Ana Menü

Inonu Stadi...

Başlatan AsA, Kasım 18, 2006, 21:21:57

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

arkadaşımızın dediği gibi bu stad en azından bi 45 bin kişilik olsa dünyanın gözü bu stadda olur.
Bölünür senin için uykular!

kartal-39

super bir stad rakibe adeta cehennem :bjk2
Beşiktaş Aşkı Bizi Delirtti!

alper_1903

stadin yeride müthis hemen denizin yaninda

bide bir pankart gördüm tv nizin sesiyle oynamayin bu ses normal diye
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

ilk gördüğüm günü unutamam....çok farklı bi yeri var hepimizde...sadece Türkiyede değil dünyada atmosferi en ii olan stadlardan biri

nbacem

ne diyebilirmki....dilimde o kadar sözcük varki burasınız yazı yeri yetmiyor..atmosferden başlasam ömrüm yetmez..ya tek kelime ya olağan üstü ama tek bi sorun var arkadaşlar kapalı ve V.I.P ribün çok kötü duruyorya bide eski açık bütün yerler yeni açık gibi olsa tamam işte o zaman görün siz..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

polytoximaniac

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

çok güzel ya manzarası süper zaten
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

beşikt(AŞK)

ben Ankaralıyım ve istanbula cok gidemiyorum. tek hayalim inönüde bi maç seyretmek. seyredemeden ölürsem  gözlerim acık gitcek..
gecen yıl 2 günlüğüne istanbula gittim . pazar günüydü ben müzemiz oldugunu bilmiodum. ancak pazar oldugu için kapalıydı. güvenlikten ricada bulundum ve müzeyi tek basıma gezdim. bu kadar büyük bi gurur olamaz. resimlere bakarken insanın gözleri doluyo. ancak Beşiktaş demek yanlızca futbol demek değil ve bi cok sporcumuz ilgisizlikten üzgünler. bjk hentbol ve voleybol takımını komple tanıyorum . ve maclara ragbet olmamasından yakınıyolar. ben bjk yi tümüyle destekliorum ve ankaradaki nerdeyse bütün maçlarına gidiyorum. hepinizden de aynı özveriyi bekliorum.

beşiktaş ölümüm gelene kadar vazgecmicem tek sey..

ist.hatirasi/3-4

pelede zamanında dunyanın en iyisi diordu...halen oyle ve değişmiyecek...yeni acıktan denizi izlemek ayrı bir zevk ;D alemlik yer ;D

sanırım stad yapıldıgında tamamen kapalı olucaktı...ama mali durumlar nedeniyle iptal edildi...yapan italyanda kapalıyı cok ii yapmıs helal olsun
YÖNETİM İSTİFA !!!

SercanBjk

no_fear1903

süper bi stadımız var ya tam bir kartal yuvası

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

srkozzi

taksımden aşagıya ınerken herzaman aynı duyguyu yasıyorum

k@rt@l

harika kelimelerle tarif edilemez
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

bahadıR

ben şahsen yeni stad yapılmasını istemiorum
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......