Ana Menü

Bi rahat durun artık

Başlatan carlito1903, Ekim 20, 2008, 12:49:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Yöneticiler Kenan Öner ve Behçet Ümitlen, Ankara seyahati için Ulusoy firmasından kiralanan ikinci otobüs yüzünden kapıştılar..

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, Ankara seyahati için istediği ikinci otobüs, yönetimi karıştırdı. Bunun nedeni ise bu otobosün kiralandığı şirketin Ulusoy olması. Olay şöyle gelişti: Ulaşım ile ilgili işleri halleden yönetici Halim Aydın, ikinci otobüsün Ulusoy firmasından kiralanmasıne tepki gösterip, "Ben bu işi bir yıldır Transay firmasıyla yapıyorum. Neden bana başvurulmadı? Ayrıca madem kiralanıyor, hiç değilse üzerindeki yazıları kapatsalardı. Böyle iş mi olur?" diye konuştu. Aydın'ın bu şikayetine bir başka yönetici Behçet Ümitlen de destek verince ve de olay Başkan Demirören'e kadar aksettirilince ortalık karıştı.

'YÜZÜME KONUŞUN'
Asbaşkan Kenan Öner de şikayetçilere kızıp, "Otobüsü kiralayan benim. Başkan'a söyleyeceğinize, gelin yüzüme konuşun" diye çıkışınca, tartışma bir anda küfürleşmeye dönüştü. İki yönetici, Öner ve Ümitlen Ankara Sheraton Oteli'nin barında birbirlerine ağır hakaretlerde bulunurken, diğer yöneticiler araya girip olası bir kavgayı önlediler.

Sabah

-     -     -    -    -

Takım yenmiş lider olmuş adamların tartıştıkları şeye bak, incir çekirdeğini doldurmayacak bi sorun yüzünden yöneticiler birbirlerine bu kadar ses yükseltiyorsa büyük sorun var demektir...

Rakiplerimiz türlü dertlerle boğuşurken yolunda giden şampiyonluk yarışında yine bu akılsızlar yüzünden yara alacağız, napıyorlar ediyorlar bi yerden huzursuzluk çıkarıyorlar...

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...

carsi52

BirbirLerine girsinLer ikisindede kafa göz kaLmasın ağız burun patLasın.
Bölünür senin için uykular!

ZeMaHŞeR

Haberlerde yer alan, Genel Sekreterimiz ve İcra Kurulu Başkanımız Kenan Öner ile Asbaşkanımız ve İcra Kurulu Üyemiz Behçet Ümitlen'in Futbol Takımımız için kiralanan otobüs nedeniyle kavga ettikleri hatta küfürleştikleri iddiası son derece asılsız ve çirkin bir yakıştırmadır.
Kulübümüz tarafından, Takımımız'ın Ankara'ya maçtan 3 gün önce gideceği ve uzun süre kalınacağı düşüncesiyle seyahatin rahat bir şekilde yapılması için ikinci bir otobüs kiralanmış ve bu konunun detayları üzerinde Öner ile Ümitlen arasında bir konuşma, görüşme olmuştur. Fakat haberlerde iddia edildiği gibi asla küfürleşmeye varan bir kavga veya tartışma yaşanmamıştır, yaşanması da söz konusu değildir.

Beşiktaşımız'da aile arasındaki en ufak bir sesli konuşmayı bile yanlış duyumlarla saptırarak farklı anlamlara gelecek mecralara çekme gayreti taşıyan bu tarz haberler; içinde bulunduğumuz iyi ve güzel günleri kötü göstermeye,  yaşayacağımız başarılarımızı engellemeye ve nifak sokmaya yönelik gazetecilik etiğinden yoksun tutum ve davranışlardır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

[KralKartal]

yonetici kavga eder, futbolcu eder, baskan eder..
hayret birsey...bu tur haberlerin cikmasina sebep olmayin o zaman
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Ben artık bu yalanlamalara inanmıyorum...

Basın kolpa ama bu kadarını da uydurmazlar yani, bi yerden koz veriyorsun ellerine ki yapıyorlar bu haberleri...

IL Capitano

Kim bu haberleri hep basin sizdiriyor?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

basin malzeme ariyor kendine
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

bızım yonetımınde malzeme konusunda rakıbı yok!

Simurg

Küfürleşmedik!
Beşiktaş yönetimi, yayınladığı açıklamada Kenan Öner'le Behçet Ümitlen arasındaki gerginliği doğrularken Sabah ve Vatan Gazetesi'ni yalandılar. Açıklama aynen şu şekilde:

Bugün bazı gazetelerde yer alan "Beşiktaş Yönetimi'nde Otobüs Kavgası Çıktı" başlıklı haberler, saptırılmış ifadelerden oluşmaktadır.
Haberlerde yer alan, Genel Sekreterimiz ve İcra Kurulu Başkanımız Kenan Öner ile Asbaşkanımız ve İcra Kurulu Üyemiz Behçet Ümitlen'in Futbol Takımımız için kiralanan otobüs nedeniyle kavga ettikleri hatta küfürleştikleri iddiası son derece asılsız ve çirkin bir yakıştırmadır.

Kulübümüz tarafından, Takımımız'ın Ankara'ya maçtan 3 gün önce gideceği ve uzun süre kalınacağı düşüncesiyle seyahatin rahat bir şekilde yapılması için ikinci bir otobüs kiralanmış ve bu konunun detayları üzerinde Öner ile Ümitlen arasında bir konuşma, görüşme olmuştur. Fakat haberlerde iddia edildiği gibi asla küfürleşmeye varan bir kavga veya tartışma yaşanmamıştır, yaşanması da söz konusu değildir.

Beşiktaşımız'da aile arasındaki en ufak bir sesli konuşmayı bile yanlış duyumlarla saptırarak farklı anlamlara gelecek mecralara çekme gayreti taşıyan bu tarz haberler; içinde bulunduğumuz iyi ve güzel günleri kötü göstermeye, yaşayacağımız başarılarımızı engellemeye ve nifak sokmaya yönelik gazetecilik etiğinden yoksun tutum ve davranışlardır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

tcenk

Basın yazacak bir şey bulamadı aranyorlar.
Kötü bir haber arıyorsanız adres belli basın için Beşiktaş
İyi Haber aralarsa adresleri yine belli AZİZ babaları
1903

ilhan mansız_melis

yalanlandı bu haber inanmıyorum ben
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.