Ana Menü

Bu sefer çocuklarımız için GELİYORUZ....

Başlatan CR7, Temmuz 16, 2008, 01:16:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bu sefer çocuklarımız için GELİYORUZ....

Uzaklarda bir kalemi,bir defteri,bir oyuncağı dahi olmayan çocuklarımız var.Bizim bulabildiğimiz olanakları bulamayan onlarca kardeşlerimiz var,onları hatırlamak onları sevmek bile onlara bazen yeterli olabilir.Çocuklarımızın geleceği için yapacağımız en ufak bir yatırım bile aslında kendi geleceğimize katkı sağlayacaktır.Bizim için hiç değeri olmayan bir çok eşyanın onların yüzünde nasıl bir tebesüme dönüşeceğini tahmin edebiliyormusunuz?O yüzden bunu bir lütuf olarak değilde,çok ciddi bir görev olarak düşünüp hareket edersek,yapmaya çalıştığımız yardımlar amacına ulaşır diye düşünüyoruz.Bizler sizlerden çocuklarımıza yardım değil hediyeler bekliyoruz.

Sizlerden gelecek hediyeleri çocuklarımıza ulaştırmak için ÇARŞI ANKARA olarak bu yola çıkmaya karar verdik.Ankaradan başlayacak bu yolculuk çocuklarımızın yüreklerinde son bulacak.

Okulların açılacağı ilk haftaya kadar bizlere göndereceğiniz hediyeler biriktirilecek ve http://www.kardesinisec.com organizasyonun da yardımı ile belirleyeceğimiz okullar da ki çocuklarımıza dağıtılacaktır.Kırtasiye ürünleri,Kitap,Kıyafet ve özellikle de OYUNCAK tercihimizdir.

GELİN HEP BİRLİKTE ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ MUTLULUĞUN SEBEBİ OLALIM...

Para olarak yardım asla kabul edilmeyecektir.

Yardımlarınız ve sorularınız için aşağıdaki numarlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sancar ESKİN               –  0536 678 77 56       
Mehmet SARIOĞLU        –  0532 202 36 72       
Ömer Güven YEŞİLYURT –  0532 367 41 17

[size=150%]Kargo adresimiz:

Macun mah.Anadolu bulvarı
2.cad.ATB iş merkezi
K Blok No:278
Macunköy/ANKARA[/size]

Not:Lütfen kargoları karşı ödemeli göndermeyiniz.Eklenti:         DERGİ2.jpg

Alıntıdır...
                        [/b]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

hepsiyAh

keskinli

keske bu organize bi kac hafta önce yapilsaydi
almanyadan arabayla türkiyeye izine gidenlere epey bi yük verirdim
10 kg yük icin kargoya 70 euro vermek hem sacmalik hemde gereksiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

Alıntı YapSevgili BEŞİKTAŞLILAR

Kampanyamızın ilk günü gelenler bizleri öyle umutlandır ve duygulandırdı ki,amacımız eylüle kadar 1 tır doldurmaktı ama anlaşılan dostlarımız bizleri yanıltacak.Çok daha fazla çocuğa ulaşacağız gibi gözüküyor.Değerli destekleriniz için teşekkür ederiz.

Kampanya önümüzdeki günlerde basında duyrulacaktır.Bununla ilgili bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Saygılarımla....
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

samsunlu

cok guzel b davranıs..en yakın zamanda ulascam kardesm sıze..sagolun varolsun