Ana Menü

Diarra şok etti!

Başlatan eRe, Ocak 18, 2007, 23:18:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Fransa Ligue 1'in son 5 sezondur şampiyonluğa uzanan ekibi O. Lyon'da Diarra şoku yaşanıyor.

Takımın Fransız orta saha oyuncusu Alou Diarra'nın lig kupasında Le Mans karşısında geçirdiği sakatlığın ciddi olduğu ve kasığında yırtık tespit edilen ismin en az iki ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

1.90 boyu ile dikkat çeken 25 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusu, Real Madrid'e satılan Mahamadou Diarra'nın yerine sezon başı Fransa Ligi takımlarından RC Lens'den transfer edilmişti. Başarılı ismin bir dönem ismi Beşiktaş ve Galatasaray ile de geçmişti.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Unforgiven

Bu adamı alsaydık  süper olurdu. O.Lyon gelince onlara bişey olmaz o takımdan kimler gitdi yıne yıkılmadı diarra ile bişey olmaz
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

eRe

lyon avrupanın futbolcu fabrıkası gıbı.harıka oyuncular yetıstırıyorlar ve sene sonunda hepsı gıdıyor.sonra en bastan tekrar harıka oyuncular.bu takıma bayılıyorum o yuzden
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

lyon için ligde bişe farketmez ama şampiyonlar ligi için kötü olmuş.
Bölünür senin için uykular!

@LAYINA GİDER

farketmezki onlar için

Anarchy*

valla onlar ıcın bı kayıp olacagını zannetmıorum

baturman

adamlar takım futbolunu harık aoynuyorlar sıstem onemlı olan dıaara gıder baska bırı gelır oda oynar bu sıstemde sorun olcanı sanmıyorum lyon ıcın