Ana Menü

Sağlamın Yeni Gözdesi

Başlatan saldır beşiktaş, Eylül 25, 2008, 15:53:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Beşiktaş altyapısından yıldız adayları yetişmeye devam ediyor!.. Siyah beyazlı kulübün son gözdesi ise PAF takımda forma giyen orta saha oyuncusu Gani Balkan

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından çok dikkatli bi şekilde takip edilen 18 yaşındaki oyuncunun gelecek sezon A takımda oynamasına kesin gözüyle bakılırken, Sağlam'ın Gani'nin tüm maçlarını izlediği, bu oyuncuyu gelecek sezon oynatmayı düşündüğü ve çevresine "Gani çok büyük bir yıldız olacak" dediği öğrenildi.

SERDAR ÖZKAN'A UYARI!..

Bu arada Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen bir başka oyuncu olan Serdar Özkan'a ise Ertuğrul Sağlam'dan uyarı geldi!.. Sağlam'ın fizik olarak güçsüz olan Serdar'a "Salonda çalış ve kuvvetli ol. Eğer haftada 3 gün salona girip çalışırsan çok tehlikeli bir silah olursun. Ancak dediklerimi yapmazsan da çok ileriye gidemezsin" dediği gelen haberler arasında.

BATUHAN'IN TRANSFERİNİN PERDE ARKASI!..

Öte yandan siyah beyazlı takım ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Batuhan'ın, Beşiktaş ile olan mukavelesini uzatmasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in etkin rol oynadığı ortaya çıktı!.. Terim'in "Onu Milli Takım için düşünüyorum. Bence onunla mukavele imzalayın" şeklindeki uyarısı sonrası harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, genç golcünün sözleşmesini uzatırken, Batuhan'ın da mukavelesine "PAF takımına gitmem" şartı koydurduğu öğrenildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

DemekLe oLmuyo oynatta göreLim bizde çocuğu.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Gani'yi bilmem ama Necip Uysal süper
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Dün paf takımı maçını izledim Ganiyle Necip harika oynadılar ileride çok işimize yarar bu topçular
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

necip ve sametin golleri süperdi,ikiside uzaktan gol attilar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin