Ana Menü

carsinin demirörenin yaklasimi

Başlatan ismail9, Ekim 07, 2008, 21:50:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismail9

CARSI herkeze karsi diyoruz ama ne var ki Demirörene karsi degil
Carsiya sempaty duyordum ama tükeniyor
Forzada Ertugrul saglam istifa etsin diye 100 topic acildi
Bende Yönetim istifa etsin diye actim 2dakkika sürmedi silindi
ve cogu kisininsi silindi
Simdi soruyorum herkezin anlatigi gibi gercekten Demirörenin yalakasi misiniz??!!!
Yönetime destek veriyormusunuz kötü gündede Besiktaslisiniz yok ya ozaman Riza ertugrulu niye gönderdiniz yada Serdar Bilgiliye
Kimsemi farkinda degil Yildirim Demirören denilen Adamin Besiktasi batirdigini
Carsi Demirörenin Arkasinda durmaya devam et daha ne ertugrular rizalar gelir gider
Mac satti diye gönderdigimiz antrenöre teklif götürmek sizce normalmi? ??? ?
Ertugrulun Istifa etmesini isteyen yöneticiler 4senedir erdemlik gösterip istifa edemediniz ulan

ADAM GIBI ADAM ERTUGRUL SAGLAM ULAN

Carsi Demirören haric herkeze karsi olmaya basladi
bunun farkindamisiniz

HAYAT BITER ALEM BITER DEMIRÖREN GITMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YENI SLOGANDA BU OLSUN

NoPasaran

:)

Belkide kalabalık olmasın diye silmilşlerdir :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ismail9

öyle olsaydi 20tane ertugrul istifa topici bulunmazdi
demirören istifa diye 10larca topic acildi hepsi silindi

NoPasaran

Gülüşüm zaten sahteydi :)

Yönü belli olmazsa sorunlar çok olabilir..

Hoş görmek lazım ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beşiktaşk

o adam gitmez kimse de o adamı gönderemez yine seçilir kalır başımızda

noumAyberk

Bi yeniyoruz 65 tane geliyoruz ve iyi oyuncular konusu yeniliyoruz 65 tane kötü oyuncu ve bu iş böyle gitmez topici bi olay oluyo 35bin tane to[editlendi] açılıyo.Oraya her üye olan kişi duygularını anlatmak için to[editlendi] açıyo.Onların hepsinin silinmediğini düşünürsek vay Forzanın başına gelenler :)

aquilas

zaten çok basit bi geriyi hatırlarsak bi düşünüm seba yönetimine bile salvolar sallayan kapalı 99 da ş.refsiz yönetim beşiktaşı mahvettin diye kapalı inliyordu bilgili dönemi zaten açık hatırlatmaya gerek yok ve o yönetimlerin yaptığı yanlışların çok çok daha fazlasını yapan bu yönetim daha çoook buralarda kalır çünki bu yönetim ilk önce nereleri ele geçireceğini çok çok iyi biliyor ne ertuğrullar ne rızalar kimse barınamaz

gürol

arkadaşım yazdıklarının birçoğuna imzamı atarım.güzel şeylerde yazmışsın
yalnız burası www.forzabesiktas.com a mesaj gönderilecek bi yer değil.
gönderdiğin mesajlar hariç sorun yok bana göre...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

keskinli

sayin sebanin 1 sezonluk basarisizliginda etmedigini birakmayanda  ayni tribün,simdiki tribünde ayni tribün
feyyazi bu kulübe sokmam diyende besiktasli,feyyazi kulübe getirende besiktasli
carsiya kim onlar diyen samet aybabayi düsman ilan edende ayni tribün,sayin sebaya sidikli diyen feyyazida bas taci edende ayni tribün
besiktasi neredeyse yoktan var edende besiktas baskani,besiktasi bitirmeye calisanda besiktas baskani
tarihimize bi bakin sayin seba öncesi ve sonrasi diye!
bide aynaya bakin kendi gözlerinize,o gözlerde bi utangaclik bi yüz kizarmasi görüyormusunuz?
kimse kusura bakmasin ama besiktasin bu hale gelmesinin en büyük suclusu biz taraftarlariz
besiktas eriyor,biz seyrediyoruz
sportif basarisizligin sorumlusu ertugrul hoca geregini yapti,kulübü eritenler hangi yüzle sokaga cikabiliyor?degerlerinden dolayi tuttugumuz takimin gercek sahibi biz taraftarlar nasil hesap verecegiz?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Forzabesiktas'i burada KONULAR neden silindi diye elestiremeyiz,
bizlerde bilemeyiz, cunki o sitede yonetici degiliz..

Ama bilinen gerceklerde var tabiki buda taraftar gruplarin yonetime
destegi....Bunun uzerine konusabiliriz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

bence evet.

Çarşı isteseydi tüm benlikleri ile demiröreni göndermesini bilirlerdi o stada giremezdi bile YD.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carlito1903

Bu yaklaşım sürdüğü sürece kaybolmaya yüz tutan Beşiktaşlı Duruşu iyice yerlere serilecek ve bir çok değerimizi daha vefasızca kaybedeceğiz...

Kendilerini kaybedenler yüzünden çok şey kaybettik...

eyup1903

kendi evlatlarımızı kaybetmeye devam ediyoruz rıza, ali, ertuğrul bakalım sırada ki kim olacak

defol demirören

ist.hatirasi/3-4

Yönetim yalakalarıdır.
bu açık şekilde ortadadır.
örnek verelim;

1-8-0 sonra ne oldu ? seslerini çıkaramadılar seslerini alen beşiktaşım benim dedirtmeye çalıştı.
2-sinan engin getirildi bu takıma!(diyecek başak birşey yok.)
3-m.kharkiv 4-1.kim bu ? kim ? 4 tane 8'le eş değer
4-Tribün lideri özür diledi kimden sinan enginden...neden iletişimsizlikten...komik...
5-çarşıyı kapattılar? istifa demek sıktı kendileri kaçtı? ne oldu sonra iş başı yaptılar.sadece günü kurtardılar.
6-2 fener maçıyla şampiyonluk gitti.naptılar kapalıda beşiktaşım benim...yani laylaylom!
7-kaç tane futbolcu geldi hepsi fiyasko...şimdikilerde aynı
.
.
.

ya şimdi bunlar yalaka değilde nedir? amigoların hepsi yalakadır gelin ispat edin diyecekler alın size ispatı bilgiliye,sebaya yaptılar patronlarına birşey diyemiyorlar.

valla arkadaslar antuyada girdim ve gördüğüme inananmadım.
oradaki fenerliler bile demiröre isyan ediyorlar.
vallaha çok şaşırdım=S
YÖNETİM İSTİFA !!!

eyup1903

hepsi beşiktaş tan geçiniyor tabi seslerini çıkarmazlar demirören gitse beleş bileti nereden bulacaklar