Ana Menü

Son Dakika Seriç gönderildi!

Başlatan Non Mollare Mai, Ağustos 04, 2008, 18:04:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ben sericin yerinde olsam kabul etmezdim neden baskasının değilde onun sözleşmesi fesh ediliyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Alıntı YapArkadaşlar Erdem Ulus tarafından Bu Haber Sadece Forzabeşiktaş Üyelerine Sunulmaktadır.

Futbol Fedarasyonunun Prosedur Gereği Kuluplerden İstediği Futbolcu Listesinde Gordonun Sözleşmesi Fesh Edilmediğinden Dolayı Yabancı Oyuncu Sayımız 9 Kişiye Ulaştığından Seric'den Ric Edilerek Sözleşmesi Fesh Edilmiştir. Oyuncu Takımla Çalışmalara Devam Edicektir.Gordonun Sözleşmesi Fesh Edildikden Sonra Seric'le Sözleşme Tekrar Yapılacaktır . Avrupa'nın Çogu Takımları Bu Prosedürden Dolayı Böyle Bir Uygulama Yapmaktadır .

Saygılar

Teşekkürler Seric

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

pAscAliAnUmut

Ya bu adam takıma yarar sağlamaz ama böyle yapılması hakkaten saçmalık ya
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

bosstolga

basın yalan yazıyor sampiyon olmayınca içim rahat etmiyor fenere koymadıkça..

BerkAy1903

bjktvde özgür sancar açıklama yaptı seriç gönderilmedi diye
19o3

Kralkartal21

Alıntı yapılan: mdc - Ağustos 04, 2008, 18:45:21
Alıntı YapArkadaşlar Erdem Ulus tarafından Bu Haber Sadece Forzabeşiktaş Üyelerine Sunulmaktadır.

Futbol Fedarasyonunun Prosedur Gereği Kuluplerden İstediği Futbolcu Listesinde Gordonun Sözleşmesi Fesh Edilmediğinden Dolayı Yabancı Oyuncu Sayımız 9 Kişiye Ulaştığından Seric'den Ric Edilerek Sözleşmesi Fesh Edilmiştir. Oyuncu Takımla Çalışmalara Devam Edicektir.Gordonun Sözleşmesi Fesh Edildikden Sonra Seric'le Sözleşme Tekrar Yapılacaktır . Avrupa'nın Çogu Takımları Bu Prosedürden Dolayı Böyle Bir Uygulama Yapmaktadır .

Saygılar

Arkadaşlar olay bundan ibaret..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bosstolga

kahpe basının yazdıklarına hemen inanmayın arkadaslar bjk ne kadar kotu yonetilse de bu kadarıda olmaz ;)

gürol

inşallah doğru haberdir.ve ayrıca inşallah yerine alacakları adam gerçekten iyi olur.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

bahadıR

ne diyon gürol abi :)
hangi yerine alacakları adamdan bahsediyon sen :)
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

keskinli

ayrica sericin bi yere gittigide yok :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Henüz seyretmedik kendisini ama kötü bir oyuncu olmadığını düşünüyorum halen :D

Yinede kadlece hayır demezdim tabi :)

Ama yinede 6+2 için +2 ye uyan bir adamdı :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

bu nasıl bir iştir ya ne demek gönderildi yaa adamı bi kere bile görmedik muhtemelen yalandır bir an önce şu gordon da kurtulsak

pAscAliAnUmut

Az önce kanal D spor haberlerinde karşılıklı feshedildi dediler
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Sinan Engin'den Seriç açıklaması

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, yabancı oyuncu kontenjanındaki sıkıntı nedeniyle Seriç'in sözleşmesini feshettiklerini, ancak Gordon Schildenfeld'i takımdan gönderdikten sonra bu futbolcuyu yeniden kadroya dahil edeceklerini belirterek, ''Seriç'in takımımızla ilişkisi kesilmedi, takımla devam ediyor'' dedi. Konuyla ilgili AA muhabirinin sorusu üzerine açıklama yapan Sinan Engin, Seriç'in bu anlamda Beşiktaş Kulübü'ne jest yaptığını ve yabancı oyuncu kontenjanının boşaltılması için beklemeyi kabul ettiğini bildirdi.     

Engin, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ''Seriç'in sözleşmesini feshettik. Ancak bunun sebebi henüz Gordon'u kontenjandan boşaltamamamız. Seriç'in takımımızla ilişkisi kesilmedi ve takımla devam ediyor. Bizim oyuncumuzdur. Dolayısıyla Gordon'u gönderdiğimiz an tekrar sözleşmesini yapacağız.''
Aşk bu Aşk !

volkanca.net