Ana Menü

Demirören'e komutan ziyareti

Başlatan Simurg, Ağustos 13, 2008, 14:18:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Bu ay sonunda emekliye ayrılacak olan 1. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Koçman, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kuruluna veda ziyaretinde bulundu.

Akaretler'deki Beşiktaş Kulübü binasında gerçekleşen ziyarette Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Orgeneral İsmail Koçman'a, üzerinde Beşiktaş amblemi bulunan tabak ile futbolcuların imzaladığı futbol topunu armağan etti.

Orgeneral İsmail Koçman ise, Demirören'e, üzerinde Selimiye Kışlası'nın kabartması bulunan bir tablo hediye etti. Veda ziyaretinde Koçman, ''Beşiktaş'a, hem Türkiye Ligi'nde hem Avrupa'da başarılar diliyorum. İnşallah şampiyon olur'' dedi.

Yıldırım Demirören ise, ''Öncelikle iyi bir Beşiktaşlı olan değerli komutanımıza bundan sonraki sivil hayatında da başarılar diliyorum. Kendisi 1. Ordu Komutanı olarak ülkemize büyük hizmetlerde bulunmuştur. Aynı zamanda Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi olan komutanımızı bundan sonra da yanımızda görmek istiyoruz'' diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

yasasin ismail pasa,bazi pasalar gibi zip zip ziplamadan takim tutma böyle olur iste
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

alhas86

alayına karşıyız bitek TSK ya degiliz TSK nın sonuna kadar yanındayız