkadaşlarımızın ruh sağlığı acısından çok daha tehlikeli. Bundan sonra daha sık takipçisi olacağız. Kimse Erman Beyin cinsel sapkınlıklarını yada cinsel hayatını dinlemek zorunda değil. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Sizin kablolarınız da küfür ettiğiniz için mi kesildi? Kesildiği için mi iftira atıyorsunuz, görevinizi(!) yapıyorsunuz?

Madem öyle işte böyle,

Herkesi Lig tv'de ki Erman Beyi, her bel altı şaklabanlığında RTÜK'e şikayete davet ediyoruz.

RTÜK Şikayet Hattı: 178

Forza'nın girişinde bunlar yazıyor harika olmuş :)

mackalitolga

G€L BU S€N€ SON V€R€LİM D€RTL€R€!!

salvador

satışmış köpekler onlar onlar ancak kendi eksenlerinde dönerler anları döndürenler ise aziz e baskanları
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

aquilas

düşünün gayfbliler olsa nasıl kuyruğuna basılmış köpek gibi yırtıırdı öle olmuyormu hemen azize ve ekibi hemen çıkıp basın toplantıları sitelerinde açıklamalar yapar bugün radyolardaki bi çok spor programlarında beşiktaşa verilmesi dereken sözde cezalardan bahsediyorlar yuh be nerede bi yöneticimiz basın sözcümüz neden çıkmıyor demiyormu bu spor programına ulan her sene hangi stada gidilse ana avrat bize sövülüyor nerdesiniz demiyormu forza çıkıp açıklama yapabiliyorda beşiktaş yönetimi yapamıyormu