Ana Menü

Son Dakika Seriç gönderildi!

Başlatan Non Mollare Mai, Ağustos 04, 2008, 18:04:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Beşiktaş, her sezon yaptığı ilginç transfer taktiklerine Gordon Schindenfeld'i gönderemediği için Seric'in sözleşmesini feshederek bir yenisini eklerken; Menajer Sinan Engin yine medyayı suçladı.

Engin, MARATON.COM.TR'ye yaptığı açıklamada: "Seriç bize jest yaptı. Sözleşmesini kendisi feshetmek istedi. Biz de geçici bir süre için bunu yaptık. Ama gazetelerde yanlı haberler çıktı ve biz eleştirildik" dedi. Gordon'un belirsiz durumu nedeniyle bu kararı aldıklarını söylerken '' Hiç kimse merak etmesin en kısa sürede bu problemi çözüp Seriç'e imza attıracağız'' şeklinde konuştu.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi veTicaret A.Ş ise İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderdiği yazıda, oyuncu Antony Seriç ile yapılmış mevcut sözleşmenin sürdüğünü bildirdi.Yazıda, Seriç ile sözleşmenin devam ettiği vurgulanarak, "Ancak,yabancı oyuncu kontenjanı nedeniyle kendisinin Türkiye Futbol Federasyonu nezdindeki profesyonel futbolcu sözleşmesi şu an için iptal edilmiştir. Antony Seriç takımımızla birlikte çalışmalara eksiksiz devam etmektedir" denildi.

Beşiktaş, şimdi göndermek istediği Gordon Schindenfeld'i de geçen sezonun devre arası transfer etmişti. Yılda bir milyon dolara imza atan Hırvat oyuncu, gönderilmek istenince de aynı parayı veren kulüp çıkmadığı için Ümraniye'de tek başına antrenmana çıkmaya başlamıştı. Gordon hiç bir yere gitmeyeceğini söyleyince de Menajer Sinan Engin, transfer ederken "Maradona gibi futbolcu" dediği Seric'in sözleşmesi askıya alındı.

Beşiktaş Avusturya kampındaki son çalışmasını bugün yaparken antrenmana Gökhan Zan,Sivok ve Zapatocny katılmadı.

Çalışma sonrası ise 21 yaşına basan Mehmet sedef'in doğum günü yumurta ve unla Brezilya usulü kutlandı.

MARATON.COM.TR ÖZEL
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

bunun bi mantıklı açıklaması olamaz olmamalıda zaten daha bir resmi maç bile oynamadan formaliteden de olsa sözleşmesini feshetmek çok büyük bir yöneticilik zaafiyetidir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

benim anladığım kadarıyla geçen sezon appiah ın durumu gibi olmuş.
appiahında sözleşmesi devam ediyordu ama oynayamıyordu seriç te aynen böyle şu anda
ama şöyle bi şey yapılabilirmiydi diye soruyorum
gordon un lisansı iptal edilip seriç devam edebilirmiydi

akbaba71

2 hafta önce duymuştum böyle bir sıkıntı olduğunu 2 haftada hiç mi önlem alınmaz rezil olduk yine..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ferdikoclu

Boşlukta Alkışlıyorum.. Beceriksiz Adamlar Topluluğu..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Mattech

bune yaaa en mantıklı acıklaması gene ibrahim üzülmeze KAldı Yawww Uff
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

yollanmamış Gordon gönderilmediği için oynayamıyor ama hala takımda
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.