Ana Menü

Güle Güle Kazım abi!

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2008, 10:14:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

banada okulda arkadaşım söyledi inanamadım ya çok üzüldüm gerçekten..

ALLAH RAHMET EYLESİN KAZIM ABİ.. :(

Alp Erdem

biz cehennemden konbine aldık
senin mekanın cennet olsun

carlito1903

Seni unutmayacağız Kazım abi, nur içinde yat...

melankolizm

Allah rahmet eylesin, Mekanı Cennet Olsun.

AsA

Nur icinde yat mekanin cennet olsun.. SIyah ve Beyaz ile anacagiz seni bundan sonra kazim abi..

Adriano

Olmadı Kazım abi yarı yolda bırakmak bizi, şampiyonluğu beraber kutlayacaktık bu sezon. Mezarının başına kupa ile geleceğiz inşallah. Söyleşi yapacaktık çok sevdiğimiz abimizle, olmadı. Seviyoruz seni Kazım abi, hep seveceğiz.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Ahh be kazım abi neden bıraktın bizi.
Gerçekten çok üzüLdüm ya şok oLdum başLığı görünce.
Allah rahmet eyLesin başımız saoLsun.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Şuan Kanal D'de Alen abinin de katıldığı programda Kazım abi anılıyor İnönü Stadından canlı yayın yapılıyor...

kartalpenchesi

birazdan da bjk tv den canlı yayın olacak
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

tekir06

bizi savunan birini kaybettik.allah rahmet eylesin.ryhun şad olsun.

Beşiktaşın "cesur kalbi" seni asla unutmayacak
dün gece sevgilim aradı birden
ayrılalım dedi hayır yok senden
Beşiktaşı daha çok sevdin benden
bitti gitti dersin soran olursa

üzgünüm sevgilim anlaşamadık siyah beyaz aşkı paylaşamadık işte böyle birşey beşiktaşlılık deplasmanda dersin soran olursa

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pAscAliAnUmut

:cry  Hayatımda birinin ölümüne ikinci defa ağladım. Sabah kalktığımda haber aldığım gibi ağlamaya başladım. Kazım abi neden bu kadar erken bizden ayrıldın. Daha nice güzel günler görecektik... Neden Neden 
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

saldır beşiktaş

Spor yazarı Kazım Kanat'ın oğlu Mesut Kanat, babasının kansere yenilmediğini, ama zatürreye boyun eğdiğini vurgulayarak, ''(Kalemini kır ama satma) derdi. Onurlu ve şerefli bir miras bıraktı'' dedi.
Mesut Kanat, babasının 1999 yılından bu yana kanserle yaptığı mücadele ile umudun umudu olduğunu vurgulayarak, ''Bu hastalığa yakalanan milyonlarca insana güç verdi. Sonunda yine kansere yenilmedi, ama ne yazık ki zatürreye boyun eğdi. Hayatı dolu dolu yaşadı. Türkiye'de sayısız gazeteciye ustalık yaptı, yetiştirdi. Bize söylediği, felsefesi, 'Kalemini kır ama satma' oldu. Onurlu ve şerefli bir miras bıraktı'' diye konuştu.

Babasının Beşiktaş sevgisinin ölçülemeyecek düzeyde olduğunu anlatan Mesut Kanat, ''Buna rağmen sadece Beşiktaş camiasının değil, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve tüm kulüplerin sevgi ve saygısını kazandı. Ruhu şad olsun. Allah rahmet eylesin. Acımızı paylaşan ve bu sıkıntılı günlerde bizi yalnız bırakmayan bütün dostlara Kanat ailesi olarak teşekkür ediyoruz'' dedi.

Öte yandan, Kazım Kanat için 26 Eylül Cuma günü saat 10.00'da, son olarak çalıştığı Sabah Gazetesi'nin önünde tören düzenlenecek.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

canavar_bjk

allah rahmet eylesin bir BEŞİKTAŞ lıyı daha kaybettik

mekanı cennet olsun inşallah bu mübarek günde :(
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan