Ana Menü

Ertuğrul Sağlam İstifa

Başlatan tcenk, Ekim 03, 2008, 11:47:35

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

mr.eagle

eğer gelecek hoca da tigana rıza çalımbay ertuğrul sağlam gibi beşiktaşı küçültecek önce gol yememeyi düşünecek maç boyunca rakip kaleye 3-4 kere gitmemizi sağlıksa 1-0 a yatacaksa hiç gelmesin  ertuğrul hocayla devam ederiz. ben(biz) artık beşiktaşın tarihinin büyüklüğünün farkında olan maç boyunca rakip kaleye 10-15 kere gitmemizi sağlıcak hiç bi deplasmana giderken önce gol yememeyi düşünmüyoruz dicek bi hoca istiyorum 3-0 öndeyken 4. 5. golü arayan hoca istiyorum. çok mu şey istiyorum sadece OFANSİF FUTBOL 15 tane pozisyona girelim kaçıralımda 4 yiyelim hiç önemli değil BÜYÜK TAKIM olduğumuzu unutturdular bize. 4 yıldır futbol değil işkence izliyoruz tigana rıza çalımbay ertuğrul sağlam ve onlar gibileri bu takımdan uzak dursun allah aşkına
seninle ağladık senle güldük biz sevdamız ugruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞ'LILIK

Delirdik

valla sinan engin geLmeden önce iLk haftaLar -hatırLadığım kadarıyLa- takım deLi gibi saLdırıyordu
ama ne zaman sinan geLdi takım yatışLara başLadı..

ErtuğruL hoca suçLudur benim gözümde. Hiç birşeye sesini çıkarmadı
Ne oyuncuLarın gönderiLmesine nede yapıLan transferLere.. Sen herşeye eyvaLLah dersen iLk düşüşte senin keLLen gidiyor haLiyLe.

Bence Hocamız istifa etmeLidir başarısızLığını kabuLLenmeLidir.

ama hocadanda önemLisi artık Başkanında takıma kaostan başka birşey getirmediğini anLayıp bırakması gerekiyor.

YaLvarırım bırak be başkan.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!