Ana Menü

Batuhan Maça Damga Vurdu

Başlatan delgadoo_10_, Eylül 10, 2008, 10:08:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Ümitler şov yaptı!    Ümit Milli Takımımız ilk maçta Erivan'da 2-1 yenildiği Ermenistan'ı Ali Sami Yen Stadı'nda 4-0 yenerek grubunu liderlikle tamamladı ve 2009 Avrupa Ümitler Şampiyonası Play-off Elemeri'nde oynamaya hak kazandı.

[/size]
Gruptaki en önemli rakibi Çek Cumhuriyeti'nin 2-0 yenerek liderliğe yükselen Ümit Milli takımımız 2009 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2. Grup'taki 8. ve son maçında Ermenistan önünde muhteşem bir futbol ortaya koydu ve sahadan net bir galibiyetle ayrıldı. Karşılaşmada 2 gol atan ve ikinci golünü röveşata ile kaydeden Beşiktaşlı Batuhan maça damga vuran isim oldu. Batuhan Karadeniz ilk Ümit milli maçında 2 gol atarak kahramanlaştı.   Milli takımımızın diğer golleri 34.dakikada Eren ve 56.dakikada Özer Hurmacı'dan geldi.    Play-off elemeleri 11-15 Ekim tarihleri arasında oynanacak.

+18 !

tebrikler ümitler.. umarım aydın ve batuhan bu performanslarını Beşiktaş'ta da devam ettirirler

burkayersoy

arkadaslar link  var mı golleri merak ediyorumda?

salvador

tebrikler genç milliler tebrikler hırcın oyuncumuza devamını dilerim
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

gürol

bu maçın özet görüntüleri varmı?
bahadır sen bulursun :)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

burkayersoy

az once bjk tv de werildi . batuhanın golu gerçekten çok klass bu arada aydınıda unutmamak lazım yanlıs hatırlamıorsam 2. milli maçı 2 gol 2 asist umatım 2 si de bjk ye we türkiyeye ins hayırlı birer oyuncu olurlar.

Non Mollare Mai

İnternette gollere rastlayanlar burayada aktarırsa sevinirim.
edit

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Aramadığım site kalmadı ama bulamadım gol görüntülerini...

kutu

Bir Hafta Aydın,Bir Hafta Batuhan...!
TURKHOOLİGANS!

Sevmek Değil Delilik Bu!

erkann

Golleri merak ettim sabahtan beri bakıyom hiç bir yerde görüntüler yok

carlito1903

Ben az önce Bjk Tv'de izlledim golleri, Batuhan'ın golü muhteşem gerçekten de, Aydın da resmen şov yapmış...

Bjk Tv ara ara veriyor maçın özetini takip ederseniz yakalarsınız...

eRe

ıyı haberler gelıyor artık genclerden
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

erdinc1926

durma devam :D helal olsun sizlere
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R