Ana Menü

Sus sen sus !!

Başlatan carlito1903, Ekim 30, 2008, 14:08:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Hani bi masa vardı sevgili başkanımızın yumruğunu vurduğu, ben çok merak ediyorum bu masanın hangi malzemeden yapıldığını kırılmak nedir bilmiyor yahu adam o kadar da yumruğunu vurdu halbuki (!) Rakiplerimiz lehine onca hakem hatası olurken nerede bu başkanın yumruğu acaba...

Hakem hatalarını konuşmaktan nefret ediyorum, çok canımızı sıksada bu ''hatalar'' oluyor işte her sene gittikçe artarak...

Şimdi esas konumuza geleceğim, malesef taraftarımız bu konu da biraz ilginç davranıyor, fener maçındaki hatalara gsaray maçındaki hatalardan daha fazla tepki gösteriyor, daha doğru bir deyimle gsaray maçındaki hakem hatalarına yeterince tepki göstermiyor, bu konu da daha duyarlı olmalıyız unutmayalım ki bizim şerefli ikinciliklerimiz de şampiyonluğu elimizden çalanlar bu soysuzlardı...

Taraftar tepki gösterince ne oluyor diyebilirsiniz, tepki gösterdikte ne oldu değil mi...

O zaman esas önemli konuya giriyorum, Başkanımız ve yönetimimiz neden bu hatalara gereken tepkiyi vermiyor ya da veremiyor, bu kadar aciz bi yöneticilik olur mu, böyle mi koruyacaksınız bizim haklarımızı...

Şampiyonluğunu istediği bi takımın aleyhine konuşmasını beklemiyorum sayın Demirören'den ama şu Allah'ın günü gazetelere demeç veren diğer yöneticilerimiz bu konuya biraz olsun eğilemezler mi...

Onlar sustukça bu olanlar artarak büyüyecek bunu göremiyorlar mı, bi Allah'ın kulu yok mu haklarımızı koruyacak, herkes önemli yerlere admlarını yerleştirmiş istediğini yaptırıyor, hakem atamalarında, maç programlarının belirlenmesinde, PFDK kararlarında bunu açıkça görebiliyoruz...

Bu çektiklerimiz elbet bitecek, bu akılsızlardan kurtulacağız tabiki günün birinde, bu devran böyle sürmez illa ki...

[KralKartal]

ilk baslarda verdi kendince tepki(!), sonra adami susturdular ses cikartamadi
ilk basta Aziz Yildirima savas acmis gibiydi, sonra baskani sildiler piyasadan..

Bu yumrugun , verdigi diger sözler gibi bos yumruk oldugunu tekrar tekrar görmüs ve anlamis olduk..
O yumrugu kendine vursunda, diskalifiye etsin kendini...

GS maclarina gelince, dostu Adnan Polat degil mi? Kardes takim deniliyor ya, ses cikarmiyor
bu nedenle, taraftarda ayni sekil, GSýi daha cok benimsiyor, ama onemli olan
takimlar degil yapilan HAKSIZLIK
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş küçülüyor kelimesini ben çok kullanıyorum. Bu kelimeyi kullanınca Beşiktaş taraftarı

hay
höyt
asarız
keseriz

vs vs vs..

Evet arkadaş klubumuz küçülmüştür bu dönemde. Rakiplerimizin büyüklüğü bizim büyüklüğümüzün üstüne çıkmıştır..

Bu sözü ederkende klubumuzun ne tarihi nede temsil ettiği değerleri yada başarılına bakara konuşuyorum..

Küçülmüştür derken, Beşiktaşı artık ne medya sallıyor ne federasyon nede hakemler..

Sonra tüm forumlarda aynı sloganlar

Kolpa MEDYA
İbne Federasyon
O.Ç hakemler..

Hiç bakmıyormuyuz burada asıl sorun nedir?

Asıl sorun konuda açık ve net beyan edilmiş..

Beşiktaşın, BEŞİKTAŞ olduğunu hatırlatamayan bir yönetim var
Kendisine güldüren , alay konusu olan bir yönetim..

Nasıl başarı gelecekki bu durumda ..İmkansız..

Beşiktaşıj değerlerinden, taraftarından, sesinden korkmalı birileri ve bunu sen ben başkası stadta bağırarak yapamayız, bu yönetimin işidir. İçeri adamlar sokarım, Federasyon başkanı ile aramı iyi tutarım gerekirse Cumhurbaşkanının bile arkamda olması için Senede 1 -2 ziyaret yaparım..

Diğer konuya gelince

Yukardaki durumun aynısı aslında. Küçülmüşler. Her küçük ülke kendisine bir yer arar

Fenerbahçe ABD
Galatasaray RUSYA
BEŞİKTAŞ olmuş TÜRKİYE..

Benden büyük Rusya var ben ondan yanayım zihniyeti..Ancak bilmezlerki Bu taraftar Rusların Türk tarihindeki saldırılarını..Akılları hep Cumhuriyet dönemine gder..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Süleyman SEBA,
her geçen gün rakipleri lehine, Beşiktaş'ın aleyhine verilen hakem kararları ve bu kararlara bir tepki vermeyişi
sebebiyle eleştiriliyor olması ile ilgili muhabirin sorduğu soruya :

"Ben bu takımın sahada hem rakipbi, hem hakemi, hem de federasyonu yendiğini gördüm"
diyerek cevap vererek "Beşiktaşlılık duruşu" derslerindan birini vermişti..

(yanlış anlaşılmasın, demirören tabiki vakur ve ağır olduğundan ya da Beşiktaşlılık duruşunu bozmamak için
SESSİZ KALMIYOR. Tepki vermeyişi, tepki verecek yüzünün olmamasındandır ve daha birçok sebebi vardır)

Ama ben yöneticilerin kesinlikle, her ne olursa olsun, hakemle ilgili konuşmasını istemem...

Tepkiyi taraftar verir. Takım da çıkar KARTAL gibi oynar topunu ;) Eyvallah o kadar...

Demirören gibi,

"el değmemiş temiz bir lig istiyoruz" pankartıyla takımı sahaya çıkarıp, sonra "el değmemiş" derken işaret ettiği nobreyi takıma alan,

kadıköydeki fener maçından sonra ortalığı ayağa kaldırıp, "paf takımla çıkıcaz" diyip,
hafta içi liverpooldan 8 yiyince kararından vazgeçen ..........................

daha yazamıyorum yaa :( harbi moralim bozuldu...

Karaktersizlik bu !  Başka bişey diil !

eeeeeeeeeyyyy Beşiktaş taraftarı... Nası oluyor da bu rezilliğe göz yumuyoruz...

Kimler, hangi amigolar kızar, hangi rant ellerimizden kayar diye tepki veremiyoruz...

Bize yakışacağı ve zamanında da yakışageldiği üzere BİRAZ İSYANKAR ve ÖZGÜR olalım

YAZIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naanreelburn

seyirci olmamız isteniyordu seyirci olduk...ne yazikki rezalete seyirciyiz