Ana Menü

Neden BEŞİKTAŞ?

Başlatan eyup1903, Temmuz 12, 2008, 18:41:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

Bir insan neden Beşiktaş'ı tutar. Biz neden Beşiktaş taraftarı olduk. Bunu hiç düşündünüz mü?
Bir Fenerbahçe veya Galatasaray varken neden Beşiktaş tutulur. Gazetelerde, televizyonlarda daha fazla yer alan, daha fazla konuşulan, daha fazla pohpohlanan, pompalanan takımlar olarak Fb ve Gs varken ben neden Beşiktaş'ı tuttum?
Sizi bilmem ama benim bulduğum cevabın Beşiktaşlıların kendi genel karakterlerinde saklı olduğu kanaatindeyim. Buna göre birkaç tespitte bulunmak istiyorum:
Beşiktaş ve Beşiktaşlı gösterişi sevmez.
Beşiktaşlı yapılan reklâmlara ve gerçek dışı şişirmelere aldanmadan kendi seçimini yapabilecek hür iradeye sahiptir.
Beşiktaşlı sürekli ön planda olmaya çalışan, her şeye maydanoz olan, ukala, geçici sevinçlerle gününü geçiren yarından habersiz, başkaları tarafından empoze edilen düşünce ve fikirleri bir papağan gibi tekrar etmekten en ufak bir utanç duymayan kişiliksizlerden değildir.
Beşiktaşlı sınıfın veya mahallenin mütevazı, kendinden emin, zeki çocuğudur.
Beşiktaşlı düşünmeyi ve üretmeyi sever.
Beşiktaşlı duruşuyla hal ve tavırlarıyla kim olduğunu anlatır. Bir nevi bulunduğu ortamın ağır abisidir
Beşiktaşlı tuttuğu takımına taraftar olarak bir şeyler vermeyi, üreterek katkıda bulunmayı tercih eden kişidir.
Beşiktaşlı, takım tutarak yarım karakterini tamamlamaya çalışan ve toplumda bir türlü edinemediği saygınlığı tuttuğu takım sayesinde edineceğini sanarak olmadık şebekliklere yeltenen taraftar müsveddelerinden kendini üstün görerek onlara karşı acıma duygusuyla karışık tiksinti duyan kişidir.
Son olarak, Beşiktaşlı Beşiktaş'ı Beşiktaş olduğu için seven kişidir.

peki sizce neden BEŞİKTAŞ

ilhan mansız_melis

Beşiktaşlı sınıfın veya mahallenin mütevazı, kendinden emin, zeki çocuğudur.   ben bu kişi :D

işte nedenim : Son olarak, Beşiktaşlı Beşiktaş'ı Beşiktaş olduğu için seven kişidir  herşeyi açıklıyor sevmişim vazgeçemem ne yapayım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

buraq_kral_carsi

delikanlı adam renklı takım tutmazz biz bunun için beşiktaslı olmadık erkek adamın delikanlı oğlu olduumuz ıcın beşiktaslı olduk     

Anarşistim Ulann İtirazıı Olann

anti fener

Beşiktaşlı, takım tutarak yarım karakterini tamamlamaya çalışan ve toplumda bir türlü edinemediği saygınlığı tuttuğu takım sayesinde edineceğini sanarak olmadık şebekliklere yeltenen taraftar müsveddelerinden kendini üstün görerek onlara karşı acıma duygusuyla karışık tiksinti duyan kişidir.
Son olarak, Beşiktaşlı Beşiktaş'ı Beşiktaş olduğu için seven kişidir.

neden olduğu tam belli deildir ama bellidir beşiktaşı beşiktaş olduğu iiçin severiz

Cem Goren

hayat tarzı olduğu için
halkın takımı halkın içinden old. için
renklerindeki zıtlık ve yakınlık için
kısacası HAYATIMIZ old. için
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pascal 35

Asi bi ruh
Asi renkler
ve bende ASİ olduğum için MEZARA KADAR BEŞİKTAŞ!!!
ALAYINA GİDER