Ana Menü

Muhalefet Uyandı

Başlatan poacher, Ocak 12, 2007, 17:49:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poacher

Beşiktaş'ta olağan seçim kongresi için geri sayım devam ederken, son dakikada başkanlığa adaylığını koyacağını açıklayan Ali Kulaksızoğlu, dün yönetim kurulu listesini Divan Başkanı Şeref Nasır'a teslim etti.Akaretler'deki Divan Kurulu binasına giderek yönetim listesini Nasır'a veren Kulaksızoğlu, yarın TSYD'de basın toplantısını yaparak listesinde yer verdiği arkadaşlarını medyaya tanıtacak ve planlarıyla ilgili bilgi verecek.Beşiktaş Gönüllüleri" olarak gündeme gelen ve seçimlerde adaylığını koyacağını belirten Ali Kulaksızoğlu, "Demokratik ortamda bütün üyeler kulüp başkanlığı için aday olabilir. Biz de bu hakkımızı kullandık" dedi.Bu arada Ali Kulaksızoğlu'nun başkanlığa aday olabilmesi konusunda siyah - beyazlı kulübün tüzüğünde yer alan kriterlere uyduğu belirtildi.

HAYIRLI OLSUN
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

çArşı_nuh

kim bu sayın kulaksızoğlu

Non Mollare Mai

Daha farkLı isimLerin adayLığını koymasını bekLerdim.. Sayın Demirören başka aday çıkmazsa tekrar başkan oLur..
edit

çArþý_ulan

bende yönetimde değişiklik isteyenlerdenim...demirören yapamadı bu işi...

ugur24

tek rakibi eğer aday olsaydı fikret orman olurdu..o da aday değil..demirören yeniden başkan olacak gibi..ali kulaksızoğlu ismini ilk defa duydum..

berk1172

değisse ii olur bencede
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

burak_bjk

demiroren olur baskan bu adami taniyan yok
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

Adriano

Yonetimin degismesinden yanayim bende ancak sayin Kulaksizoglu'nu pek bilen yok. Bu yuzden secimden yeniden Yıldırım Demiroren galip ayrılacaktır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsı_55

kim ya bu kulaksızoglu bı bilgisi olan var mı?Bu adamın demiroren la basa cıkamaz.Bize seba gibi bilgili gibi adam lazım bize besıktaslıgı ruhu olan biri lazım.(alen abi gibi)besıktası dusunen besıktas ın menfaatleri icin calısın biri lazım(en iyisi alen abi olsun taraftar tabiyo alen abi ye alen abi de besıktas a)
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

eren21

muhalefetteki gerçek sağlam isimler elllerini taşın altına koymadılar.Yoksa Demirörenin şansı yoktu