Ana Menü

Sağlam İstifa !!

Başlatan bjkclub, Ekim 02, 2008, 22:21:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

abi bu işde tiganaya dönmesin de aynı olay olacak gibi bence de.1.de sabrettik 2.de sabrettk 3.de de gitti şampiyonluk adam öle gtti..ertuğrul hocayla da bu olmasın sabır sabır ama bi yere kadar yanii takımımız zarar görüyo.

ugur24

ertuğrul sağlam'ı savunmuyorum onunda hataları çok ama elindeki kadro belli..
ondan önce gitmesi gereken yönetimdir..alınan oyuncularla uefa şampiyonluğu beklenemez zaten..
bu kadroya hangi hocayı getirirsek getirelim sonuç değişmez bana göre..
her sene aynı hazin son bıktık artık..daha ekim ayında avrupa'ya veda ettik yazıklar olsun..

w@nted_68

arkadaşlar daha foruma girmeden bu başlığı beklemeye başlamıştım zaten ama suçlu tek başına ertuğrul sağlam mı? elindeki kadroyu en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor istediklerini futbolcular yapmıyorsa ertuğrul hoca ne yapsın en ufak birşeyde hemen sağlam gönderilsin bu çözüm değil...

carsi52

SağLam'ın tek suçu korkak oynatması.
Bu futboLcuLara bu adam hiç söyLemiyor mu sert oynayın diye ?
Çok merak ediyorum gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

ertuğrul sağlam bu işten anlamıyor gerçekten bu kadar korkak oynatılmazki ya....oyuncu değişikliği hata zaten....söylencek pek birşey yok konu başlığı herşeyi anlatıyor...

yenerr17

kartalhaber'e ne kadar inanılmayacağını bilsem de yönetim olağanüstü toplantı yaptı yazıo inş. doğrudur sağlamın gelecği belli olcak falan yazıyor.

+18 !

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ekim 02, 2008, 22:40:09
Adam ikinci yarı çift forvete döndü yine olmadı, demek ki sorun sistemde değil...

Hoca mı dedi topçulara sahada yürüyün top oynamayın...

Bırakın artık bu her kötü sonuçta Ertuğrul İstifa demeyi...

Baş suçlu sahada formasına ihanet eden topçulardır...

gecen gün aynı seyleri bende söyledim az kalsın vatan haini ilan ediliyordum kesinlikle katılıyorum sana abi..

Simurg

zaten bi maç kötü olsun hemen suçlarız :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Son 2  3 yılda taraftar olarak olaylara bakış açımız çok değişti...

Del Bosque gitsin dedik gitti, Rıza geldi sonra o da gitsin dedik gitti, Tigana'ya da aynı sonu yaşattık, peki ne değişti ? Geldi mi başarı gelmedi.Demek ki hoca değişikliği ile olmuyo bu işler...

Ertuğrul hoca sütten çıkmış ak kaşık değil elbette onun da bi sürü hataları var ama baş suçlunun o olması büyük haksızlık...

Dünkü maçta 2 km. bile koşmayan Bobo'yu eleştiren yok, kendisine atılan hiç bi pası doğru kontrol edemeyen İ.Toraman'ı eleştiren yok, bir tane bile doğru pas yapamayan Tello'yu eleştiren yok, sadece G.Zan eleştiriliyor o da her maç alışkanlık oldu bizde...

Hocayı eleştirmek işin kolayı, kovmak ta kolay ama gelen hoca neyi değiştirecek Allahınızı severseniz ''bu takımı ben kurmadım'' diyip bu sezon ki başarısızlıkları ört bas edecek, gelecek sezon kendi kurduğu takımla yine aynı sonu yaşayacağız ve seneye bu zamanlar X İstifa Y İstifa diye bağıracağız değişen sadece isimler olacak...

tcenk

Bakıyorum foruma hala Ertuğrul Sağlam için olumlu konuşmaya çalışan arkadaşlar var.
Ya arkadaşlar Ertuğrul Sağlam iyi insan olabilir dürüsttür bunlara lafımız yok ama
Ertuğruldan Teknik Direktör olmaz.Yönetimi suçlayanlar en azından bu sene hata yapıyorlar adamlar taş gibi takım kurdular verdiler ertuğrula iddaa ediyorum türkiyenin en şahane hucum oynayacak adamları burada ama korkak pısırık ertuğrul 8 kişi ile savunma yapıyor bunuda
futbol diye bize yutturacak. Madem bu kadar savunma yapacaktın neden bu kadar defans adamı aldırdın anlamış değilim. Korkaksın Ertuğrul hemde gölgenden bile korkuyorsun futbolcularda kendilerine olan güvenlerini kaybediyorlar senin yüzünden Tello geldiği zamanki gibi oynamıyor.
Delgado pres yapmaktan gücü kalmıyor, Aydın milli takımda yıldız bizde 20 dakikalık oyuncu sayende,Batuhan milli takımda yıldız bizde yok sayende,Serdar Özkan hergün biraz daha düşüş içerisinde sistemden dolayı,Holosko memnun değil,Nobre memnun değil,Sen hala Toromandan ve gökhan zandan medet umuyorsun bu adamlar oynadığı sürede hep bomba Toromandan sağ bek yapmaya çalışıyorsun bu adamdan iyi bir atlet olabilirmiş ama iyi bir futbolcu olma imkanı yok çünkü kafası çalışmıyor teknik yok yani bu adamdan torpil yoksa futbolcu olmaz senden teknik direktör olamayacağı gibi olmaz çünkü sen bunları görmüyorsun iyi bir insan olabilirsin ama senden de sadece kondisyoner olabilir çünkü sende de Özgüven ve Cesaret yok bunların olmadığı kişidende teknik direktör olmaz.Sen zaten kafanda yenilmişsin o kadar korkmuşsunki anlatamam her maç aynı şey trabzonda korktun takım orta sahayı geçemedi başka bir teknik direktör olsa maç kesin bizimdi,Liverpoldan korktun 11 kişi savunma yaptın 8 yedin rezil ettin
bizi demek ki 11 tane adamı geride tutarak defans yapılsa dahi 8 yeniyormuş değil mi ? sen bunlardan ders çıkarmıyorsun senin içinde biraz beşiktaş sevgisi varsa bırak git ya değilse nasıl teknik direktör olduğunla ilgili söylentilere inanmaya başlayacağım 8-0 dan sonra istifa etmen gerekiyordu yapamadın şimdi lütfen gururlu bir insansan bırak git.LÜTFEN
Sen gitmeyeceksen yönetim senin biletini kesmeli tabi bunu yapabiliyorlarsa.Onlarda yapmayacaklarsa bende burada duyduklarımı paylaşacağım...........

ERTUĞRUL İSTİFA ET.

EFENDİ KİŞİLİĞİNİN ALTINDA BÖYLE BİR DURUMDA İSTİFA ETMEK OLMALI BENCE BAKALIM NE KADAR EFENDİSİN GÖRELİM.
1903

tcenk

Alıntı yapılan: tcenk - Ekim 03, 2008, 10:38:29
Madem bu kadar savunma yapacaktın neden bu kadar defans adamı aldırdın anlamış değilim.
Düzeltme
Madem bu kadar savunma yapacaktın neden bu kadar forvet adamı aldırdın anlamış değilim.

1903

erkann

Bu saatteki hoca değişikliği işe yarayacağını pek zannetmiyorum
evet belki hoca işi çok iyi bilmiyor ama hiçmi futbolcuların suçu yok

tcenk

hiç yok bence fazlada bir şey olmaz teknk direktör değişikliğinden korkmamalı zaten olmayanın yerine olanı koyacaksın çok daha iyi olur demek ki sonuç nedir ATAMA teknik direktörle bu işler olmuyor...
1903

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

saldır beşiktaş

Bu hezimet bütün teknik kadronun suçu sadece bir kişiye bağlamak yanlış olur
Bu formayı başka formalarla karıştıranların suçu ruhsuzca oynayanların suçu

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan