Ana Menü

Demirören: Beşiktaş Bizi Mutlu Ediyor

Başlatan saldır beşiktaş, Ekim 01, 2008, 12:37:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, her geçen gün performansı yükselen Beşiktaş Futbol Takımı'nın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Beşiktaş Dergisi'nin ekim sayısındaki yazısında Yıldırım Demirören, ''Sonbaharın serinliğini yaşadığımız bugünlerde, Beşiktaşımız'ın başarıları hepimizin yüreğini ısıtıyor. Süper Lig ve UEFA Kupası maçlarına fırtına gibi başlayan takımımız, her geçen gün performansını artırarak, bizlerle birlikte bütün futbolseverlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor'' ifadelerini kullandı.

Bu sezon sadece futbol değil, tüm branşlarda başarı hedefiyle yola çıktıklarını anlatan Demirören, ''Sadece saha ve salonlardaki başarılarımızla değil, hayata geçireceğimiz yatırım ve projelerle de Beşiktaşımız'ı daha da yukarılara taşımak öncelikli amacımız'' diye görüşlerini aktardı.

Demirören, şunları kaydetti:

''Sevgili Beşiktaşlılar... Türk sporunun en önemli projesi, 50 yıldır hasretle beklediğimiz BJK Fulya Süleyman Seba rüyasını gerçekleştirmenin heyecanı içerisindeyiz. Ocak ayında tüm camiamızın katılacağı coşkulu bir törenle BJK Fulya Süleyman Seba projesinin kurdelesini kesmeyi planlıyoruz. Beşiktaşımız için yine çok önemli olan BJK İnönü Stadı projemiz için de yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyoruz. BJK İnönü Stadı projemizi mutlaka Beşiktaşımız'a kazandıracağız ve kulübümüzün her alanda rakiplerinin önünde olmasını sağlayacağız. Beşiktaşımız tüm bu hedeflerine camiamızın tek yürek olmasıyla, birlik beraberliğimizle ulaşacaktır. Önümüzdeki günlerin Beşiktaş ile Beşiktaşlılar için çok daha güzel ve aydınlık olacağına tüm kalbimle inanıyorum.''

Başkan Demirören, Beşiktaş'ın mutluluğunu ve övüncünü beraberlik içinde yaşayıp, taraftarlarının tribünde yaptığı, ''Övünmekte çok haklıyız, çünkü Beşiktaşlıyız'' tezahüratını hep birlikte haykıracaklarını dile getirdi.

Yıldırım Demirören yazısında ayrıca, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden spor yazarı ve Beşiktaş Kulübü kongre üyesi Kazım Kanat'ı da unutmadı.

Tüm spor camiasına başsağlığı dileyen Demirören, ''Kongre üyemiz, çok iyi bir Beşiktaşlı, spor yazarı dostumuz Kazım Kanat'ı geçtiğimiz günlerde kaybettik. Bütün Beşiktaşlılar adına Kazım Kanat'a rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Onu hiç unutmayacağız'' cümleleriyle üzüntüsünü aktardı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

Alıntı YapBu sezon sadece futbol değil, tüm branşlarda başarı

2. Ligden selam eder voleybolcularımız  ;)
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

BerkAy1903

19o3

ilhan mansız_melis

Bi de sen bizi mutlu etsen be başkan
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

IL Capitano

2010 ocagina pek bir sey kalmadi , yani bizim mutlu olmamiza daha 1 yil 3 ay var...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

CR7

Askerin şafak saydığı gibi sayıyorum valla :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

kim gelir acaba diye dusunuyorum ama pekde ic acici gözukmuyor.

carsi52

Senin bizi mutLu etmen önemLi.
Onuda yapamıyorsun.
Bölünür senin için uykular!

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

ist.hatirasi/3-4

ya sen nasıl bir insansın demirören
YÖNETİM İSTİFA !!!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...