Ana Menü

Güle Güle Kazım abi!

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2008, 10:14:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Son bir kaç yıldan beri Beşiktaş lı ünlü çok kaybettik.

:(

mübarek günde hayatını kaybetti mekanın cennet olsun Kazım Abi...
Since 1903

Mattech

Hepimizin Başı sağolsun... Allah gani gani rahmet Eylesin... BEn böyle bir insan tanımadım ve görmedim sporsun bütün dalıyla yazılar yazar ayrıca hayata dair  Köşe yazıları Unutulmazdı.. her  PAzar yazılarıyla Gençlere ögüt verirdi...... 

Arkadaşlar günü 26 Eylül cuma günü  ilk tören Akaretler'deki kulüp binamızda saat 10.30'da yapılacak.   Biz biraz 1 saat önceden gelip  ona hazırlanan Pankarları yerleştireceğiz..  sizleride bekliyoruz arkadaşlar..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

kutu

Allah Rahmet Eylesin,Başımız Sağolsun.

CESUR YÜREK
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

Cem Goren

dershaneden eve geldim kardeşim söyledi abi kazım kanat vefat etti senin ve tüm beşiktaşlıların başı sağolsun diye o an tüylerim diken oldu
inanamadım ömrünü beşiktaşa adayan beşiktaş aşkıyla yanıp tutuşan boylesine güzel bir insanı kaybettik
mekanın CENNET olsun KAZIM ABİ
altın kapılarımız kan oldu tayfun

adanalıyık_01

BÜYÜK BEŞİKTAŞLI SENDE AL YERİNİ DİĞER DÜNYANIN KAPALI ÜSTÜNDE..GÜLE GÜLE KAZIM ABİ...
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

BerkAy1903

Mekanın Cennet oLsun Kazım Abi... Unutmayacağız Seni..
19o3

yenerr17

hiç yakışmadı sana kazım abi çok erken gittin çok seviodum seni hiç bi yazını kaçırmadan takip ettim,takip ettğim tek spor yazarı da sseendin çok özlicem seni mekanın cennet olsun ...camiamızın ve sevenlerinin başı sağolsun.

astbjk1903

sitenin girsine resmi konabilrdi bekeldim 2 gundur ama bi faaliyet yok
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

[KralKartal]

Kazim Abi...

Kimi severdi , kimi sevmezdi ama bunlari bir kenara birakalim, Besiktasli Kazim Kanat'in aramizdan
ayrilisina cok üzüldük, ama yapacak birsey yok!
Bu ilk degil, son'da olmayacak, fakat ani ve erken ölümlerden sonra

hele ki son yillara baktigimizda, Besiktas camiasinin bilinen simalarini
teker teker kaybetmekteyiz...
Bir acimiz dinmeden, digeri eklenince, yaramiza tuz sürsek kilo kilo
yinede kafi etmiyor,acilarimiz dinmiyor, gidenler unutulmuyor..
Ama biliyoruz ki, onlar, cennetin en güzel kösesinden, Siyah-Beyaz
bir askla, Besiktasimizi takip edecekler, tribündeki o güzel atmosferi
orada canli canli yasayacaklar...
Iyilesti Kazim abi, sükür birseyi yokmus demistik, ve ölüm haberi
gelincede, yikildik ! Olmadi, yakismadi sana Kazim Abi..Bu kadar erken
olmayacakti, daha sampiyonluklar görecektik, daha cok yazilarini okuyup
yorum getirecektik...

Mekanin cennet olsun... Kanat ailesine ve de tüm Besiktas camiasinin
basi sagolsun, Allah geride kalanlara sabir versin..

Kralkartal.com
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Son 2 sene içerisinde Bir çok abimizi kardeşimizi kaybettik ve son olarakta hayatını Beşiktaşa adamış bi abimiz üstadımız Kazım abi aramızdan ayrıldı inansı
gelmiyor insanın 9 yıl boyunca kanserle mücadele etmiş bir çok kanseri yenmiş bir insanın zatüreden hayatını kaybedeceğine ama Allahın taktiri böyleymiş ayrıldı oda aramızdan...

Şimdi artık Optik Başkan için Kazım abi için Ferdi için şampiyon olmanın zamanı
Bu sene şampiyon olup hayatını Beşiktaşa adamış bu insanları mesut etme zamanı...

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Since 1903

BerkAy1903

Kazım Kanat'ı uğurluyoruz

Türk basınının usta kalemi bugün toprağa veriliyor

Zatürre tanısı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede Çarşamba sabahı akciğer yetmezliğinden vefat eden Türk spor basınının duayen isimlerinden Sporx.com yazarı Kazım Kanat'ın cenazesi, bugün İstanbul'da toprağa verilecek. Kazım Kanat için ilk tören bugün saat 10:30'da Akaretler'deki Beşiktaş Kulübü'nde ve daha sonra eski yöneticisi ve üyesi olduğu Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Levent'teki tesislerinde yapılacak. Kanat'ın cenazesi daha sonra, Levent Camii'nde öğle vakti kılınacak cuma namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
19o3

erdibatmaz

mekanın cennet olsun kazım abi...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

yns.mr