Ana Menü

Şansal Büyüka | Adam Gibi Adam!

Başlatan Kralkartal21, Ekim 07, 2008, 14:51:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Türk futbolunun duayen ismi Şansal Büyüka, Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından Lig Tv'de açıklamalarda bulundu.

Büyüka yaptığı açıklamada " Sağlam bir adamın, topluma ders verir şekilde istifa etmesiydi. Türkiye de sadece kulüplere değil, siyasete de örnek olur umarım bu istifa. Son derece düzgün bir açıklama kullandı, makyajlı ama ağır bir açıklama yaptı. Ertuğrul'dan önce istifa etmesi gereken insanlar var orada. Öğütücüler var kulüpte. Del Bosque, Tigana dünyaca ünlü isimler bunlar. Bunlar hep öğütüldü. Fenerbahçe'den ve Galatasaray'dan puan olarak ilerde, ligde 3.sırada. Ama sen bu antrenörü istifa ettiriyorsun.

Çok makyajlı konuştu Ertuğrul.. Hakarete varacak kelimeler söyledi ama o kadar düzgün konuştu ki yerini buldu. Harika bir basın toplantısı oldu. İlk defa alkışlarla biten bir basın toplantısı gördüm ben hayatımda.

Hatta bende bir tebrik mesajı atıyordum şu anda kendisine. Ertuğrul'un gidişinde hiçbir yanlış göremiyorum kimse kusura bakmasın.

Krizi yaratanlar iş başında, krizlerle uğraşanlar bir bir postalanıyor. Türkiye'de kulüpler kötü yönetiliyor. Beşiktaş'ta önce yönetim istifa etmeli. Hiç mi yanlış yapmıyorsunuz, ne mübarek adamlarmış, tanrı gibiler.

Yabancı hayranlığı var maalesef bizde, Rıdvan'a da yapıldı bu zamanında.3 galibiyet 2 beraberlik aldı, şutladılar.

Mesela, Selçuk topu alıyor yuhalanıyor, Roberto Carlos kargaları kovalıyor ama alkış kıyamet.

Ben Sinan'ın yerinde olsam, istifamı kesinlikle geri almam. İstifasını vermiş o da ama kabul edilmediğini öğrendik. Bence kesinlikle o da bırakmalı. Ama ben Sinan'da Ertuğrul kadar sağlam bir duruş olacağını düşünmüyorum. Ertuğrul bir kez daha bu ülkede az da olsa düzgün olan insanların kaldığını gösterdi. Ben çok etkilendim o toplantıdan." dedi.

Güzel konuştu!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Sansal Buyuka yi kutluyorum !

Guzel bir aciklama yapmis ve tespitleride cok iyi..

S.Engin'in durusunu biliyoruz...

ama gercek su, Besiktas Saglamsiz kaldi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

LiseliKartallar

Bırakın ya bu zibidiyi, beşiktaş hakkında binbir oyun yapıyor şimdi sağlamı kutluyormuş hadi ordan..!

Kralkartal21

Söylediklerinden bana bir tek yanlış kelime çıkartsana ''LiseliKartallar''
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

husoeagle

çok doğru şeyler söylemiş
ama bunlarında biraz suçu var
ertuğrulun üstüne geldikleri kadar y.d nin de üstüne gelselerya
bir kaç kuru eleştri tamam

NoPasaran

Dinledim bu konuşmayı

Yönetime çok laf söyledi..

Haksızda değildi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net