Ana Menü

Denizli geldi takim kimlik kazandi diyenler...

Başlatan [KralKartal], Ekim 29, 2008, 18:01:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Yazimi kisa tutacagim, cok sey yazabilirim, fakat herkesin bildigini tekrarlamakta istemiyorum..

Gecenlerde bir haberde DENIZLI GELDI, TAKIM KIMLIK KAZANDI, ATAK oynuyor gibi

laflar okudum..Bunun icin bir kac sey yazmak istiyorum..

Bizler Sayin Saglamin oldugu dönem ve sonradan Sinan Enginin takima

katildigi dönemlerde demiyormuyduk, Sinan Engin geldi takim defansiz
oynamaya basladi diye...?
Saglamin yalniz takimi calistirdigi dönemde, takimdan memnunduk diye hatirliyorum,
en azindan S.Engin'in gelmesi ile birlikte, degisimi kötü olarak bizler gördük...

Simdi olay Saglamin gitmesimiydi, yoksa S.Enginin gitmesi mi? Keske diyorum,
sadece Engin gönderilseydi ve keske Saglamda kalsaydi , en azindan bu sezon..

Denizli geldi, Takim atak oynuyor, takima güven geldi lafina katilmiyorum,
Sinan Engin gitti, takim huzuru buldu diyorum sadece...

tabiki bunlar benim düsüncelerim, sizin düsüncelerinizide merak ediyorum?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

aynen katılıyorum ertuğrul hoca da s.e olmasaydı aynı şeyleri yapardık ertuğrul hocamızın en büyük şanssızlığı s.e oldu

keskinli

her durumda ertugrul hocanin hatasi var
eger sinan engin takim kurgusuna müdahalede bulunuyorsa,hocada buna göz yumuyorsa cok büyük hata
sinan enginin geldigi dönemi hatirlamiyorum tam olarak ama sampiyonlar liginde baslamisti ertugrul hocanin korkak taktigi
acip arsivlere bakabiliriz,ertugrul hoca geldiginden beri korkak taktikler üretti
mustafa hocanin ilk 2 macta verdigi görüntü daha olumlu bana göre
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erkann

Ne kadar s.e olumsuzluğu olsada sonuçta denizli'nin oyun tarzı farkediliyor

IL Capitano

S.Engin gecen sezon lig ilk macinda takima katildi yani hep vardi. Onsuz hic resmi mac oynamadik zaten. Denizli hocanin Sivas macinin ilk yarisi oynattigi oyundan cok zevk aldim.
ilk mac 15 dakika , ikinci mac nerdeyse butun ilk yari , bu dakikalar 90 dakikaya yayilirsa cok super olur ama daha bismillah..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Dogrudur Sinan Engin agustos ayinda fln geldi...
Beni duzelttigin icin tsk ederim..
Yanlis yazdim, sahaya Ertugrul hocayla birlikte inmesini kast ettim,
ilk baslarda sanirsam, girmiyordu , sonra girmeye basladi..
ve takimda bir dusus oldu...Saglamin moral bozuklugu ve benzeri olaylari gorduk hepimiz..

Bence Y.D Sinan Engini gondermek icin Saglami kullandi, ve yakti..Kovsaydi, S.E yine Y.D
hakkinda atip tutacakti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ZeMaHŞeR

Alıntı YapSinan Engin gitti, takim huzuru buldu diyorum sadece...

aynen öle abi...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

eRe

e adıce alıyı gonderen yonetım sımdıde acızce s.e yı gonderebılır mıydı
tabı kı hayır
yapları gereken sucu t.d e atmaktı
yıllardır ızledıgımız aynı seneryo
ben mustafa denızlı basarılı demem ıcın onumuzdekı sezonu beklerım
yoksa rıza geldı harıka oldu denılde ertesı sene gorduk
tıgana geldı takım sov yapmaya basladı denıldı ertesı sene gorduk
sonra ertugrul ve sımdıde denızlı
gelınce herkes ıyı ama uzun donemde onemlı artık benım ıcın takıma ruh mu kattı yoksa baska bısı mı kattı
bılmek cok zor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

İyi hoca müdahale ettirmezdi kendisine..

Ertuğrul Sağlamın yetersiz olduğunu düşünüyorum. Taktik bilgi yönünden değil, ağırlık yönünden

Ben Delgado olsam kenardaki hocamın Sağlam olmasını istemezdim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Carsi_Karabuk

gelinen noktada cok da sacma bir secim degil.

sene basi olsa belki istemem ama su tarihte baska kim gelecekti?

sene sonuna kadar ses cikarmadan bekleyecegiz,hayirli olmasini umarak.gelinen noktada baska secenek yok.

arti olarak sunu gorebilriz; teknik anlamda ertugrul'dan daha iyi olma ihtimali yüksektir ve gidenin en cok elestirildigi yonlerden olan karizma bunda daha olumlu durumda,ayrica kulubede ve bazi kriz anlarinda pisirik,silik durma ihtimali de daha az.

soyle de bakabiliriz biraz; mesela f.terim'in teknik bilgisini ciddi anlamda sorgularim,hatta abartarak cok asagilarda oldugunu da iddia ederim ama genel anlamda gozardi edilemeyecek bir 'durus'u var.bir takim hocasi.etrafina topculari topladiginda pur dikkat herkes onu dinliyor vs..
denizli tabii bu kadar degil ama elestirilen ertugrul'a gore onda daha fazla var ve su anda kisa zamanda bize lazim.

denizli icin olumlı goruslerim tabii sene sonuna kadar girdigimiz bu kisa yol icin değil.baska caremiz yok.3. bir hoca olmayacak,olmamali.Bu sene bu skilde bir sekilde sampiyonlukla bitmeli

Son olarak Yıldırım Demirören, S.E'den çekiniyordu ve yollayamıyordu. Denizli bahanesi ile gitti. Beşiktaş bünyesindeki irine neşteri vurmuştur, klasik tabirle. Bu her şey düzelecek manasına gelmiyor tabiki de. Fakat bizlerde yarattığı mutluluk ve umut gözardı edilemez ve eskisinden daha iyi olacağı kesin. Darısı yönetimin başına.

Mustafa Hocamızın arkasındayız..
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carlito1903

Dünyanın neresine giderseniz gidin, yeni hoca ile değişmeyecek takım yoktur ama bu genelde bi kaç hafta sürüyor...

Evet Mustafa hoca ile daha farklı bi takım olduk ancak oynadığımız futbol bana göre hala çok etkisiz, orta sahamız resmen yok defans ve forvetten oluşuyoruz...

Sinan Engin'siz bi Ertuğrul Sağlam dönemi izlemeyi hepimiz isterdik ama Ertuğrul'un başında sadece S.Engin yoktu, yönetimden bir çok kişi de hocanın sırtında bekliyorlardı akbaba gibi...

Farklı bi kimlik falan kazandığımız yok bana göre, bi kaç hafta sonra değişen hiçbişey olmadığını hepimiz göreceğiz...

Umarım yanılırım...

NoPasaran

Bu kadroyu ben kurmadım Burak..

Bunun sorumlusu Ertuğrul sağlamdır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Abi takıma adam gibi bi ön libero aldılar da Ertuğrul mu istemedi...

Ertuğrul'un ısrarla istediği oyuncular takıma çok katkı yaptılar.Şimdi diyeceksiniz ki Diatta, Higuain, Gordon, ama bu oyuncuları hoca istemedi yönetim aldı, suçu hocaya attılar...

Ben Ertuğrul'un çok daha iyi oyuncular istediğine eminim ama yönetim alamadı...

Devre arasında göreceğiz Mustafa Denizli'nin transferlerini, bakalım gerekli yerlere oyuncular aldırabilecek mi...

NoPasaran

Sanmıyorum Burak..

Buda bizim Ertuğrulu kurtarma planımız..

Higueni Diaattayı kayseriye isteyen bir hoca sağlam :) Kimse nerden bilirdi bu adamları..Gordon konusunda şanssız ona bişey diyemiyorum..

Ayrıca;
Sağlamı severim ancak bazı kesim gazetelerinin ısrarla Sağlam lehine yazmaları , Denizliye cephe oluşturmaları ve bu süreçte siyasi işler için Beşiktaşın zarar görmesini sindiremiyorum ben artık..

Sağlam Başarısızdı ve kimse artık güvenmiyordu..Elbette gitmesi gerekiyordu.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net