Ana Menü

Sağlam İstifa !!

Başlatan bjkclub, Ekim 02, 2008, 22:21:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

salvador

Beyler bayanlar sakin oturun sapkanızı önünüze eğin ve nerede yanlış var onu çözümleyin bende sinirliyim ama olan oldu elden birsey gelmiyor ertuğrul kadorsu yanlış olabilir ama cıkan kadorda bu takımı yenemeyecek kadar kötü mü ? GÖKHAN ARTIK GİTSİN !!! olmuyor kardeşim olmuyor görünen köy klavuz istemez tutmuyor bu adam beşiktaş defansına uyuyor resmen ama ertugrul artık adamgibi adam kadro cıkarmalı 100 yıldaki gibi ezeze degil s... s... şampiyonluk istiyoruz
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

keskinli

madrid disina cikmamis bi adam,futbolu konusmak sanan eski bi futbolcumuz,amatör ve tecrübesiz bi fransiz,korkan ve takima korku salan,tecrübesi az kücük takim yönettigini sanan eski futbolcumuz üstüne üstelik kavgayla gitmis adi mafyayla anilan,tükürdügünü yalayan bi menejer
asil suclu hoca secmesini bilmeyen yönetimdir
yarin sabah biz bu isi yapamadik,yapacaklara birakiyorum diyin sizleri yinede iyi anacagim her seye ragmen sevgili yönetim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

ahmet abi sana kesinlikle katılıyorum
75 tane futbolcu 4 tane hoca değiştiği halde iç birşey değişmiyorsa yanlış olan sensin Demirören
lütfen artık git
taraftarda susmasın artık göndermek için ne gerekiyorsa yapsın
ama yarın sabah istifa için değil fulya projesi stad projesi amatör branşlarda başarı diyip destek isteyecek 40 milyon dolar para verdim diyecek ve yine istifa etmeyecek
liverpooldan 8 gol bu takımdan 4 gol yemek bile istifa için başlı başına bir sebeptir.

melankolizm

kusuru bakma ama hocam bu takımı kaldıramadın . ne sen ne de başkan .

senden önce yönetim ondan sonra sen istifa etmelisiniz.

sürekli geriye doğru gitmekten bıktık.

bir de Delgado istifa etsin , bu adam ne 10 numara ne de futbolcu. 2 senede hiç mi maç çeviremezsin adam gibi ya. gezin sahada yazıklar olsun verilen paralara , harcanan emeklere.

onurluca istifa edin..!

bjkclub

Şu anki durumun yönetimle çok ilgisi yok bence.Yönetim tabiki başarısız ve kalitesiz,ama şu an durum farklı.Teknik heyet kimi istediyse aldılar,yerli ve yabancı.Tesisler zaten süper,taraftar aç..Başarı için daha ne olmalı.Demekki teknik heyette sıkıntı var..

keskinli

ben hocaya gecen seneden beri karsiyim bilen bilir
yeterli degil besiktas ayarinda bi takim yönetmeye
ama bu teknik heyetleride getiren yönetim
adam secmeyi bilmiyorsan en büyük suclu sensin demektir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

bu bir birikimdir
5 yılın birikimi
diatta yı gordonu da ertuğrul istedi diye aldılar
yöneticilik her önüne gelenide almak değildir

melankolizm

bu teknik heyetide ben koymadımki  be hocam , yönetim görevlendirdi. 

aslında ilk sorumlu onlar , kendileri gibi klübü kaldıramayacak insanları göreve getiriyorlar , futbolcuları transfer ediyorlar. sonucu kahrolarak biz izliyoruz.

nabu

yeter artık sağlam istifa et de kurtulalım

rudy1903

ertuğrul sağlamın suçu yok diyenlere ciddi anlamda şaşıyorum nasıl yok bu takımdan 2 tane kaliteli takım çıkar ya böyle şey olmaz
sivok yoksa koyucaksın sağ a ali tandoğan ı göbeğe toraman ı zapo yu sola da seriç i -ortaya uğur inceman ı delgadoyu holoskoyu
serdar özkan ı forvet e de koy bobo nobreyi at bir gol bitir tüm umutlarını ama yok.yok kendi bildiğini yapıcak illaki.o bodoz gökhan
ne zaman oynasa gol yeme rekoru kırıyoruz-torman ı saçma sapan bir yerde oynatıp rezil ettin,uğur inceman ı aldık okadar para ver
dik ama yok hacettepe maçına saklıyor heralde ertuğrul efendi .aydın ı aldı oyuna zaten o çok daha komik.holoskoyu çıkardı ki
adam markajdan tam kurtulacağı sırada ama yok çok biliyor ertuğrul efendi ya.BİLMİYOR KARDEŞİM BİLMİYOR ADAM BİLİYORSADA
BİZDEN UZAK OLSUN ADAMLIĞINA DİCEK BİŞİ YOK AMA BEŞİKTAŞTA DA İŞİ YOK.HOCA bu işi biliyor bırakın istifa demeyi
diyenler ltf bir kez daha izlesin maçı ltf.yazık etti beşiktaşa elim ayağım titriyor sinirden.allah belanızı versin hepinizin yönetimde
dahil

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

astbjk1903

hocada suc yok beyler suc yonetimde kesinlikle ertugrul hocamız istemez mi daha yetenekli futbolculari ama yonetim verio parayi beyler
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carsi52

Takım toptan değişsin.
Hepsi kayboLup gitsin ruhsuz herifLer.
Bölünür senin için uykular!

SchekiLL

ya hocada ve oyunculardada suc var beyler sanki ertugrulmu oynadı hepsi suclu bunların.Gökhan Zan gibi bi adamı 2.ligte zor oynatırlar adamın zararı var yararı yok allah askına 2.yarı toromanı sağ kanat oynatıyo adam şaka gibi varmı böle bişi yaa ama şuda var , 1. bu adamlar hep mevkisinde oynamak zorundamı başka yerde de deneyebilir bu adamlar kırmızı kart görünce ne olcak oynamıcalarmı bende her alternatifi göz önüne almaları lasım ama 1 maçla da herşeyi kaybetmedik beyler ...
EMRE İNCE . . . !