Ana Menü

Demirören de çok ağır konuştu

Başlatan Simurg, Ekim 09, 2008, 12:57:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Demirören de çok ağır konuştu
"Kamuoyuna Sağlam gibi şirin görünmek için, onun gibi hatip olmak mı gerek" "Onun yüzünden tonla hakaret işittim. Kalması için elimden geleni yaptım"

Demirören de çok ağır  konuştu
[/t]
'8 yedik, arkasındaydım'
Hacettepe sınavı sonrasında görevi bıraktığını açıklayan ve yönetimi hedef alan sert açıklamalar yapan Ertuğrul Sağlam'a, Başkan Yıldırım Demirören'den yanıt geldi. "Liverpool'dan 8 yedik, ağlayarak yanımıza geldi. Arkasında durdum. Sivas'a yenildik, arkasındaydım. Ligde derbi kazanamadık, destek verdim" diyen Demirören, sözlerine şöyle devam etti: Görevde kalması için elimden geleni yaptım. Bize kalacağını söyledi, sabah basın toplantısı düzenleyip istifa etti. Onun yüzünden tonla hakret işittim. Kamuoyuna şirin görünmek için, Sağlam gibi hatip olmak mı gerekiyor...

'Suçlaması hoş değil'
"Sağlam bombayı Yıldırım Demirören'in değil, Beşiktaş'ın kucağına bırakmıştır. 'Al' dediği oyuncuları aldık, göndermek istediklerine yol verdik. Sağlam'a hep, 'Görevinin başındasın' dedim. Basın toplantısı öncesinde yönetim toplantısına geldiğinde bile, herkesin içinde destek verip, işini yapmasını istedim. O istifayı tercih etti. İstifa tek taraflı alınan bir karardır. Elbette kendine göre haklı bir sebebi varsa bırakabilir. Ancak bunu yaparken, insanları suçlamasını hiç hoş karşılamadım. Bizim açık ve şeffaf bir yönetim tarzımız var. Eleştirilere açığız ve birşeyler çıkarmaya bakıyoruz."

'İki puan gerideyiz'
"Bu sene kesinlikle şampiyonluğa ulaşacağız. Adım gibi eminim. Takımımızda güç, fazlasıyla mevcut. Yönetim olarak icraatlarımızı beğenmeyenler olabilir. Hazırlıklarını şimdiden yapsınlar. 2010'un ocak ayında, yani 15-16 ay sonra seçim kongresi var. Çıkarlar, projelerini, yapacaklarını, hedeflerini ortaya koyarlar. Kararı genel kurul verir. Şu anda liderin 2 puan gerisindeyiz. Bizden kaynaklanmayan ve tamamen şahsi karar sonrası yapılması mecburi hale gelen kan değişikliğinin takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum."

Orhan YILDIRIM

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

goldenboy

yollll alllll d.ö

hadi hadii gülümm hadiii :@

[KralKartal]

agir konussan ne yazar, hala anlamiyor bu adam
gezegende mi yasiyor, alo Y.D baskan, dunyaya don, ve etrafina bak,
yani omur boyu seni kinle anacagimi bilmeni isterim
cebinden 50 milyon dolarda versen, al sizin olsun desende
benim icin degersizsin !!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

:ahaha

Dünyaday geri dön :ahaha

İhsan bu ara resmen Baykal gibisin :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

TurkishTank

demiroren bey...olaflari biz yemeyiz kocum...hadi yuru baska kapiya
:D
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ist.hatirasi/3-4

deidiği seylerin önüne durup istifa etmesi gereken ise  y.d idi.
ama insanın şerefi onuru olmayınca
YÖNETİM İSTİFA !!!

ilhan mansız_melis

Nefretimizle yaşayacaksın büyük! başkan
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.