Ana Menü

Denizli de Tükürdüğünü Yaladı!

Başlatan [KralKartal], Ekim 10, 2008, 00:35:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Demirören'in "Mustafa Denizli Asla Beşiktaş'a Gelemez" sözünün ardından tam altı gün sonra Denizli'nin de, "kendi kurmadığım bir takımı çalıştırmam" sözleri gündeme tekrardan damgasını vurdu.   Mustafa Denizli Beşiktaş ile anlaşmasına rağmen sular hala durulmadı ...
Başkan Yıldırım Demirören'in Lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programında söylediği sözlerin ardından 6 gün sonra Milliyet gazetesine konuşan Mustafa Denizli, "Ancak Türk futbol kamuoyu şunu bilmektedir ve anlamaktadır ki, ben Mustafa Denizli olarak sezon ortasında ve kendi kurmadığım bir takımın başında Türkiye'de görev almadım ve bu prensibim böyle süregelmektedir." sözlerini gündemi tekrardan değiştirdi.
12 Aralık 2007 tarihinde Mustafa Denizli'nin Milliyet gazetesindeki haberi şu şekildeydi;

Mustafa Denizli, Beşiktaş ve Galatasaray'la birlikte isminin anılmasına üzüldüğünü belirterek prensip olarak sezon ortasında bir takımın başına geçmeyeceğini açıkladı

Milliyet yazarı, usta teknik direktör Mustafa Denizli, son dönemde ortaya atılan hakkındaki spekülasyonlara noktayı koydu.

Medyada Beşiktaş'tan sonra Galatasaray'la ismi anılan Denizli, iddiaların tamamen kendi bilgisi dışında gündeme getirildiğini söyledi.

Denizli'nin açıklaması şöyle:

"Son zamanlarda bazı kulüplerimizde teknik adamlıkla ilgili adım geçmektedir. Bu yazılanlar ve söylenenler tamamen benim bilgim dışında olmaktadır. Kulüplerde adımın geçmesi, benim için onur vericidir. Ancak Türk futbol kamuoyu şunu bilmektedir ve anlamaktadır ki, ben Mustafa Denizli olarak sezon ortasında ve kendi kurmadığım bir takımın başında Türkiye'de görev almadım ve bu prensibim böyle süregelmektedir. Gereksiz yere ismimin üzerinde bu tür polemikler yaratılması beni çok üzmektedir. Tüm futbol kamuoyundan ilgili, ilgisiz herkesten düşüncelerimin böyle olduğunu, değişmediğini de bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Saygılarımla..."

medyaspor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

sonuç olarak geçmişte söyleyenen bir söz

Şimdiye bakmak lazım

+ hayat, herşey olabilir. pek bi yanlış/önem teşkil etmedi benim için bu sözler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

taraftar olarakta kimligimizi kaybediyoruz
degisime girdik bu baskanla..

hersey dogal, hersey olabilir diye rahat diyoruz..
SEBA zamaninda eminim, ETIK DEGIL, BU DURUSUMUZA AYKIRI
denilecekti..

MeLo

Hoşgeldiniz Hocam !
Sonuna Kadar Denizli Diyorum Ben !
Çok Ama Çok Güveniyorum !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

NoPasaran

Medyaspor garip bir yer..

Bu haberin ne olduğunu araştırsalaar daha iyi görürler...

Mustafa Denizli O dönem adı Beşiktaşla geçiyor ve bunu soruyor milliyet. Oda başka programlardada bunu açıkladı zaten AYNEN ŞÖYLE DİYOR

"Sezon ortasında takım almam." Yani hocası olan takımla adım geçmesin diyor..

Aslında o dönem bu ifadeler bir saygı göstergesi kabul ediliyordu

Ancak Beşiktaşın hocası istifa etmiş durumda..

Yani hocası yok..

Eğer BEŞİKTAŞLI ise dediği gibi gelmemesi bir ayıptı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

tcenk

Bu tür başlıklar artık Beşiktaşı yaralar diye düşünüyorum açıkçası ama herkesinde ifade özgürlüğü olduğuna inanıyorum.
Anlaşma yapılmış ve Denizli çok samimi görüntüler verdi. Adam daha önceden Şampiyonluklara felanda alışık onun için
yeni bir şey değil onun için yeni olan çocukluk takımına gelmesi inşallah hayırlısı olur Beşiktaş Şampiyon olur olmaz orasını bilemem ama ben doğru dürüst futbol seyretmek istiyorum özlediğim takımı sahada görmek istiyorum ve arkasından şampiyonluğun otomatikman geleceğini düşünüyorum.
Yani hep istiyorum çok şeymi istiyorum acaba?
1903

Dem@

soyuttunuz inanın siyah beyaz renklerden beni ya  yorum bile yazmak içimden gelmiyor bırakın maç bile izlemek istemiyorum..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Dem@ - Ekim 10, 2008, 09:42:06
soyuttunuz inanın siyah beyaz renklerden beni ya  yorum bile yazmak içimden gelmiyor bırakın maç bile izlemek istemiyorum..

Bi ara bendede vardı demet o..

Geçiçi şeyler..

Soğumak bazen lazım.Daha mantıklı görüyorsun herşeyi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Dem@

çok şey demek istiyorum ama nopost alırım kalsın o yüzden herşey beşiktaş için diyoruz umutlanıp utanıyoruz bakalım bu sezon ne süprizlerle karşılaşacağız

husoeagle

Mehmet Demirkolun yazısından bir alıntı

Erdoğan pardon Yıldırım Demirören Mustafa Denizli'yle çalışmak istediği, ona gerçekten inandığı için ona bu görevi teklif etmedi. Ertuğrul Sağlam'ın kucağına bıraktığı bombanın fitilini söndürecek yegane adam Denizli olduğu için ona gitti. Bir o var bir de Mourinho! Bu iki isim dışında tribünlerin, kamuoyunun 'olur' diyebileceği bir başka isim yok.
Denizli bunu bilmiyor olabilir mi?
Koskoca Mustafa Denizli, Demirören'in can simidi olmayı, resmen kullanılmayı kabul eder mi peki?
İmzayı atsa da inanmam. Maça çıksa gözlerimi ovuşturur, kendime çimdik atarım.
Dünya bu kadar da değişmiş olamaz.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ekim 10, 2008, 00:49:50
taraftar olarakta kimligimizi kaybediyoruz
degisime girdik bu baskanla..

hersey dogal, hersey olabilir diye rahat diyoruz..
SEBA zamaninda eminim, ETIK DEGIL, BU DURUSUMUZA AYKIRI
denilecekti..

ya bu ama öyle s.e , y.d nin herkezin zihninde olan abartılı büyük konuşma cümleleri değil denizlinin burda söyledikleri

geçmiş ve öyle önem teşkil eden sözler değil o zamana göre uygun olanı oydu yada belirli sebepleri vardı o zamana  göre söylenmiş bir söz. ki büyük konuşmada yok ortada

O cümlelerdeki ince mesajı anlamak gerek
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

robinho

Sizde maşallah tereyağından kıl çekiyosunuz .. niye hep eleştiri haberlerini koyuyorsunuzki ? Başarılarını kişiğiini vs vs neden yazmıyorsunuz ? Vallaha ben artık kendi taraftarımdan çooooook ama çooooook şüphe duyuyorum ..

[KralKartal]

bir cok haber sitelerinde yayinlanan haber..
Bu dedigin bizeyse, ben haber ekliyorum sadece,
sizde koyabilirsiniz KISILIGINI haber yapip
sizde farkli haberle veya kendi dusuncelerinizi yazabilirsiniz,
bu haberin BIZIMLE alakasi yok,
haberi koyarim, yorumlar gelir... Forum ortami yaratilir..

Sahsi yorumum ise:
Ben DENIZLIYI istemiyorum, basarisiz buluyorum, oldum olasida BEGENMEDIM...
Besiktasta basarili olursa, ne mutlu bizlere, bende cok sevinirim,
ama fenerbahcedeyken beri bu adama antipatim olustu..
Fenerin VASAT futbolunu siz hatirlamiyorsunuz belki ama ben hatirliyorum
tum medya bu adami elestirdi futbolundan dolayi, ANTREMAN YAPTIRAMIYOR
denildi...

Buyurun konusalim bunlari...

NoPasaran

Fenerde vasat futbol diye değil daha çok Avrupa Kupasındaki başarısızlığından ötürü eleştirildi..

24 maç üst üste kendi sahasında kazanarak bir rekora imza attılar o 2 dönemde..

2000-2001 SENESİNDE GOL ATAMADIKLARI SADECE 2 MAÇ VAR

İkiside derbi ve deplasman..

Bana göre Türkiyenin en iyi yerli hocasıdır Mustafa Denizli ,Terimle beraber..

Başarılı olur yada olmaz iyi hocadır bunu kabul etmek lazım..

Buz gibi bir adam değildir.

Yenilsede çıkar karşımıza anlatır durumu.

Bunun kafa yediği bir milli maç vardır. Daha sonra açıklamalarında "Ben olsam bende kendime o an kafa atmak isterdim. Yanlış bir hareketti ama taraftarda kendine göre haklıydı" diyecek kadarda hatalarını bilen bir adam..

Kim gelecektiki Beşiktaşın başına

Kim gelebilirdi yada
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

O kafa neydi ama, merdivenden adamin ustune atladi..

Ben izledigim maclarda , iyi hatirliyorum, begenmiyordum futbolunu
avrupada basarisiz ise, BESIKTASINDA avrupada basariya ihtiyaci var ise
dogru secimmidir ?
0 puan cekmeyelimde