Ana Menü

Günün Sözü!!Hergün Bi Söz Yazın Devam Etsin

Başlatan CHEm !, Kasım 21, 2006, 21:45:25

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Gerçek bir tanedir aslında
Ve herkes bilir aslında gerçeği
Ama senden yana olmayınca
Denersin değiştirmeyi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Dem@

beLki bir gün bir araya geLiriz kırmızı kar yağdığı zaman :'(

sinem

sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diolar bana desinler değişemem desinler değişemem ooooh
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

sinem

yağmurlu bigünde görmüştüm seni üstünde çubuklu formalr vardı bianda tutuldum aşık oldum ben hayatın anlamı SİYAH BEYAZDI ÖLÜMLE YAŞAMI ayıran çizgi SİYAHLA BEYAZI ayıramzki heryolun sonunda ölüm olsada SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZKİ...
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

biz çocuklarımıza miras olarak şampiyonluklar kupalar bırakmadık biz onlara beşiktaşımız miras bıraktık

sinem

bu sevda bitmez hasret tükenmez isteyene gider hiç farketmez bu alemde ÇARŞI herkese KARŞI Allah affeder ÇARŞI AFFETMEZ Biraz yağmur birzda rüzgar gece yarısında maçka parkında elimde esrar kafam bi dünya dokunmayın bana Allah aşkına :)

eyup1903

sinem

AŞK DEDİKLERİ BU OLSA GEREK SEVİYORUM ULAN ALLAHINA KADAR

eyup1903

içimde sakladığım bi şehirsin seni unutmaya kıyamıyorum

sinem

eyup1903

millet yeşilçam dan kaçmış sanki bilmiyorlarki yönetmen bnim istedğime rol istediğme yol veririm

Gülçin 1903

bir şey var aramızda senin gözlerin ışıldıor  benim dilimin ucunda :(:(
beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

sinem

hayat 3 ile 4 arasındadır;ya 3,5 atarsın yada 4' 4 luk yasarsın!!! :):):)

eyup1903

aslında konuştuklarımdan çok sakladıklarımda gizliyim siz en iyisi beni anlamak için konuştuklarımdan çok sustuklarımı dinleyin