Ana Menü

Sıra Yönetimde

Başlatan ismail9, Ekim 03, 2008, 03:15:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismail9

DEMIRÖREN GELDIGINDEN BERI HOCALIGA : DEL BOSQUE;RIZA CALIMBAY;TIGANA;ERTUGRUL GELDI 
HICBIRI BASARILI OLAMADI SAMPIONLUK YASATAMADI
DEMIRÖREN GELDIGINDEN BERI HER SENE NERDEYSE KOMPLE KADRO DEGISTI

FORZADADA OKUDUM BURDADA OKUDUM HERKEZ ERTUGRUL SAGLAM ISTIFA DIYOR AMA NIYE KIMSE YÖNETIM DEMIYOR
YANI ONCA HOCA KÖTÜYDÜ ONCA FUTBOLCU SUCLUYDU AMA BIKERE DAHIL YÖNETIM SUCLU DEGILMIDI

YÖNETIM SUCU HOCAYA ATIYOR OZAMAN SORUYORUM ERTUGRUL SAGLAMI ANTRENÖRLÜGE KIM GETIRDI !!!!!!

PEKI ERTUGRUL SAGLAM GITTSE NE DEGISECEK????????
YENI HOCA GELECEK YABANCI UYUM SORUNU YASIYACAK TAM FUTBOL OYNATACAK LIG BITECEK DIYECEGIZKI BIRDAHAKI SEZON SONRA YINE AYNI FILM YÖNETIM HEP SUCU HOCALARA KESTI VE FUTBOLCULARA HICBIRZAMAN SUCLU KENDILERI OLMADI

YÖNETIM ISTIFA DIYE BAGIRILMISTI SIVAS MACINDA GECEN SEZON
BIR GALIBIYETMI HERSEYI UNUTURDU YAZIK OZAMAN BIZE

YILDIRIM DEMIRÖREN PARASINA GÜVENEREK BESIKTASI BATIRIYOR KIMSEMI FARKINDA DEGIL
BESIKTASLI DUGRUSU DIYE BIRSEY KALMADI

RIZANIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ
PAF TAKIMLA SAGAYA CIKIYORUZ
IBOLARI GÖNDERECEGIZ

REZIL ETTIN BIZI DEMIRÖREN BESIKTASLI SÖZÜNÜN ERIDIR
KENDINI GALATASARAYA YAKIN HISSETIN ULAN BIR BESIKTASLI ICIN GALATASARAY ESITIR FENER
KANKAN ADNAN POLATIN YANINA DEFOLGIT ULAN

ISTILA ETME ARTIK ISTIFA ET ICINDE BIRAZCIK BESIKTASLILIK VARSA

COK SEVDIK BE KAZIM ABI YINE NEDEN REZIL OLDUK SORUYORUM BIYERDEN BENI DUYUYORSAN

erasca

doru söze ne hacet! sinan takıma karışıo dendi,demirören karışıo dendi.bu durmda ertuğrul neden gder?ertuğrul da gitsin?çünkü biliçsiz artık.ne yaptını ne dediğini bilmiyor.artık sıfırlansın herşey.

NoPasaran

Etmezler edemezler..

Ettirmezler

Yazıklar olsun ya herşeye

Kişisel görüşümdür

Gel kurtar BİLGİLİ!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

djinonu

hadi buyrun simdide önümüzdeki inönü macinda yönetimi kovun
ertugrul hazir degildi herkes erken dedigi halde getirildi geldi ne oldu?
yazik oldu ama alni AK bir sekilde gitti!!!

simdide ertugrulu bir nevi kovduran $anli BESIKTAS taraftari yani BIZ
kovalim $u yönetimi hadi gücümüz buna da yetiyordur kesin

KOVALIM $U Tüpcüyü
Serdar Bilgiliyi nasil hakaretlerle KÜFÜRLERLE kovdugumuz gibi kovalim!!!! Carsi yada BJK taraftari pkkya teröre nasil tepkisini gösterebiliyorsa hadi simdide göstersin

kesin ceza alirim BÜYÜK BASKANA hakaret ettim diye ama salla kim takar cezayi BESIKTASIM sezonun basinda nagmalup iken ve bi dikis tutturamiyorsa

ben yurtdisindayim ama imkânim olsa gidip ümraniyede tüpcünün keline tükürürdümki sac ciksin belki o bo$ olan alanda GURUR hafizasi biterde akillanip gider

djinonu

OKUYUN!!!

yazik be kimse yazmamis birsey böyle mi birlik olunuo hani yönetim istifa diyenler nerede simdi???
benim yazdigim metinden alinti yapin demiyorum ama sizinde ayni tepkiyi göstermenizi beklerdim... megerse sponsor topici yada fikret yada tigananin haberi daha önemli
onlar birsey yapamaz biz besiktasi birlik olarak kurtarabiliriz anca!!!

eyup1903

git artık bu kulupten bırak yakamızı

''sorun paraysa bizler öderiz borcunu''

husoeagle

valla burdan söylemek hiç bir işe yaramıyor
onun duyacağı tek yer var orasıda stad
ama orda da gönderilmesi adına bi şeyler yapılacağı konusunda hiç umudum yok benim :(

keskinli

bi seyler yapmak zorundayiz yönetimin gitmesi icin carsi grubu disindaki taraftarlarda bi seyler yapmali
ne yapilabilir fikir üretelim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

zaten burdan bisi yapilamiyacagini biliyorum amaa
demek istedigim arkadaslar bari burdan birseyler hareket haline getirelimki inönüye gidecek olan taraftar arkadaslarimiz bizim burada gösterdigimiz tepkiyi orada bizim icin canlandirsinlar

Guti ORÇ.

yokmu şöyle bi adam demirörenin harcadığı parayı anında yüzüne fırlatabilecek biri...

LiseliKartallar

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Ekim 08, 2008, 19:01:21
yokmu şöyle bi adam demirörenin harcadığı parayı anında yüzüne fırlatabilecek biri...
İşte kimsenin babasının şirketleri yokki..

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Ekim 07, 2008, 22:10:55
Alıntı yapılan: s.volkan - Ekim 07, 2008, 21:55:37
Gel kurtar BİLGİLİ!

Katılıyorum gel kurtar Bilgili

Yalnız sinan engin'in bağlantısı ile sn. çakıcının yurt dışına kaçılırmasında serdar bilgilininde imzası var. Sinanın varda bunu onaylayan başkanın hiçmi bağlantısı yok bu adamlarla..? Ayrıca Samsun maçında hakem dışında kulübümüzün içinde başka olaylarda olmuştur.Belki bu yüzden samsun maçının üzerine hiç gidilmedi..

carsi52

2010'a kadar istifa feLan etmezLer.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Bence de 2010 'a kadar istifa etmezler kalırlar başımıza
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.