Ana Menü

Sivok'a Pekiyi

Başlatan saldır beşiktaş, Ağustos 16, 2008, 12:02:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Çek oyuncunun Siroki Brijeg maçındaki performansı göz doldurdu. Gökhan Zan, "Çok kaliteli. Çabuk ve soğukkanlı. Hem havada, hem yerde etkili" derken, menajer Sinan Engin, "Nokta atışlar yaptığımızı söylemiştik" diye konuştu

Beşiktaş'ta, Siroki Brijeg galibiyetinden çok yeni transfer Sivok'un savunmadaki başarılı performansı dikkat çekti.

Çek oyuncu ile ilk kez birlikte oynayan Gökhan Zan, takım arkadaşına övgüler yağdırdı. Maç süresince iyi bir uyum ortaya koyduklarını belirten Zan, "Gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. Havada ve yerde çok etkili. Çabuk ve soğukkanlı. Uyum açısından da bir sorun çekmedik. İzlediğim kadarıyla Zapotocny de çok yetenekli bir oyuncu. Bakıldığında en büyük rekabetin savunmada yaşanacağı görülüyor" dedi.

Menajer Sinan Engin de tüm transferlerin tam isabet olduğunu söyledi, "Nokta atışlar yaptığımızı söylemiştik. Sadece Sivok değil, Zapotocny, Tuna, Ekrem ve Uğur da birbirlerinden kaliteli isimler. Yeni transferler ligde 3-4 maçın ardından daha yüksek bir seviyeye çıkacaklardır" diye konuştu.
Beşiktaş'ta uyum sorunu çekmediğini söyleyen Sivok ise "İyi oynadığımı düşünüyorum. Takımıma çabuk alıştım" ifadelerini kullandı.

Milliyet
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

husoeagle

evet bende beğendim bu maçta sivok u

Adriano

Henüz zor bir maçta göremedik ancak ilk maç için gayet iyi müdahalelerde bulundu.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

bu mac ölcü olmasada kumasinin iyi oldugu belli sivokun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Hazırlık maçlarına göre çok daha iyiydi, umarım daha da iyi olur ilerleyen maçlarda...

ilhan mansız_melis

gerçekten süper oynadı ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.