Ana Menü

İstikrar!!!

Başlatan KaRTALPeR, Ocak 17, 2007, 17:22:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KaRTALPeR

Arkadaslar bence futboldaki istikrarsızlık yabancı futbolcuların Türkiyeyi basamak olarak görmesinden kaynaklanıyor.Kaliteli yabancı futbolcular ya oynamıyor ya da fazla durmayarak cazip bir teklif geldimi hemen Avrupaya kaçıyor.Carew,Ailton gibi.Bu şekilde olunca da istikrar imkansız.Ne varsa Türk futbolcularda var.Daha fazla altyapıya önem verip kaliteli yerli futbolcuların yetişmesi lazım.Yoksa bu yabancılarla uzun süreli bir başarı ve istikrar saglamak İmkansız...

Adriano

Evet doğru bi tespit.. Carew ornegi dogru ama Ailton'un kalitesine de yeteneginede hic inanmıyorum.. Geldiginden beri hic ısınamamıstım o adama.. Ama Carew oyle degil.. Cok sevdi tum Besiktaslilar Carew'i iyi bir transferdi o da pek gosteremedi kendini Turkiye'de ama Ailton Carew'in yanında cok sonuk kalır..

Turkiye'yi bi basamak olarak goruyor yabancı oyuncular doğru.. Uzun yıllar hizmet vermeyi basarı beklediklerini dusunmuyorum sadece kendilerini dusunuyorlar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

KaRTALPeR

evet aynen öle para için geliyolar ülkemize.yalnız ailton da son vuruslarda çok etkili bir futbolcuydu.Ama oynamadı işte

pascal24

ailton oynamadı değil bize ihanet etti bence
Köylü Köylü FERİKÖY'lü.......

keskinli

isimiz türk futbolculara kaldiysa...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ozzy_10_4_ever

Ben isimiz Turk futbolculara kaldıysa gorsune katılmıyorum...Evet bizim oyuncularımızın ciddi eksikleri olabilir ama getirdigimiz yabancılarda cok buyuk farklar yaratmıyor.Bence yabancı futbolcu oynaması icin farklılık yaratması gerkiyor bizim 100.yıl kadromuzda oldugu gibi katkı saglamalı evet basamak olarak gormelerinin etkisi var kesinlikle ama bence gelen oyuncuların kaliteleri de cok ust seviyede degil.Tabi ki geliyo cok degerli oyuncular ama cogunluk mevkisinde oynayabilcek Turkler'den cok cok ekstra katkı vermiyor...Bence esas sorun kalitesiz yabancılar...

MeLo

Önemli olan takım ruhu.
Güvensizlikle olmaz.
Yoksa yabancı türk farketmez.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

rico_ pasa

luce doneminde bizi yabancılar tasıdı simdi nankorluk yapmayalım
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

freedom forever

hersene kadro değiştiren takımda istikrar olmaz
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

canmert

katılıyorum
kARTALPER e
adamlar bizi basamak için kullanıyor
para için geliyorlar

KaRTALPeR

arkadaslar ben yabancı topcular yararsız demiyorum.tabiki yarar  saglıyo ama sadece günü kurtarmak ve para için.Hepsinin hayalinde avrupa var.100 yılda yabancılar büyük katkı sagladı diyorsun kardeş.Ondan sonraki 3 sene ne oldu.Elimizde hiç bişi yok.Birbirimizi kandırmayalım beyler...

carsi52

Alıntı yapılan: KaRTALPeR - Ocak 19, 2007, 15:49:07
arkadaslar ben yabancı topcular yararsız demiyorum.tabiki yarar  saglıyo ama sadece günü kurtarmak ve para için.Hepsinin hayalinde avrupa var.100 yılda yabancılar büyük katkı sagladı diyorsun kardeş.Ondan sonraki 3 sene ne oldu.Elimizde hiç bişi yok.Birbirimizi kandırmayalım beyler...

bazı konularda haklısın hepsinin gözü avrupada ama bu beşiktaşda para için oynuyolar demek değildir örnek:ricardinho mesela
Bölünür senin için uykular!

Unforgiven

Arkadslar dunyanın vasat liglerinde böledir bu işler, sırtını yabanciya dayarsan sonunda güzel bir teklif geldimi kacıcaktır ki en doğlal hakkıdr bu bence, yabancı futbolculara suç bulmak yerine Süperligi(!!!!) daha iyi hale getirmeyi düşünsek, lig'te kalıte yok, o yuzden kimse gelmek istemıyor, gelende durmak istemıyor o yüzden lig kalıtesini avrupa ligleri ile eş değer hale getirmek zorundayız..

İspanya ligi 8 sırada bitirmiş takım süperlig şampiyonunu rahatlikla yenıyor,ingiltere'de vasat olan Newcastle, süperlig şampiyonunu yeniyor o yuzden bence bunları en iyi şekilde düşünsek ve değerlendirsek sonra yabacı transferini yapsak bakalım böle sonuçlar çıkıcak mi?
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

KaRTALPeR

beyler aslında Herşey Türkiyedeki hayat şartlarından kaynaklanıyo.Avrupa bizden her yönden kat kat ii.Hak veriyorum yabancı futbolculara ancak bi çözüm bulmak lazım.Ayrıca Ricandirho da artık zamanını doldurmus bir futbolcu.O da Beşiktaşa aşık oldugu için gelmedi para için geldi tabiki...

Anarchy*

valla bencede sadece para ıcın gelıolarrr