Ana Menü

Zirve yaramıyor

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 03, 2008, 13:16:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş'ımıza zirve iyi gelmiyor. Siyah-beyazlı takımımız geçen sezon ligde tam 137 hafta sonra 24. haftada liderlik koltuğuna oturmuştu. 3 hafta zirvede kalmayı başaran Beşiktaşımız, Büyükşehir'e yenilerek hem liderliği kaybetmiş hem de şampiyonluğa havlu atmıştı. Bu sezon lige iyi başlayan Kartalımız, 2. haftada koltuğa oturdu. Fakat Trabzon'la deplasmanda berabere kalarak yine koltuğu kaybetti. Beşiktaşımız 4. hafta yine zirveye çıkmayı başardı. Ama istanbul Büyükşehir'e takılan Kartal, koltuğa veda ederek, 4. sırada oturdu. Lider kalmayı başaramayan Beşiktaşımız, 7. haftada Mustafa Denizli'nin gelişiyle koltuğu yine kaptı.

İKİ HAFTADA BİTTİ

Sivas beraberliği Beşiktaşımızı zirveden indirmedi ama dünkü Kayseri yenilgisi Beşiktaşımızın bir kez daha 4. sıraya düşmesine neden oldu. Siyah-beyazlılarımız tam 157 haftada sadece 7 kere zirvede kalabildi.

Şu liderlikte bir uzun kalmayı becerebilsek... ya 1 hafta lider kalırız ya 2 hafta
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eren06

zirveye şaibe amçında oturup bırakmayız bi daha :D

erasca

ben oynadığımız futbolu beğeniyorum liderlik gitti ama gelecek bi dahada kalmıcaz bence.ama delgadonun yerine iyi bi oyun kurucu alınmalı

carlito1903

Liderlik oyuncularda baskı mı oluşturuyor acaba ?

Sezon sonuna kadar lider olmayalım önemli değil, yeter ki lig bittiğinde zirvede bizim adımız yazsın...

keskinli

daha ligin basinda liderlik baski yaparsa sporcularimizda isimiz zor demektir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

çift haftalarda lider olup tek haftalarda iniyoruz

aristo mantığına göre 34.hafta lider olup şampiyon olacağız :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

güzel bir yaklasım yigit abi ;D

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: erasca - Kasım 03, 2008, 14:33:05
ben oynadığımız futbolu beğeniyorum liderlik gitti ama gelecek bi dahada kalmıcaz bence.ama delgadonun yerine iyi bi oyun kurucu alınmalı

gerçekten de iyi oynuyoruz ama bi şöyle 5 hafta falan kalabilsek gerisi kendiğinden gelir ama olmuyor işte
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.