Ana Menü

Fikret Orman'ın çıkışına reklam kokuyor tepkisi

Başlatan Simurg, Eylül 04, 2008, 09:34:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞ yönetim kurulunun yeni yapılacak Sosyal Tesiste Şan Öktem isminin silinmeyeceğini açıklamasına rağmen bir süre önce Yıldırım Demirören tarafından Futbol Federasyonu delegeliğine getirilen Fikret Orman'ın ortalıkta muhalefet olmamasını fırsat bilerek ortaya çıkması kongre üyeleri tarafından ciddiye alınmadı

Beşiktaş camiasının ileri gelenlerinden Osman Okakın "Fikret Orman çok akıllı bir iş yapmış. Fakat ben yönetim ile konuştum kesinlikle Şan Öktem ismi değişmeyecek. Fikret Orman'ın nerde bulduğu önemli değil 2,5 milyon doları yada eurosu var bir zamanlar Nevzat Demir Tesislerine yaptırdığı havuz gibi alt yapı için tesis yapsın. Alt yapı tesissizlikten kıvranıyor ve Fulya'da küçük sahada mücadele ediyor. Fikret Orman adının kalıcı olmasını istiyorsa o parayla saha yaptırıp daha çok puan toplar. Nasıl olsa Yaşar Aşıcıoğlu tesisi zaten yapıyor. Neden böyle bir imkan varken Şan Öktem Tesisleri kitleniyor." dedi. Bu arada Fikret Orman'ın uzun zamandır adının medyada çıkmaması üzerine ortaya 2,5 milyon dolar para attı. Bu para Muzaffer Nasıroğlu'nun mu yok sa kendisinin mi. Orman gerekiryorsa tesisin adını değiştirirek Muzaffer Nasıroğlu tesisleri yapar ve kulübe katkıda bulunur. Bizlerde kendisine destek veririz" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..