Ana Menü

Denizli de Tükürdüğünü Yaladı!

Başlatan [KralKartal], Ekim 10, 2008, 00:35:11

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Doğru seçim kim İhsan

Samet Aybaba mı ? :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Yonetimin istifa etmesi dogru secim olacakti..

buda olmadigina gore, dogru secim Lucescu olmaliydi,
buda olmadi zaten..

Baktiginda, geriye son yerli kalan, Mustafa Denizli olmus oluyor..
Bu secimler arasinda dogru secim olmus oluyor..
kagit uzerinde dogru secim..bunda seninle hemfikirim..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

İhsan Lucescunun aldığı rakamlar belli. 3,5 milyon euro alan bir hoca sana kaça mal olacak..

Ayrıca Türkiye'de o adam bence çok çalışma isteği duymaz. Çavuşesko yönetimindeki Romanyaya benzettiği bir ülke Türkiye

Denizli uzun süredir çalışmıyor ve eminim futbola senin benim kadar aç :)

Takımı ve oyuncularıda her hafta seyreden bir adam. Yarın kadro kursan kurabilecek birisi..

Del Bosgue ilk geldiğinde Toramana ön libero demişlerdi ilk maç öyle çıkmıştı hiç. unutmuyorum :)

Bilen birisi lazımdı..

Başarılı olurmu bence olur..

Olamayabilirde futbol bu..

Ancak bu yanlış seçim anlamına gelmemeli..

Türk olmalı idi yeni hoca ve elimizdeki imkanlar kısıtlıydı. Bana sorarsan ne kadar çok olsada Denizli derdim ama yinede
kısıt yüzünden demiören denizliye gitti, yoksa oda getirmezdi bence :)

Fenerbahçe çok kötü ve Muhtemelen Aragones gidecek.
Galatasaray bir iyi bir kötü. Karışık bir takım
Beşiktaşta ise sadece biraz özgüven sorunu var.Bence bunun nedenide Hocaydı..
Ne holoskodan ne tellodan ne delgadodan nede bobodan çoğu zaman bişeyler alamıyorduk bu sene..

Kabul etmeliydikki çok kötü oynuyorduk..

Ben her zaman futbolcuların iyi olduğunda çok fazla hocanın futbola etkisi olmadığını düşünen bir adamım.

Sağlam, Beşiktaşa bir beden küçük gelen bir adamdı.Denizli bu konuda çok daha oturan bir adam göreceksiniz.

Sahadaki futbolcu bile yan tarafta Milli Takım Hocalığına kadar yükselmiş birisinin başında olduğunu bilmekten
gurur ve mutluluk duyacaktır...

Yoksa Denizli çıkıp Serdarın belini inceltmeyecek yada Delgadonun yanlış pas atmasını engelleyemeyecek..

Dediğim gibi oyuncularla arasını iyi tutarsa

Holoskonu
Tellonun
Bobobun
Delgadonun

yüzü asık gezmez

Kenarda kendilerinden çok daha futbol bilgisi yüksek biriinin oturduğunu bilir..

Başarı gelirse böyle gelecek göreceksiniz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

İhsan abi o doğru seçim dediğin Lucescu, Türkiye'den birisiyle yaptığı her röportajda Fenerbahçe'yi çalıştırmak istediğini bas bas bağırıyor.

Bende Luce'yi istiyordum hemde çok. Ama Fenerbahçe'yi istiyorum diyen birisinin üstüne gitmeye lüzum yok.

Mustafa Denizli, bu sezonun kaybolmaması ve Beşiktaş'ı, Beşiktaş gibi oynatacak bi ismin arandığı bu kısa dönemde en güçlü isimdi ve neticede doğru karar verildiğini düşünüyorum.

Sergen'de Galatasaray'da, Fenerbahçe'de, Trabzonspor'da oynadı.
Ama biz onu da istiyorduk, özellikle sen, öyle değil mi abi ?
Yani hala gelsin oynasın diyordun.

Sergen'in bu klübe hizmetleri çok büyüktür.
Her ne kadar ezeli rakiplerimizde oynamış olsada, bi kredisi olduğu kesin.

Fakat, Beşiktaş'lılığını her yerde söylemekten gocunmayan ve anlaşma anında gözleri sevinçten yerlerinden fırlayacak birisinede böyle bi şansı vermeliyiz.

Adam Beşiktaş'lıyım diyor.
Bizim klübe yaptığı bi tane yanlış yok.

Hayırlı olsun deyip beklemek düşer bize.
Başarılı olsun veya olmasın, Mustafa Denizli getirilebilecek en doğru isimdi.
edit

+18 !

Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Ekim 10, 2008, 14:28:46
İhsan abi o doğru seçim dediğin Lucescu, Türkiye'den birisiyle yaptığı her röportajda Fenerbahçe'yi çalıştırmak istediğini bas bas bağırıyor.

Bende Luce'yi istiyordum hemde çok. Ama Fenerbahçe'yi istiyorum diyen birisinin üstüne gitmeye lüzum yok.

Mustafa Denizli, bu sezonun kaybolmaması ve Beşiktaş'ı, Beşiktaş gibi oynatacak bi ismin arandığı bu kısa dönemde en güçlü isimdi ve neticede doğru karar verildiğini düşünüyorum.

Sergen'de Galatasaray'da, Fenerbahçe'de, Trabzonspor'da oynadı.
Ama biz onu da istiyorduk, özellikle sen, öyle değil mi abi ?
Yani hala gelsin oynasın diyordun.

Sergen'in bu klübe hizmetleri çok büyüktür.
Her ne kadar ezeli rakiplerimizde oynamış olsada, bi kredisi olduğu kesin.

Fakat, Beşiktaş'lılığını her yerde söylemekten gocunmayan ve anlaşma anında gözleri sevinçten yerlerinden fırlayacak birisinede böyle bi şansı vermeliyiz.

Adam Beşiktaş'lıyım diyor.
Bizim klübe yaptığı bi tane yanlış yok.

Hayırlı olsun deyip beklemek düşer bize.
Başarılı olsun veya olmasın, Mustafa Denizli getirilebilecek en doğru isimdi.

anıl senin yorumlara katılmayı sevmiyorum ama güzel yazmışsın eline saglık Lazio'lu arkadas :D

[KralKartal]

Anil, Besiktasli degil demiyorum ki, fenerdeyken bile BESIKTASLI oldugunu diyordum,
yani Fenerbahceyi calistirdi diyede karsi degilim ki,
alakasi yok, sadece teknik direktor olarak begenmiyorum, hani zevk renk meselesi,
suan icinde iyi secim diyebiliriz, baska ALTERNATIF yok cunki...olsa zaten getirilmezdi..

Basarili olsun veya olmasin demissinde, basarisiz olacaksa niye getiriliyor ki Anil,
yabanci getiririm, bu kalan maclarda takimi tanir, seneyede ona gore TAKIMINI olusturmus olurdu.
SImdi bu sene Denizli basarisiz olursa, seneye ne olacak? yabanci gelecek, UYUm sorunu olacak, 1 sene daha bosa
gitmez mi??
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Ya Denizli iyi hocadır..

Adam sessiz diye eleştiriliyor gibi geliyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

:ahaha

Açık sözlülüğün bu kadarı. :D
Sağolasın.

@ İhsan abi

Getireceğin yabancı hocayla 1 senenin kaybolması zaten kesin gibi..

Mustafa Denizli iyi bi hocadır, takımıda tanıyor.
Ama başarılı olmasının bi garantisi olamaz. Onu kastettim.

Yani Mustafa Denizli teknik açıdan bu takımı çalıştıramaz diyemez bence kimse. O sebeple, doğru seçim olduğundan o şekilde söyledim.

Gelecek yabancı hocanın Mustafa Denizli'den iyi olacağı ne malum ?
Kimi getireceksin ki ondan iyi ?

Neyse Mustafa Denizli'nin akıbetini zamanla göreceğiz.
Çıkardığı kadro, oynattığı oyun, ve sistemini ele alırız.
O zaman daha sağlıklı konuşulur.
edit

NoPasaran

Denizlinin Felsefesi nedir

"Pozitif Futbol"

Bu şu an bana yeter açıkcası :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

15 aĞUSTOS 2008 Tarihli bir denizli yazısı..

Siz şimdi benim yerimde olun, bu köşeyi, bu maçla ilgili yazıyla doldurun!Beşiktaş korkuyla sahaya çıkıyor. Bu hem oyun planı hem de tercih ettiği kadrodan açıkça belli.

İkincisi Beşiktaş bu kadar transfer yapmış, sahaya çıkan kadroya bakıyorsunuz bunlardan sadece ikisi oyunda. Belki İbrahim Toraman döndükten sonra bir tanesi şans bulabilecek. Bir büyük takım bu kadar yeni futbolcuyu kulübede oturtmak için mi transfer eder?

Siyah-beyazlı takımın oyun planı kaybetmemek üzerine kurulu. Böyle olunca Beşiktaş'ın iyi futbol oynama şansı çok azalıyor.

Beşiktaş'ın sahaya yayılışına baktığımız zaman Holosko'nun çizgide görev yapması esasında büyük ölçüde Delgado ve Uğur'un öne ve etkili oynama şansını ortadan kaldırıyor. Evet Holosko vazifesini yapıyor, ancak önemli olan bu değil. Önemli olan futbolcuya yeteneklerini en iyi şekilde ortaya koymasını sağlayacak imkanları yaratmaktır. Holosko'nun oynadığı bölgede bunları yapması mümkün değil.

Serdar Özkan oynamalı
Beşiktaş, Serdar Özkan sahada yokken hücum hattını iyi kullanamaz. Ne olursa olsun Beşiktaş, Serdar Özkan'ı kullanmak, eğer hataları varsa bunları da düzeltmek mecburiyetindedir. Bu gün gibi aşikar.

Beşiktaş resmen bir amatör takıma karşı oynadı. Her iki takımın da neredeyse gol pozisyonu yoktu. Burada, Holosko için söylediklerimi Aydın için de söyleyebilirim. Aydın iyi, ama Beşiktaş'ın bir büyük takım olarak sol kanadının çaresi değil. Kısacası Beşiktaş'ta fazla değişen bir şey yok. Siyah-beyazlılar hücum zenginliği fazla olan adamlara sahip, fakat sadece Bobo ile tesadüfi desteklerle gol arıyor.

Özetlersek keyif vermeyen, insanın başını ağrıtan cinsten bir maç oldu. Beşiktaş için sadece bir formalite maçıydı, ama bu formalite karşılaşmasında dahi bir futbol keyfi olur. Beşiktaş'ta bunu göremedik ve de yazıyı burada keserek, bana ayrılan köşeyi dolduramadık

:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Sanırım Denizli döneminde baya saldıran bi takım olacağız :)

+18 !

volkan abi baya iyi savunuyor denizliyi ama eger basarısız olursakta deve kusu misali kafalar toprak altına :D

NoPasaran

Evet savunuyorum doğru tercih..

Başarılı olursa arkasında olurum, olmazsa söylerim benim saplantım yoktur Pascal Nouma Dışında..

Şu bir gerçek elbet bir gün denizli bu klupten kovulacak

Belki bu sene belki seneye belkide 2 sene onra

Morinho bile Chelseada çok eleştirildi bırakında Denizlide eleştirilebilsin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 10, 2008, 09:07:06
Medyaspor garip bir yer..

Bu haberin ne olduğunu araştırsalaar daha iyi görürler...

Mustafa Denizli O dönem adı Beşiktaşla geçiyor ve bunu soruyor milliyet. Oda başka programlardada bunu açıkladı zaten AYNEN ŞÖYLE DİYOR

"Sezon ortasında takım almam." Yani hocası olan takımla adım geçmesin diyor..

Aslında o dönem bu ifadeler bir saygı göstergesi kabul ediliyordu

Ancak Beşiktaşın hocası istifa etmiş durumda..

Yani hocası yok..

Eğer BEŞİKTAŞLI ise dediği gibi gelmemesi bir ayıptı..

Nokta hocamızın arkasındayız
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.