Ana Menü

Ön libero Delgado

Başlatan eRe, Ocak 07, 2007, 13:20:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, sakatlığı geçen Delgado için takımda operasyon yapmayı düşündüğü öğrenildi. Fransız hoca, Ricardinho ve Delgado'yu aynı takımda oynatmak için arayışlara girdi. Tigana ilk yarıdaki maçlarda forvet arkasında oynayarak başarılı bir grafik sergileyen Ricardinho'nun yerini değiştirmemek için Delgado'yu geriye çekmek istediği öğrenildi. Fransız hocanın Ricardinho ve Delgado'nun ileride yanyana oynaması nedeniyle orta sahada oluşan boşluğu kapatmak için Arjantinli oyuncuyu, Kleberson'un yerinde oynatmayı planlıyor.

Kaynak: Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

xxdoggyxx

bu adamda gercekten bi yanlislik var yahu kardesim delgado defansif deil ofansif bi oyuncu ön libero mevkiinde nasi oynar yaa
18.03.2007

Unforgiven

Aslında yanında söğle koşan basan delgadoya yük bindirmicek adam olursa oynar, geriden oyun kurar en buyuk örnek ise Milanlı pirlo yanında gattuso var çok da rahat oynuyor,ama delgado sağ kanatda oynar iyide oynar arkada ali tandoğan olursa iyi olur artık görecez bakalım
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

carsi52

saçmalama tigana kafayı mı yedin.
Bölünür senin için uykular!

Non Mollare Mai

MiLLet nasıL haber yapcağını şaşırdı.. Orda asLan qibi Serdar kurtuLuş var.. Adam formunu yakaLamış mevkisini ezberLemiş.. Daha önce ön Libero deneyimi oLmayan DeLqadoyu neden oynatsın..
edit

Adriano

Sallamasyon bi haber olabilir.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

levent1903

bende inanmiyorum, ofenis adam
ön libero onun mevkisi degil
orda ne is yapabilir ki
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

BjKcArsi54

böyle bişe yaparsa tam salaklık bence :S

die-4-u

ben bu konuda olumsuz düşünmüyorum..çünkü delgado henüz 24 yaşında ve yeteneklerini farklı yönde geliştirebilir..yanyana oynayacağı kişi serdar olacaktır..hem zaten serdar da sağ bek değil miydi??tigana bu adamdan ön libero yapacağım dedi ve başardı...buna benzer bi çok örnek verebiliriz...

Timurlenk

ya bunu hangi beyinsiz söylüyorsa futboldan anlamıyordur

NoPasaran

Sinan engin önlibero diyor sürekli..

Delgado kesinlişkle forvet arkasıda değil buda belli..yetersiz o konuda..orta sahada oynarmı bakacağız..

Ama klebersonu kesecek hoca varmı bizde sizce
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Unforgiven

Ona bakarsan riza calimbaya Delgado diye bir adam var alalım mi demiş, rizada beğenmemiş şimdide, delgado yu kotuluyor yetersız diyor sinan engin, oda şaşartdı ne yapcağini
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

die-4-u

sinan engin geçen geçen sene yorumcu olduğu ve gool'de  sürekli olarak''delgado ronaldinho'nun biraz yavaşı ama iki ayağını da kullanabiliyo'' demişti...adamın yeri ofansif orta saha ama ricardinho'yu kesecek adam brezilya'nın 11'indeki adam olur .. orta alana çekilmeli orda faydalı olabilir yoksa 11e girmesi zor

berk1172

ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

@LAYINA GİDER

bencede tam salaklık olur