Ana Menü

Holosko ihmal kurbanı mı?

Başlatan carsi52, Eylül 12, 2008, 22:38:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Kritik Trabzonpsor maçı öncesi sakatlanan Slovak yıldız hakkında şok iddia...  Beşiktaş'ta milli takımdan sakat olarak dönen Holosko'nun durumu teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın planlarını bozarken Slovak oyuncunun sakatlığı tam olarak geçmeden milli maçta forma giydiği iddia edildi.

Beşiktaş Kulübü sağlık ekibinin Holosko için '10 gün dinlensin' raporu vermesine rağmen Slovakya Milli Takımı'ın doktorlarının 10 Eylül'deki Slovenya maçında golcü oyuncunun oynamasına izin verdikleri öğrenildi. Holosko fazla yüklenilmeden dolayı Slovenya maçının 46. dakikasında aynı bölgeden tekrar sakatlanmıştı.

Bu arada Slovakya Milli Takımı doktorları Holosko'nun "Ağrılarım yok" demesi üzerine bu oyuncuya izin verildiğini açıkladı. Golcü oyuncunun tedavisine İstanbul'da devam ediliyor. Holosko'nun durumu bu akşam belli olacak.
Bölünür senin için uykular!

ZeMaHŞeR

Haberlerdede aynısını söylediler... Doktorlara ağrım yok demiş...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

muhsin_1903

milli takım kutsaldır ve gerekirse fedakarlık yapılmalıdır.holoskoda büyük fedakarlık yapmıştır ülkesi için.tabi bu bizim için kötü bir haber ama umarım trabzonda yokluğunu aramayız ki sağ kanatta oynadığı süre boyunca yokluğu aranmaz.s.özkan sağ tarafta her zaman holoskodan daha iyi oynar
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

ilhan mansız_melis

Muhsin_1903'e ben de katılıyorum Milli Forma kutsaldır gerekirse sakat sakat da  oynanır ama Holosko'ya çok üzüldüm
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

pascalyptica

İhmalle ne alakas var?? Holosko ağrım yok demiş, teknik direktör yok olmaz oynayamazsın mı dicekti??
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

keskinli

milli takimlara saygimiz sonsuz ama bi sporcuda ilk basta kendi sagligini düsünmek zorunda
1 mac oynamak icin 5 mac feda edilmezki
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin