Ana Menü

Tigana'nın yeni aşkı: Can Erdem

Başlatan eRe, Ocak 12, 2007, 15:50:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'a geldiği günden beri kadroyu gençleştireceğini söyleyen teknik direktör Jean Tigana'nın yeni prensi Can Erdem oldu. Sezon başında A Genç Takım'dan PAF'a çıkarılan, ordan da A kadroya alınan 1.90'lık genç golcü Can, kısa sürede Fransız hocanın gözdesi oldu. Alanya Futbol Okulu'ndan getirilen Can, A Genç Takım'ın geçen yıl Türkiye şampiyonu olmasında attığı gollerle büyük pay sahibi olmuştu. Kısa süre içinde güçlü fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Can Erdem, hayâllerini süsleyen ağabeyleriyle birlikte Antalya'daki kampa gitmenin heyecanını yaşadı. Can'ı çok beğenen Tigana'nın, 20 yaşındaki genç yıldıza hayranlığı, Antalya kampında daha da arttı

'10 DAKİKA YETER'
Yardımcısı Tayfur Havutçu'dan, idmanlar sonrası Can'ı özel olarak çalıştırmasını isteyen Tigana "Bu çocukta iş var. İşte Beşiktaş'ın aradığı pivot forvet. Türkiye'den Hakan Şükür, İtalya'dan da Luca Toni'yi andırıyor" diyerek güvenini dile getirdi.

Süper A Genç Takım'ın hocası Ömer Gülen ise "Güvenilirse Can, Türkiye'nin en iyi santraforlarından biri olur. Hava hakimiyeti süper. Fiziği güçlü. Mücadeleci. Tek kusuru biraz ağır oluşu. Çabukluğu artarsa, herkes konuşur" dedi

A takımla idmana çıkmanın bile kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Can ise "Alanya'daki futbol okulundan buralara geldiğime inanamıyorum. Sanki bir rüyadayım. Herkes beni Luca Toni'ye benzetiyor. Böyle bir lakap takılması bile gurur verici bir olay. Yapacağım çok iş var. Tek dileğim, 2. yarıda Tigana'nın beni 10 dakika bile olsa oynatması. İnönü'de çıkacağım maç için sabırsızlanıyorum. Geldiğim yeri iyi biliyorum. Sıra bana gelince, şansımı çok iyi kullanacağım."

Kaynak : Vatan
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

rico_ pasa

aman tigana sen kimseye asık olma adam forvet ya simdi o onu alır stoper oynatır bari cocugun hayatı ile oynama cocuga yazık
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

çArþý_ulan

zaten bide adamakıllı topçulara aşık olsa...yettin ulan !

Non Mollare Mai

cArsi_ulan bu çocuğu tanıomusun Can Erdem' i ? BiLqiniz oLmadan fikriniz oLmasın.. Tiqana aLt yapıdan şu anda dünyanın tanıdığı bir çok ismi çıkardı. Neden bunLardan biri oLmasın ?
edit

çArþý_ulan

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Ocak 12, 2007, 22:03:44
cArsi_ulan bu çocuğu tanıomusun Can Erdem' i ? BiLqiniz oLmadan fikriniz oLmasın.. Tiqana aLt yapıdan şu anda dünyanın tanıdığı bir çok ismi çıkardı. Neden bunLardan biri oLmasın ?

gökhan güleçi de tigana çıkardı ne faydası var

Non Mollare Mai

Gökhan qüLeç unutma qeLdiği iLk seneyi.. Her oynadığı maçta puan kazandırdı bize.. Türkiye Kupasını kaLdırmamızda baya bi faydası oLmuştu hatırLıosan.. Uefada qrupLara kaLmamızı sağLadı.. Kapasitesi bu kadar oLabiLir.. Ama Gökhan kötü die ki bu senin düşüncen dier aLtayapıdan çıkacak adamLardamı kötü oLcak ? Nie qökhanı örnek qösteriosunda dünyanın en büyük qoLcüLerinde biri oLan Henry'i örnek qöstermiosun ? Antiqana oLmandan kaynakLanıo sanırım..
edit

Adriano

Katılıorm sana Anıl.. Dunya yildizlari Henry, Trezeguet bunlari yetistirmis bir teknik adam sonucunda konustugumuz kisi.. Neden bizim altyapimizdan da Henryler, Trezeguetler cikamasin...
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

çArþý_ulan

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Ocak 12, 2007, 22:18:02
Gökhan qüLeç unutma qeLdiği iLk seneyi.. Her oynadığı maçta puan kazandırdı bize.. Türkiye Kupasını kaLdırmamızda baya bi faydası oLmuştu hatırLıosan.. Uefada qrupLara kaLmamızı sağLadı.. Kapasitesi bu kadar oLabiLir.. Ama Gökhan kötü die ki bu senin düşüncen dier aLtayapıdan çıkacak adamLardamı kötü oLcak ? Nie qökhanı örnek qösteriosunda dünyanın en büyük qoLcüLerinde biri oLan Henry'i örnek qöstermiosun ? Antiqana oLmandan kaynakLanıo sanırım..

henry'i neden örnek göstereyim ki...Beşiktaş için konuşuyoruz burda...inşallah dediğin gibi olurda güvenmiyorum hep antigana...

Non Mollare Mai

Demek istediğim Henry'i dünya futboLuna kazandıran isim Tiqana.. Daha nice isimler var.. Demek ki bu işi biLiyo ve çocuğu bu denLi beğendiğine qöre bi şeyLer var demek ki.. sen daha çocuğu tanımadan izLemeden [kufur otomatik editlenmistir]resif bi biçimde yorum yapıosun.. BekLeyip qörcez.. ALt yapıya önem veriLse daha ne HenryLer çıkarda işte.. Sayın Sinan vardar basına Beşiktaşı kötüLemeye ayırcağı vakti kendi işine ayırsa eminim ki çıkar..
edit

çArþý_ulan

bize böle adam yaramıyo kardesim...del bosque yi de gördük real madridle şampiyonlar ligi kazanmıştı

neyse Allaha emanet olsun herkes çıktım ben

rico_ pasa

cagdas içinde petit demişti bu adam ha bire yazıyor ya kanmayın bu adamın palavralarına
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

@LAYINA GİDER

onun kürdadn başka aşık olduğu birşey yok

eRe

can erdem ınsallah cok calısır ve yenı bı forvet kazanırız.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

bu cocuk ins basarili olur ama tiganaya bende bazi arkadaslar gibi guvenmiyorumm
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

inş.. bu çocuk arda gibi olur ya.
Bölünür senin için uykular!