Ana Menü

G.Zan ''Bende göz var''

Başlatan akbaba71, Temmuz 30, 2008, 11:23:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş ile biten sözleşmesini yenilemesi adeta yılan hikayesine dönen Gökhan Zan bu süreci, sakatlıklarını ve gönlündeki Kartal'ı Vatan gazetesine anlattı. Beşiktaş'tan ayrılmayı hiç düşünmediğini belirten Zan şunları söyledi: "Milli Takım'dayken bu kadar spekülasyon üretilmesi beni üzdü. Önce geçmişe iyi baksınlar. 5 yıl önce ilk imzamı boş mukaveleye attım. Bunun en yakın şahidi başkanımızdır. Hiç para almadım o zaman. Başkanımızın tek sözü ile olay bitti.   Ben zaten kendime söz vermiştim. Önce takımım ile görüşecektim. Eğer söz verip de başka bir takıma imza atsaydım karakterimden şüphe duyulurdu. 5 yıl aradan sonra hainlik yapmam. Paraya tapan biri değilim.
'BENDE GÖZ VAR'
Ancak benim de bakmakla yükümlü olduğum bir ailem ve özürlü bir kardeşim var. Babam uzun yıllar önce vefat etti. Futbolu bırakırsam yapacak işim yok. Bu nedenle aldığım parayı artık sorgulamasınlar. Üstelik sağolsunlar yönetimimiz bana maç başı 35 bin YTL teklif etmişti. Ben de onlara bu paranın çok olduğunu arkadaşların yanlış düşüneceğini söyleyip 25 bin'e indirdim. Bakıldığında takım içinde benden kat kat fazla alanlar var
Maalesef beni tepeden tırnağa sakat yaptılar. Gözüm karadır. Her topa girdiğim için omuzlarımdan sakatlanıyorum. Herkes sakatlığım ile bozmuş. ABD'de kontrol oldum. Omuzlarımın kötü olmadığı söylendi. Sadece kuvvetlendirilmesi gerekiyor. Ameliyat şimdilik yok. Bende göz var. Nazara inanırım. Zaten annem de çocukken bana nazar değdiğini söylerdi."
30.07.2008
Kaynak : Vatan
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Vayy be :)
Basının uydurmaLarı yüzünden boşuna günahını aLdık herhaLde.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

galiba öyle oldu Kaan abi :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

neyse gökhan git bi hocaya okut kendinide sende kurtul bizde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

5 sene önce bu kadar ön planda değildin tabiki Beşiktaş gibi bir kulüpte de oynuyorsan boş mukaveleye imza atarsın.
Şimdi herşey değişti,büyüdün,koskoca kulübüde para için peşinden koşturdun.Çıkıp anında açıklama yapman gerekirken günlerce bekledin şimdi de suçlu basın oldu.Maşaallah!

Sözleşmesindeki ücretide aşağı çektiği için sağolsun,malum krizdeyiz!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Oynadığı futbolu beğenmiyorum, iyi bi defans olduğuna da kesinlikle inanmıyorum ama ailevi durumundan dolayı kızamıyorum ona  :-\

TurkishTank

burakin dediklerine katiliyorum...oadar ahim sahim bi defansci degil...ama kendini hala gelistirme potansiyeli var...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

BerkAy1903

Bu sene daha ii olacağına inanıyorum.

Yeni gelen defans oyuncularımızla birlikte.
19o3

ZLataN

Gökhan'ın eksiği tecrübeLi bi defans oyncusuyLa oynamamış oLması.Eğer iLk geLdiğinde Zago'yLa beraber oynuyabiLseydi Zago'dan çok şey kapardı.Hep tecrübesiz sayıLabiLicek oyuncuLarLa oynadı.Bu sene servet'in yaptığı çıkışta beLkide en çok pay Song'tadır.Sonuçta insan yanında oynadığı isimLerden öğreniyor açıkLarını geLiştirmeyi.Gökhan'ın böyLe bi fırsatı oLmadı.Ama yinede ben oLsam şu haLiyLe takımda kaLsın diye uğraşmazdım.

cinc

gözü olanın gözü çıksın gökhanım sen bak işine.. :)
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

ferdikoclu

Gökhan sen üfürükçülere git bence. Kurşun döksünler.. Birde futbolun için üfürsünler sana.. Belki iyi gelir..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

1BabaKartaL

en iyisi gökhana kurşun döktürelim :)
Edirne Köprüsü Taştan Varmı Büyük Beşiktaştan !!!

Simurg

ne yalan söylim gökhanın bu sene düzeliceğine inanmıyorum,
inş. beni utandırır

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..