Ana Menü

Denizli: Biz önce kendi işimizi yapacağız

Başlatan Simurg, Kasım 24, 2008, 13:28:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Teknik Direktör Mustafa Denizli Beşiktaş'ın 2-0 kazandığı Eskişehirspor maçının ardından şu açıklamayı yaptı

[/t]
Teknik Direktör Mustafa Denizli Beşiktaş'ın 2-0 kazandığı Eskişehirspor maçının ardından şu açıklamayı yaptı:

"Bu hafta şampiyonluk yolundaki rakiplerimiz puan kaybetti ancak bunların üstünde fazla durmamamız lazım.Biz önce kendi işimizi yapacağız. Bir takım hedefe gitmek istiyorsa kendi işini kendi görecek."

"Bugün tahminimden daha dirençli bir Eskişehirspor vardı. Rakibe fazla pozisyon vermiyoruz. Oyunun her tarafında basabiliyoruz ama bunu daha iyi bir çizgiye getirirsek beklenenlere daha çabuk kavuşuruz. Eskişehirspor'un çok etkili futbolcuları var. Büyük takımlara karşı çok tehlikeli olan bir ekip. Büyük takımlar karşısında nasıl oynadıklarını biliyorduk. Gollerimizi çok iyi dakikalarda attık. İyi pozisyonlar da bulduk ama değerlendiremedik. İyi oynayıp kazanmaya çalışan bir takımız."

Haftaya Fenerbahçe ile bir derbi oynayacağız. Derbiler Türk futbolunun temel taşları. Ben üç takımda da görev yaptım. Bunun için şükrediyorum. Üç ekip de son derece saygıdeğer takımlar. Neticede haftaya 90 dakikalık bir maça çıkacağız. İçeride, dışarıda oynadığımız kendi futbolumuzu oynayacağız. Fenerbahçe'nin çok iyi bir kadrosu var. Bizim oyuncularımız da iyi ve kaliteli bir takımız. Ben derbinin keyif veren bir maç olmasını bekliyorum."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Hocam bu maçı alın bizim kalbimizi tümüyle fetedin ya :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.