Ana Menü

Inonu Stadi...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 21:21:57

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yigit_izmitli

ist dışında oturup maça gelme şansı olanlar daha iyi bilir bu stadın anlamını , değerini ve atmosferini

o mistik havası ve yeni gibi görünen ancak tarih dolu bu stada heralde dünyada az raslanır

black-eagle

muthiş bi satd özellikle yeri çok guzell
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

bjkolik@19

en güzelide statımızın semtimize çok yakın olması
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

MeLo

KARTAL YUVASI...
allah nazardan saklasın.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ist.hatirasi/3-4

türkiyenin en iyi stadı kim ne derse desin!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Ozytaurus

Taraftar talebini karşılayamayan tek stad. Tabi burda talep fazla stad napsın. Her stadda boş yer kalırken İnönüde 35000 kişilik yer daha olsa orası da dolar.
______KaRaKaRTAL____

srdr

yeri ulaşımı semte yakınlığıhakikaten mükemmel. keşke izin verselerde kapasitesi dahada büyüse..
beşiktAŞK - since 1903

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

eski açığıda büyütseler dahada güzel olmaz mı sizce.

herkese sorarlar en iyi stad nere diye şükrü saraçoğlu derler nahh orası inönü warken onlara ne oluyo.
Bölünür senin için uykular!

dejembeji

dunyada eşi benzerii yok yaaa

yakacıklı_kartal_1903

ÖNEMLİ OLAN STAD DEĞİL İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER YANİ 12. ADAM 12. ADAM YANİ BEŞİKTAŞLI TARAFTAR  HEPSİNİN SONU BEŞİKTAŞA ÇIKAR BU İŞLER BÖYLE     BU ATMOSFER TÜRKİYEDE DEĞİL DÜNYADA YOK DİMİ BEYLERRRRR

GöKHaN

STad güzel degil Stadin bulundugu yer güzel, Yanlis anliyanlara hatirlatilir.. :)
Bu Stad 45bin Kisilik Modern bi stad olsa Dünyanin gözü burada olur.. Insallah Parali bi Baba Gelirde destek olurda Besiktasimizda Modern 21. Yüzyil stadina kavusur.. Hakkimizdir artik.. Yeri Dünyada 1 numara lafim yok Stad dünyada 32932798. numara..!
Saygilarimla..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

Anarchy*

Unforgiven

Dünyadaki en iyi manzaraya sahip stda istanbul boğazının eşsiz güzelliği ile kucaklasan bir stad. tabi içindekileride unutmamak gerek boş olsaydı, nerde olursa olsun fark etmez
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Anarchy*

aynı  zamnda besıktaslılınn kendını en rahat en guvende adeta bı mabed gıbı gordugu yer