Ana Menü

Serhat’ta sona doğru

Başlatan carsiköln, Ocak 07, 2007, 12:23:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Serhat Akın adım adım Beşiktaş'a koşuyor. Takımıyla köprüleri atan gurbetçi futbolcu için Köln aradan çekildi, Kartal teklifini 1.5 milyon Euro'ya yükseltti. Anlaşma an meselesi...

Yeşil ışık yaktı
Beşiktaş transfer bombasını patlatıyor... Anderlecht'ten ayrılmayı kafasına koyan Serhat Akın için daha önce 1 milyon Euro'luk bir öneri yapan Siyah-Beyazlılar, Belçika ekibine 1.5 milyon Euro teklif etti. Belçikalıların bu teklife oldukça sıcak baktıkları ve olumlu bir yanıt vermeyi düşündükleri öğrenildi. Kulübüyle ve hocasıyla ciddi sorunları olan Serhat Akın'ın da Beşiktaşlı yöneticilere yeşil ışık yaktığı bildirildi.

Köln aradan çekildi
Anderlecht ve Beşiktaş'ın bonservis bedeli konusunda anlaşması halinde Serhat Akın'ın Beşiktaş'ın Antalya kampına katılabileceği ifade edildi. Bu arada milli futbolcuyu yakından takip eden Daum'un takımı Köln bu transferden vazgeçti. Alman ekibinin de aradan çıkmasıyla Beşiktaş, Serhat transferinde bir adım daha öne geçmiş oldu. Uzun zamandır gurbetçi futbolcuyu izleyen Tigana da Serhat'ı ısrarla istiyor.

Orhan YILDIRIM
Inadina Beşiktaş

Brestgerfich

ne yapacaz ki biz bu Serhat'ı ya! adam 2-3 sene önce ezik gibi koşturuyodu,kadıköy boğası diye..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Spy radamantis

bobo serhat gibi 10 tane eder bize uzun boylu carew gibi forver alıncaksa alınsın gerek yok serhat yada o tip oyunculara   :kart
BaBalaR CorTLaMaZ

çArþý_ulan

geliirse kimse böyle demicek

serhat Beşiktaşa çok iyi gelicektir bence

antifener_gizem

ya ne serhatı ne sonu ya şaka gibi....cidden bıktım artık ama nereye kadar ya....yeşil ışıkmış...allahım ya.....

BjKcArsi54

noumAyberk

Yav arkadaşlar bırakalım şu eskiden ezikti şuydu buydu geçen bjktvde beşiktaşlı bir yazar konusuodu beşiktaşa hızlı bir forvet lazım diyordu şimdi bir hızlı forvet almak üzereyiz inş. gelir hem nobreyle iyi uyum sağlarlar

Non Mollare Mai

Bence serhat qeLirse forvet değiL sağ çizqi oynarsa daha faydaLı oLur.. Starda Serhat Beşiktaşa qeLmesi an meseLesi faLan diodu..
edit

carsi52

Alıntı yapılan: Spy radamantis - Ocak 07, 2007, 15:13:48
bobo serhat gibi 10 tane eder bize uzun boylu carew gibi forver alıncaksa alınsın gerek yok serhat yada o tip oyunculara   :kart

serhat sağ kanatta oynar bobo ise forwette oynuyo.burağı gördük ilk 3 maçtan sonra fösss oldu onun yerine ali oynıcağına orda serhat olur onun yedeğide burak olur buda süper olur.
Bölünür senin için uykular!

black-eagle

ya bu gezetecilerde iice abarttı yaaa

butun basın tıraşş FORZABEŞİKTAŞ
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!