Ana Menü

Günün Sözü!!Hergün Bi Söz Yazın Devam Etsin

Başlatan CHEm !, Kasım 21, 2006, 21:45:25

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sinem

sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

allah katında en aziz kişi intikam almaya gücü yettiği halde affedendir

sinem

Kendini boşuna harcamış olur insan, dilediğine ulaşıp da sevinç duymazsa. Yıktığın hayat kendininki olsun daha iyi, yıkmakla kazandığın yapmacık bir mutluluksa
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

eyup1903

bi köpeğim wardı beni severdi bana sadıktı bi sevdiğim wardı köpeğim kadar olmadı

sinem

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

biliyorum kulakların bi başka çınlayacak anlayacaksın seni nasıl sevdiğimi özlediğimi ellerin titreyek gözlerin yas dolacak

Gülçin 1903

beşiktaş'm oLLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy

sinem

hayat bir sudur iç iç kudur muahahhaha :):):)

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Dem@

Catak

Bir sewdaysa hayatı anlamlı kılan!! SİYAH ULAN !!! BEYAZ ULANN!!
ÇATAK

Catak

ÇATAK

sinem

pişmanlığa tercih etme geçmişteki hatalarını, yalnız gözyaşların yıkar ruhundaki günahlarını...

Simurg

kendine iyi bak deme denmez saçma kendime bakarım elbet sen hiç korkma

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..