Ana Menü

Fahri gidiyor

Başlatan carlito1903, Temmuz 16, 2008, 09:51:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

yönetimin her zamanki maskaralığı hangi futbolcuyla düzgün ayrıldık'ki bu yönetimin zamanında
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

ertugrul saglamin hocaligini zaten begenmiyordum,simdi insani yönündede eksiklik oldugunu farkettim
hocamiz son 2 haftada cok sempati kaybetti,muhtemelen sezonu bitiremez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ZeMaHŞeR

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Temmuz 16, 2008, 21:22:15
yönetimin her zamanki maskaralığı hangi futbolcuyla düzgün ayrıldık'ki bu yönetimin zamanında

Hatırlamıyorummm...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

hepsiyAh

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 16, 2008, 21:24:39
ertugrul saglamin hocaligini zaten begenmiyordum,simdi insani yönündede eksiklik oldugunu farkettim
hocamiz son 2 haftada cok sempati kaybetti,muhtemelen sezonu bitiremez

ben adam gibi adam ERTUGRUL SAGLAM dedikleri insanı basındna beri hiç begenmedim ..

şimdi digerlerinden farkı ne biri bana onu söylesin? 3lü ittifakkk !!!!!!!!!!!

ZeMaHŞeR

Herşeye rağmen

aDaM GiBi aDaM eRTuĞRuL SaĞLaM...

RCA

ya hocamıza okadar ağır laf etmeyelim çünkü beçare adam napsın bilgisi bukadar zorlayamazsın itemezsin ancak bukadar bilen biri geldiğinde işin başına (inşalah) televizyonundan izler maçları görür ozaman nasıl yönetiliyor
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

Alıntı yapılan: Resulbjk - Temmuz 16, 2008, 21:29:04
ya hocamıza okadar ağır laf etmeyelim çünkü beçare adam napsın bilgisi bukadar zorlayamazsın itemezsin ancak bukadar bilen biri geldiğinde işin başına (inşalah) televizyonundan izler maçları görür ozaman nasıl yönetiliyor
sanada vur dedik,sen öldürmüssün :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Kralkartal21

'Ertuğrul Sağlam'da böyle gider inşallah'

Bazen insanların söyledikleri duyması gerekir.

Formayı hak eden giyer ha. :P

Şu durumda formayı hak edenler takımdan kovuluyor gibi geldi bana...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ZeMaHŞeR

Kubi haklısın ama ben seviyorum Hocamızı...

Kralkartal21

Bugüne kadar bende çok seviyordum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

RCA

hocamıza(şahsi) sempati herkes duyabilir ama işine sempati duyamazsınız! ŞAHSEN BEN DUYMUYORUM  (higuain,diatta,gordon hatırlatırım;))
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ZeMaHŞeR

ben hala seviyorum.. belki futbolculuğundan kalmadır bu sevgim...

millet küfrederken,söverken ben ağzımı açmam açanıda uyarıyom zaten.. uyarmasamada adam gibi adam diye bağırıyorum...

saldır beşiktaş

ertuğrul hoca bugün kendisinden beklemiyceğim bir davranış sergiledi ben ertuğrul sağlamı efendi dürüst birisi olarak bilirdim ama mallesef bugünkü davaranışından sonra sempatim azaldı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

Doğrudur kardeşim... sempatin azalmıştır...

NoPasaran

Bence en iyisi oldu :D

Atalım ölü toprağını..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net