Ana Menü

Beckham taktiği

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 05, 2008, 10:31:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın, Amerika'da futbol oynamasına rağmen burada liglerin bitiş tarihi itibari ile Milan'a kiralık olarak gitmesi Beşiktaşımıza ilham kaynağı oldu. Siyah-Beyazlılar, 3 hafta sonra sonuçlanacak Rusya Ligi'nde oynayan Fatih Tekke, Caner Erkin, Hasan Kabze ve Gökdeniz Karadeniz'i 'Beckham yöntemiyle' ara transfer döneminde kiralama yoluna gitmek için girişimlere başladı. Teknik heyetin dört futbolcu için de olumlu görüş bildirdiği ve şartların uygun olması halinde bu transferlerin gerçekleştirileceği belirtildi.

Siyah-Beyazlı yönetimin, Zenit, Rubin Kazan ve CSKA Moskova kulüpleriyle dirsek temasında bulunduğu, ancak henüz futbolcularla bir görüşmenin söz konusu olmadığı belirtildi. Beşiktaş Yönetimi, kulüpler arasındaki görüşmelerde bir pürüz çıkması durumunda futbolcularla konuşup onları devreye sokmayı planlıyor. Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze'nin formasını giydiği Rubin Kazan'ın bitime üç hafta kala şampiyonluğunu ilan ettiği Rusya Ligi, iklim özelliklerinden ötürü mart ayı sonuna doğru başlıyor.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

sametx

sametx

carsi52

Sanmıyorum böyle bişey olcağını.
İnşaallah olur ama.
Bölünür senin için uykular!

eren06

Özellikle Gökdeniz gelirse çok faydalı olur sağ kanattaki eksiğimizi giderir.Caner de iyi bir yedek olur

carlito1903

Fatih Tekke'yi Beşiktaş forması ile görmek en büyük hayallerimden birisi...

NoPasaran

Cidi ciddi tekkeyi bende istiyorum

Ancak artık çok zor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

cok güzel olur ama inanmıyorum..

bjkclub

İyi de ligleri mart sonunda başlıyormuş bizim mayıs sonu bitiyor 2 ay olmayacaklar yani.

Neden kabul etsinler ki ?

Guti ORÇ.

mart sonunda lig başlaması kötü olmuş onlar gidince afallayabilir takım bi anda...

pascalyptica

Güzel bi' düşünce ama isimler tartışılır..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

ilhan mansız_melis

Diğerleri tamam da Hasan Kabze niye ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Ben de ,

Tuncay'ı , Semih'i , Hasan Şaş'ı , Arda'yı istiyorum...
Siyah - Beyaz renklerimizi de değiştirdik mi tamamdır...!

ya ben kafayı yicem ! nedir bu ezeli rakiplerin topçularına olan merak... Türkiye^de ve dünyada yüzbinlerce futbolcu var.

aquilas

fatih ve gökdeniz belkide

ilhan mansız_melis

Gökdeniz Denizli varsa tamamdır demiş galiba
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.