Ana Menü

İbrahim'lere Dönüş

Başlatan erdinc1926, Eylül 01, 2008, 02:34:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdinc1926

Beşiktaş Teknik Direktörü yarın Tello ve Serdar Kurtuluş'u yedek kulübesine çekip maça İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'le başlamayı planlarken Bobo yine tek forvet olacak.

Beşiktaş'ta bir süre önce affedilen İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'a ilk 11 yolu göründü. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu karşılaşmada Serdar Kurtuluş ve Tello'yu yedek kulübesine çekerek İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'e yer vermeyi planladığı öğrenildi.Başarılı hoca dün 2 futbolcuyla bir görüşme yaparak, "Sıkıntılı bir dönem geçirdiniz ama bu takımın size ihtiyacı var. Konya maçında size şans vereceğim" dedi.

FUTBOLCULARINA UYARI
Sağlam ayrıca futbolcularıyla yaptığı toplantıda, "Antalyaspor karşısında ilk yarıda çok basit hatalar yaptık. 2. devre gerçek kimliğimizi ortaya koyunca kazanmasını bildik. Ancak bu her zaman böyle olmayabilir. Bu nedenle böyle basit hatalar yapmamalısınız" diye konuştu. Bu arada Siroki maçında çok başarılı bir performans sergileyen Bobo'nun Konya maçında da ilk 11'de oynayacağı öğrenilirken sakatlığı geçen Nobre maça yedek başlayacak.
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Haberi ayrı topic açmak yerine maç konusu içinde paylaşsan daha iyi olurdu kardeşim ;)

Takımın en formda oyuncularından ikisini kesmez heralde boş yere Ertuğrul hoca...

erdinc1926

burak istersen maç konusuna ekleyebilirsin ben bu konuda farklı düşünceler çıkacağı için ayrı bir konu açmıştım
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

NoPasaran

Garip vallahi..

İlla oynayacak diye bir şey mi var ibrahimnler anlamıyorum..

Birde Yabancı sıkıntısı sorun olacak bize sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

İbrahim Toraman sağ bekte oynatıLırsa bu akşam bu hocadan daha hiç bir bekLentim kaLmadı demektir.
Bölünür senin için uykular!

eRe

telloyu kesmesını anlarım defans olarak pek bır sey veremıyor bu sene ve bır yabancıyı kesmek zorundayız en uygunuda ya holosko ya telloda serdar kurtulusu kesmesının hıc anlamı yok
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Tello Aydın'ın yerine Tello'nun yerine de İ. Üzülmez
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.