Ana Menü

Beşiktaş:35 H43 Lund:23

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 21, 2008, 19:11:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Hentbol Takımımız, Challenge Kupası 3. tur rövanşında Pazar günü İsveç'in H43 Lund ekibini ağırlayacak. Antrenörümüz Müfit Arın, taraftarımızın desteğiyle turu geçen taraf olmak istediklerini söyledi.

Hentbol Takımımız, Challenge Kupası 3. tur ilk maçında geçen hafta İsveçli rakibi H43 Lund'a deplasmanda oynadığı maçta 28-26 mağlup olmuştu.

MAÇ PAZAR GÜNÜ 15.30'DA SÜLEYMAN SEBA'DA

23 Kasım Pazar günü saat 15.30'da Süleyman Seba Spor Salonu'nda rövanş karşılaşmasına çıkacak olan Ekibimiz, hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

TARAFTARLARIMIZI MAÇA BEKLİYORUM

Taraftarlarımıza çağrıda bulunan Arın, "Tabii ki taraftarımızın desteği de yanımızda olursa çok daha güzel bir maç çıkaracağımızı biliyorum. Bu nedenle Pazar günü bütün taraftarlarımızı Süleyman Seba Spor Salonu'na bekliyorum" şeklinde konuştu.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZeMaHŞeR

Hentbol Takımımız, Challenge Cup 3. tur rövanş maçında bugün İsveç'in H43 Lund takımını 35-23 mağlup ederek Challenge Cup'da ilk 16 takım arasına girmeyi başardı.

BJK Süleyman Seba Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısında rakibi karşısında oldukça etkili bir oyun ortaya koyan Siyah Beyazlılarımız başından beri üstün götürdügü ilk yarıyı 15-11 galip tamamladı.

Karşılaşmanın ikinci devresinde de ilk yarıdaki baskısını sürdüren Siyah Beyazlılarımız, üst üste attığı gollerle 38. dakikada farkı 8 sayıya çıkardı (21-13). İsveç ekibi H43 Lund'un farkı kapatma çabaları sonuç vermeyince Ekibimiz salondan 35-23 galip ayrılarak Challenge Cup'da ilk 16 takım arasına katıldı.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

BerkAy1903

Çok güzel oldu.. iyiyiz bu sene hentbolda..

Tebrikler Beşiktaş'ım.
19o3

IL Capitano

Tebrikler, ezdik Isvec takimini  ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.