Ana Menü

Barış İçin Bildiri Ve İmza

Başlatan ilhan mansız_melis, Ağustos 18, 2008, 12:57:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

BARIŞ İÇİN BİLDİRİ VE İMZA
Türkiye'de yaşayan Çerkes ve Kafkas kökenli vatandaşların bağımsız girişimi ile başlatılan imza kampanyasında, Gürcistan'a barış için çağrıda bulunuluyor. Gürcü halkına çağrıda bulunularak başlayan bildiride ; "Biz aşağıda imzası bulunanlar Gürcü halkından; Mevcut Gürcü devleti, hükümeti ve onu yöneten Mihail Saakaşvili'nin çılgın maceralarına ortak olmamalarını, politik kariyer ve popülizm uğruna Gürcü ve diğer Kafkasya halklarının geleceğini ipotek altına alacak saldırıları destekleyen maceraperest Gürcülere alet olmamalarını diliyoruz. Kafkasya ancak Kafkasya halkları beraber, barış içinde, birbirlerinin haklarına ve bağımsızlıklarına saygı içinde yaşadığı sürece huzura kavuşabilir." deniliyor.

GÜRCÜLER DE İMZALIYOR
Türkçe, Rusça, İngilizce ve İspanyolca olmak üzere 4 ayrı dilde hazırlanan bildiriye Gürcü kökanli vatandaşlar da imza arabiliyor.   www.archivekavkaz.com/osetyaimza/  adresinde imza kampanyasına katılabilir ve bildiriyi okuyabilirsiniz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

tamam gürcüler hatalida ruslar hatasizmi?
bilincli olarak osetya ve abzyada sorunlar cikariyorlar,ayrilikcilara destek veriyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Gürcistan 1 yanlış yaptı, Rusya 5 yanlışla cevap vermiş oldu.
Umarım bir an önce sona erer fazla büyümeden.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

Öğrendiğim kadarıyLa gürcistanda haLa ortaLık karışıkmış..
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Gürcistan Amerika'nın köpekliğini yaptı ve sert bi şekilde cevap aldı ee Putin bu şakaya gelmez tabiki halk için üzüldüm ama Rusya bi bakıma kendini hatırlattı Amerika bi daha böyle bişiye  cesaret edemez...

ilhan mansız_melis

Gürcistan amerikaya güvendi destek alamayınca kaldılar ortada öylece ikisininde yaptığı çok yanlış inşallah savaş bir an önce biter...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

gürcistanın lideri tam bir aptal onun yüzünden gürcü halkı perişan oluyor
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan