Ana Menü

Batuhan :"Kovulmadan Gitmem"

Başlatan Adriano, Ağustos 11, 2008, 18:31:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10uRStyLe

Alıntı yapılan: M34 - Ağustos 11, 2008, 19:27:23
Siyasetde degil ki o. Hakan Sukur'un bir anlamda mentoru. Hikayeler anlatan bir amca. Hani Batuhan demis ya Hakan Sukur gibi olacagim diye.
Hakan Şükür Gibi Olsun'da.
Deil Fettulah Hoca.
Cübbeli Ahmetende Akıl Alsa Ağzımı Açmam :D
Ama Çok Zor bu Kafa İle Çook Ya Adam Olucak Yada 3.Sınıf Bi Takımda 5.Sınıf Bir Topcu Olcak.

saldır beşiktaş

batuhan bu sezon çok daha olgun 1-2 sene sonra çok daha iyi olacak ben umutluyum batuhan'dan
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

1BabaKartaL

bu cocugun bu kadar basına konuşmasını dogru bulmuyorum birileri iyi gaz veriyo kovsalarda kurtulsak keşke feneve 2-1 yenildigimiz maçı halen unutamıyorum
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

NoPasaran

17 yaşımda uğrunda ölürüm dediğim kız arkadaşımı şimdi yolda görsem tanımam ;)

Geçiniz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burkayersoy

beyler  herkes destek çıkacağına sanki herkes batuhanın karsısında o daha bir çocuk yavas yavas olgunlasıyor şimdi boyle konusanlar batuhan ileride büyük bir yıldız olduğu zman ne diyeceksiniz çok merak ediyorum biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkacak bizim futbolcumuza gsli taraftarlar mı su anda batuyu bıraksak dünya kulupleri havada kapar zaten boyle konusanların beşiktaşlılıkarından şüphe ediyorum

ata vicente

ist.hatirasi/3-4

gecen haftada ingiltereye gidiyordu?
YÖNETİM İSTİFA !!!

bosstolga

bi yere gittigi yoK adam beşiktaş ta kendini geliştircek. ki bizden ondan yararlanıcaz Cok ta para kazanıcaz batuhandan. o daha cok genc bırakında bazı hataları olsun 17 yasında bi cocuktan bahsediyoruz ben de 17 yasındayım ;) cocuga guven vermemiz lazım ;) ..

M34

@NoPasaran
Sen sanslisin. Benimki abimin baldizidiydi. Kiz evlendi, su anda hamile. Unutacagim varsa bile zor oluyor.

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

1BabaKartaL

Alıntı yapılan: burkayersoy - Ağustos 13, 2008, 18:35:49
beyler  herkes destek çıkacağına sanki herkes batuhanın karsısında o daha bir çocuk yavas yavas olgunlasıyor şimdi boyle konusanlar batuhan ileride büyük bir yıldız olduğu zman ne diyeceksiniz çok merak ediyorum biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkacak bizim futbolcumuza gsli taraftarlar mı su anda batuyu bıraksak dünya kulupleri havada kapar zaten boyle konusanların beşiktaşlılıkarından şüphe ediyorum

eşeğe altın semer vursan gene eşektir fenev maçından sonra dedigini duymadın heralde arkadasım kral yapmıcaksın kral olucaksın ne demektir bu ya al itşe şampiyonluk gitti

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: 1BabaKartaL - Ağustos 14, 2008, 17:47:53
eşeğe altın semer vursan gene eşektir fenev maçından sonra dedigini duymadın heralde arkadasım kral yapmıcaksın kral olucaksın ne demektir bu ya al itşe şampiyonluk gitti

Öyle bir açıklama yapmadığını söyledi. Sen bu sözlerin videosunu izledin mi ?
Madem kolpa basının çıkardığı haberleri bu kadar pür dikkat takip ediyorsun, tuttuğun takımın futbolcularınında açıklamasını oku. Ondan sonra idam et.

Eşşek benzetmesini yaptığın Batuhan 17 yaşında henüz. Ve fevri hareketler yapabilecek yaşta. Sen kaç yaşındasın bilmiyorumda bi düşün bakalım hiç çocukca veya bi anlık öfkeyle hata yapmadın mı ? Yaptın mutlaka. Peki bazı çocukça hatalarını devam ettirdin mi ? Mutlaka olgunlaşmışsındır. Yanlış mıyım ?

Batuhan hepinizi utandıracak, bundan emin olun.
edit

1BabaKartaL

Alıntı yapılan: Non Mollare Mai - Ağustos 14, 2008, 18:04:51
Alıntı yapılan: 1BabaKartaL - Ağustos 14, 2008, 17:47:53

Öyle bir açıklama yapmadığını söyledi. Sen bu sözlerin videosunu izledin mi ?
Madem kolpa basının çıkardığı haberleri bu kadar pür dikkat takip ediyorsun, tuttuğun takımın futbolcularınında açıklamasını oku. Ondan sonra idam et.

Eşşek benzetmesini yaptığın Batuhan 17 yaşında henüz. Ve fevri hareketler yapabilecek yaşta. Sen kaç yaşındasın bilmiyorumda bi düşün bakalım hiç çocukca veya bi anlık öfkeyle hata yapmadın mı ? Yaptın mutlaka. Peki bazı çocukça hatalarını devam ettirdin mi ? Mutlaka olgunlaşmışsındır. Yanlış mıyım ?

Batuhan hepinizi utandıracak, bundan emin olun.

17 yaşındaki cocugu kaaleye alıp nesini dinlicem ya veriyolar gazı bu kadar şımartılması çok yanlış hangi takımda 17 yaşında bu kadar çok konusan adam var bende senn yaşını merak ediyorum dogrusu yaptıgı hata şampiyonluga mal oldu unuttun galiba messi bile 17 yaşında bu kadar konusmuyodu iyiki antepe gol attı ha... sende bakinin sonuna kadar arkasında olupta fenev macında yaptıgı hatadan sonra küfür edenlerdensindir eminim...

ist.hatirasi/3-4

söylemiş kadar oldu o pozisyonu harcayarak kimse onu savunmasın dünyanın en iyiside olsa önce adam olsun
YÖNETİM İSTİFA !!!

Non Mollare Mai

@  1BabaKartaL

Benim yazdıklarımı anlayamadın sanırım, alakasız bi cevap olmuş. Herneyse.
Şampiyonluk yine gelir, bu sene önümüzdeki sene ondan sonraki sene.. İlla ki oluruz şampiyon. Ama gencecik ve yetenekli bi çocuğu harcamanın geri dönüşü yok ki şampiyonluğu Batuhan'ın o maçta vermediği pasa bağlamakta saçmalık.

Tamam önemli bi maç olabilir ama ondan önceki maçlarda yapılan bireysel hatalarda oldukça fazlaydı. Bütün bi sezon sadece Batuhan'ın o hatası yoktu.
edit