Ana Menü

Ertuğrul Sağlam İstifa

Başlatan tcenk, Ekim 03, 2008, 11:47:35

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Bu sonutan sonra Ertuğrul Sağlam İstifa Etmeli mi?
1903

KeMaL1903

hayır bnce bütün suç hakanda kaleyi çok boş bırakmış ve defansa bırakmış bütün yükü
KeMaL AyDıN

ugur24

istifa istifa nereye kadar..
del bosque , rıza , tigana hepsi geldi gitti ne değişti ?
asıl istifa etmesi gereken adam beşiktaş'lı olup olmadığı bile meçhul olan başkandır..
dört senede dört teknik adam geldi..hangisi yüzümüzü güldürdü..
o adam kulübün başında olduğu sürece daha çok dörtlük , beşlik , sekizlik oluruz..

carlito1903

Teknik Direktör değştirmekle bi yere varılamadığını 3 kere gördük Demirören döneminde, ben hoca değişikliğinin bi yararı olacağını düşünmüyorum...

carsi52

ErtuğruL SağLam şimdi istifa etse ne oLucak ?
Yerine yeni birisi geLcek uyumda carttı curttu derken sezon biticek.
Yönetim istifa kardeşim yönetim !
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

5 Yıldır bu yönetimin kahrını çekiyoruz artık yeter Gidecek birileri varsa oda yönetimdir
rezil ettiler bizi 5 senedir Yeter Artık Yeter!!!!! o ruhsuz futbolcularıda alın gidin
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 03, 2008, 12:47:41
5 Yıldır bu yönetimin kahrını çekiyoruz artık yeter Gidecek birileri varsa oda yönetimdir
rezil ettiler bizi 5 senedir Yeter Artık Yeter!!!!! o ruhsuz futbolcularıda alın gidin

onlar gitmez kardeşim.. ancak teknik direktör gönderir... yaptıkları başka bir iş yok...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

djinonu

Bu seneyi de ba$indan yedik yaziklar olsun diyorum
ertugrul hoca belki iyi niyetlidir amaaaaaaaaaa anca kafasindaki düsünceyle kayseriyi oynatir bjkdeki baski cok büyük ve gol yemiyeyim düsüncesiyle defansa yatiyor ve bi anda golü görünce kalede takim dagiliyor tmm gitse yine cart curt yepyeni sistem ama bu hocayla olmaz bu yönetimlede olmaz
size bir sey diyeyim 100yil ruhu bile 100yilin futbolculari hepsi ayni kapasitede gelse bile artik geri gelmez batirdilar besiktasi yazik oldu be abi herkes dalga geciyor yani dalga gececek duruma getirdiler besiktasimizi...
ADAM GIBI ADAM OLUPTA $EREFINLE CEKILSEYDIN LIGDEN BASKAN, VE BIZE BU KEPAZELIGI TADDIRMASAYDIN

$u artik toplayan dicem yada borcun girtlaga kadar cökmüs galatasaray yada nasil desem elin sipa futbolcusu lincolne bile söz geciremiyen gs yine TAKIM oldu TAKIM adamlar önüne geleni yikmaya basliyor ha yardimla ha kendi gücüyle
dedigim gibi bu yönetim bu hocalar kepaze etti bizi
ama icimdeki kartal bjk aski bi damla eksilmedi canin sagolsun ARMAM!!

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: ugur24 - Ekim 03, 2008, 12:13:33
istifa istifa nereye kadar..
del bosque , rıza , tigana hepsi geldi gitti ne değişti ?
asıl istifa etmesi gereken adam beşiktaş'lı olup olmadığı bile meçhul olan başkandır..
dört senede dört teknik adam geldi..hangisi yüzümüzü güldürdü..
o adam kulübün başında olduğu sürece daha çok dörtlük , beşlik , sekizlik oluruz..

Aynen katılıyorum.. Bu başkan olduğu sürece kim giderse gitsin kim gelirse gelsin hem oyucu yada teknik direktör hiç bişey değişmicek..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Bu başkanla gidersek herkes istifa eder
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Son yılların en büyük 2 yenilgisi bir hoca döneminde geliyorsa

İstifasını vermelidir..

Bişey değişirmi çok emöin değilim ama artık bu tRİbünler bu hocaya güvenmeyecek malesef..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

bugun vermezse 2 yenilgi sonrasi yine ISTIFA sesleri gelecek
baskiyi kaldirabilir mi, ve bu baskiyla ne kadar faydali olabilir

bence YONETIM ISTIFA ETMELI, BASTA SINAN ENGIN DENEN ADAM
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

iki kepazeligide bu hocada yasadik tmm biri avrupa rekoru
biride rezillik rekoru cünki adini bile tanimadigin bir takima bu skor ile yenilmek bi kepazeliktir
git hoca sen en iyisi

size ne olacak diyeyim arkadaslar
hacettepeye karsi bjk farkli bi galibiyet alacak ve ertugrul yine ADAM GIBI ADAM olacak yani cok bekleriz
yada bjk 1:0 yenilecek ve hoca yine
BIREYSEL hatalar yüzünden cok pas yapamadik tam gol yoluna giderken kendi kalemizde golü görünce geri düstük .......

aynen bunlar

ve en güzel bir lafi vardi dün konu$masinda

HAYAT DEVAM ediyor
ama sen farkindamisin kactane KARA KARTALIN CANI ALINIYOR ??? SENIN BU TAKIMI KORKARAK OYNATTIGIN YÜZÜNDEN? ??? ?

ata vicente

Ertugrulun takımın basına gecmesını gercekten cok ıstıyordum takiii koray avcıyı gonderene kadar gonderılıs seklı gonderılmesı o gun bugundur ertugrula hıcmı hıc guvenım kalmadı sımdı hepımız uzuluoruz emınımkı bızımkı kadar gercek uzuntu bızımkı kadar gercek sevınc az taraftar yasar.
Ozaman bu kadar gercek sevgının oldugu yerde bukadar yalan yonetımın bu kadar yalaka menejerın ve bu kadar basıretsız hocanın olması tamamıyla yanlıs hepsı elele verıp ıstıfa etmelı

husoeagle

sırf koray avcımı fahri tatan da aynı şekilde gönderildi